Klin Vrstico Glave nakup rabljenega (1.455)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Fumane (Verona)
326 km
Pranje steklenic
KLINGER20/1/73
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2000, obratovalne ure: 15.800 h, Rabljena pralna linija za steklenice KLINGER do 9.600 steklenic na uro
Ta pralna linija za steklenice zagotavlja kapaciteto do 9.600 steklenic na uro. Stroj ima 20 steklenic na vrsto, kar omogoča dolg čas namakanja ter dvojne črpalke za lug. Celotna konstrukcija je iz nerjavečega jekla, sistem za upravljanje pa je Siemens S7, ki zagotavlja zanesljivo in natančno delovanje.
Tehnične specifikacije pralnega sistema
Fpodpexqmrfofx Ahmeh
Rabljena pralna linija KLINGER do 9.600 bph vključuje dvojne grelce in črpalke za prelivanje, kar zagotavlja visoko čistilno zmogljivost. Takšna postavitev omogoča enakomerno obdelavo vsake steklenice in poveča učinkovitost pranja. Siemens S7 upravljalni sistem omogoča enostavno uporabo preko upravljalne plošče na dotik, kar poenostavi vodenje naprave.
Naprava za pripravo pitne vode
Priprava pitne vode je ključnega pomena za pravilno delovanje pralne linije. Obrat Hager + Elsässer vključuje kationski in anionski izmenjevalec, posodo za sol, predfilter ter UV sondo. Sistem obratuje s pretokom 5 m³/h, kar zagotavlja visoko kakovost vode. Dodatno obratuje RO (reverzna osmoza) naprava s skupno kapaciteto popolne demineralizacije 2,5 m³/h, kar omogoča čisto vodo za pranje.
Električna konfiguracija in komandne omare
Pralna linija ima tri elektro omare, razporejene od leve proti desni, s Siemensovo upravljalno ploščo na dotik za centralizirano krmiljenje. Takšna postavitev omogoča natančno spremljanje in optimalno vodenje obratovanja. Zgornje omare skrbijo za hlajenje, s skupnim časom zadrževanja 4,13 minute in časom obdelave 1,63 minute.
Tehnični podatki
Celice za steklenice: širina in premer:
višina 100 mm, 360 mm brizgalna odprtina v osnovi celice premera 20 mm. Celica za steklenico na spodnji strani ni okrogla, temveč sploščena, tako da je možen vstavek tudi manjših steklenic brez težav.
Izpirajo se lahko steklenice od 200 ml do 1.500 ml.
Premer grla steklenice ne sme biti manjši od brizgalne odprtine v dnu celice, torej vsaj 20 mm.
Če so steklenice zelo lahke ali iz PVC, je moč črpalk mogoče zmanjšati programsko, da jih curek ne izvrže iz celice.
Pri PVC steklenicah mora biti premer steklenice vsaj 50 mm, odvisno od oblike in teže. Višja masa steklenice je prednost…
PVC steklenice običajno ne povzročajo težav zaradi oblike ali premera, vendar so običajno prelahke…
Tako je obdelava vaših steklenic brez težav.
Podrobnosti o tretiranju in pršenju v pralni liniji KLINGER do 9.600 bph
Osrednja krmilna plošča upravlja čase pršenja po naslednjih specifikacijah:
Pršenje lužine: 0,5 min
Preostala lužina: 0,83 min
Vroča voda: 0,38 min
Topla voda: 0,38 min
Mrzla voda: 0,38 min
Sveža voda: 0.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Navpični stroj za raztezanje
Karl KlinkRSI 10 DT
Pokliči
Leto izdelave: 1960, stanje: generalkompletno obnovljen (rabljeno), številka stroja/vozila: 1733, Vertical internal broaching machine with indexing table by Karl Klink
Model: RSI10DT
Machine No.: 1733
Year of manufacture: 1960
Weight: 4.9 t
Fpedpjgyd S Sjfx Ahmsh
Broaching force: 10,000 kg
Equipped with indexing table (2 stations)
Power supply: 380V / 50Hz
Rated current: 35 A
Connected load: 7.5 kW
The machine has been completely overhauled and is therefore in very good condition.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vodoravni stroj za notranje izvlečenje
Arthur KlinkRIW 10 x 1500 x 500
Pokliči
Leto izdelave: 1994, stanje: zelo dobro (rabljeno), številka stroja/vozila: 04.2398, Manufacturer: Arthur Klink
Model: RIW 10 x 1500 x 500
Machine No.: 04.2398
Year of manufacture: fully refurbished by the manufacturer in 1994
Fedpfxjgyd T Eo Ahmjph
Weight: 3,700 kg
Tensile force: 10,000 kg (100 kN)
Max. stroke: 1,500 mm
Max. workpiece diameter: Ø 500 mm
Broaching speeds: steplessly adjustable from 1 m/min up to 6 m/min
Return speed: steplessly adjustable up to 20 m/min
Power supply: 400V / 50Hz

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vertikalni stroj za notranje izvlečenje
Karl KlinkRSI 16 x 1250
Pokliči
Leto izdelave: 1964, stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: 2016, used vertical hydraulic internal broaching machine with 3 broaching stations
Pulling force: 16,000 kg
Broaching length: 1,250 mm
Broaching stations: 3 units
Distance between broaching stations: 380 mm
Fpsdpfx Ahst Dv I Aemsh
Mounting diameter of pull heads: 3 x Ø ___mm
Cutting speed: hydraulically infinitely variable from 1 m/min up to max. 7 m/min
Return speed: hydraulically infinitely variable from 7 up to max. 25 m/min
Machine footprint (W x D x H): approx. 2,200 x 1,550 x 4,200 mm (without pit)
Power supply / connected load: 380V, 50 Hz
Accessories / special equipment:
The machine is equipped with a workpiece table with 3 bores for 3 broaching stations. The tool clamping system is designed for spring-mechanical locking in the pull bridge and hydraulic-mechanical locking in the loader. The machine was electrically (Siemens S7 PLC) and mechanically modernized in 2004. The machine is equipped with an integrated coolant system.
Remarks:
The machine is designed for use in series production; for optimal operation, a foundation (pit) or optionally a platform is recommended. Pull heads and ejector needles are available on request. The machine can be inspected at our warehouse.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vodoravni stroj za izvlačenje, stroj za izvlačenje
Arthur KlinkRH 10-50
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Manufacturer: Arthur Klink
Year of manufacture: approx. 1960
Type: Horizontal Broaching Machine
Model: RH 10-50
Machine no.: 241
Weight: 3,700 kg
General / Technical Data:
Fjdpfor A Hdgsx Ahmsph
Used horizontal hydraulic internal broaching machine in age-appropriate good condition, with heavy-duty manual tool feeder.
Broaching stroke: 1,500 mm
Tensile force: 10,000 kg (100 kN)
Mounting in drawbridge: Ø 85 mm cylindrical
Through-hole in clamping table: Ø 100 mm
Clamping surface (workpiece area): Ø 460 mm
Max. workpiece diameter: approx. 750 mm (limited by the tool feeder tray)
Cutting speed: hydraulically stepless adjustable from 1.0 m/min to 7 m/min
Return speed: hydraulically stepless adjustable from 5 m/min to 30 m/min
Required installation space (W x D x H): approx. 6500 mm x 950 mm x 1,400 mm (without working area)
Power supply: 380 Volt, 50 Hz
Connected load: 8 kW
Features:
• Mechanical-hydraulic control for broach & return stroke
• Integrated coolant/lubricant system
• Manually operated tool feeder
• Broaching slide with puller head mount, guided on both sides with flat guides
• Adjustable tensile force limiter
Accessories:
• 1 universal puller head for flat shanks, 3 mm to max. 25 mm wide
• Adapter sleeve for drawbridge from Ø 85 mm to Ø 63 mm
Remarks:
The machine is suitable for keyway production with flat broaching tools as well as for profile broaching.
Due to the machine bed and the robust tool feeder, the machine is well-suited for heavy-duty profile broaching tools.
The machine is used and in very good condition for its age. The machine is held in stock and can be inspected under power.
The machine has not been refurbished, neither technically nor visually, but is ready for immediate use.
Profile broaching heads are largely available used upon request, depending on DIN standard, dimensions, and stock availability.
Direct contact details and further information can be found in the attached PDF document.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vertikalni stroj za dvojno zunanje izvlečenje
Karl KlinkRSA 10 T/Zw.
Pokliči
Leto izdelave: 1961, stanje: rabljeno, General / Technical Data:
Vertical duplex external broaching machine with two tables
Manufacturer: Karl Klink
Model: RSA 10 T/Zw.
Year of manufacture: 1961
Weight: approx. 6,500 kg
Tensile force: 10 t
Broaching speeds: 1 - 11 m/min
Return speeds: 7 - 25 m/min
Maximum stroke: per machine unit 1,250 mm
Clamping surface: 500 x 500 mm
Passage width: 380 mm
Power supply: 380 Volt / 50 Hz
Fpodpfxolwu Hrs Ahmjh
Note:
The machine is connected to power in our warehouse and can be inspected.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vodoravni stroj za notranje izvlečenje
Arthur KlinkRIW 10 x 1200 x 400
Pokliči
Leto izdelave: 1985, stanje: dober (rabljeno), številka stroja/vozila: 04.2187, Hydraulic Internal Broaching Machine in
Good Working Condition
Manufacturer: Arthur Klink
Year of Manufacture: 1985, refurbished
Weight: 2 t
Model: RIW 10 x 1200 x 400
Machine No.: 04.2187
Tensile Force: 10,000 kg at 3 m/min
Fsdpfoixntwjx Ahmoph
Broaching Speeds: hydraulically variable from 1 m/min to 7 m/min
Return Speed: hydraulically variable from 7 m/min to 30 m/min
Maximum Stroke: 1200 mm
Broaching Tool Clamping: universal pull head for flat shanks up to 26 mm width
Maximum Workpiece Diameter: Ø max. 480 mm (limited by oil and chip tray)
Table Bore: Ø 70 mm
Power Supply: 380 Volt / 50 Hz / 5 kW
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Stroj za navpično raztezanje
Karl KlinkRSI 6 DT
Pokliči
Leto izdelave: 1960, stanje: generalkompletno obnovljen (rabljeno), številka stroja/vozila: 1732, Vertical internal broaching machine with indexing table by Karl Klink
Model: RSI6DT
Machine no.: 1732
Year of manufacture: 1960
Weight: 3.2 t
Fjdpfjgyd Svjx Ahmjph
Broaching force: 6,000 kg
With indexing table (2 stations)
Power supply: 380V / 50Hz
Rated current: 15 A
Connected load: 4 kW
The machine has been completely overhauled and is therefore in very good condition.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Stroj za navpično raztezanje
Karl KlinkRSI 8 DT1
Pokliči
Leto izdelave: 1964, stanje: generalkompletno obnovljen (rabljeno), številka stroja/vozila: 2041, Vertical internal broaching machine with index plate by Karl Klink
Model: RSI8DT1
Fedpfxegyd S Ds Ahmsph
Machine No.: 2041
Year of manufacture: 1964
Weight: 3.2 t
Broaching force: 8,000 kg
Equipped with index plate (2 stations)
Power supply: 380V / 50Hz
Rated current: 25 A
Connected load: 5.5 kW
The machine has been completely overhauled and is therefore in very good condition.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vodoravni stroj za notranje izvlečenje
Karl KlinkRIW 6,3
Pokliči
Leto izdelave: 1978, stanje: zelo dobro (rabljeno), številka stroja/vozila: 2751, General / Technical Data:
Hydraulic Horizontal Internal Broaching Machine in technically good condition
Manufacturer: Karl Klink
Model: RIW 6.3
Machine No.: 2751
Year of manufacture: 1978
Weight: 2.3 t
Pulling force: 6.3 t
Broaching speeds: hydraulically variable from 1 m/min to 7 m/min
Return stroke speed: hydraulically variable from 7 m/min to 25 m/min
Maximum stroke: 1320 mm
Maximum workpiece diameter: max. 420 mm
Table opening: Ø 80 mm
Dimensions (W x D x H): approx. 5,700 mm x 600 mm x 1,900 mm
Power supply: 380 Volt / 50 Hz / 4 kW
Accessories / Special Equipment:
- Coolant / lubricant system
- Without tool feeder
- Oil and chip tray (approx. 2,000 mm)
Remarks:
Fodpjiw Dlkefx Ahmeph
The machine is ideal for the production of keyways. Upon request, broaching tools and arbors can be supplied. The machine is available for demonstration under power in our warehouse.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vertikalni notranji stroj za izvlačenje
Arthur KlinkRISZ 16 x 1250 x 400 / HG
Pokliči
Leto izdelave: 1990, stanje: zelo dobro (rabljeno), Manufacturer: Arthur Klink
Year of manufacture: 1990
Model: RISZ 16 x 1250 x 400 / HG
Technical Specifications:
Vertical internal broaching machine in very good technical condition
Pulling force: 16,000 kg
Fpodpjlpadysfx Ahmsh
Broaching speed: up to 27.5 m/min, infinitely variable
Return speed: up to 34 m/min, infinitely variable
Maximum stroke: 1,250 mm
Broaching stations: 4 units
Equipment:
- Automatic tool changer
- Automatic parts feed (part-specific)
- Hydraulic tool clamping device (part-specific)
Note:
High-performance production broaching machine for large-scale series production with high cutting speed!
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Vodoravni stroj za notranje izvlečenje
Karl KlinkRW 25 x 2000
Pokliči
Leto izdelave: 1965, stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: 2549, General / Technical Data:
Used horizontal hydraulic internal broaching machine in condition appropriate to its age, with heavy-duty manual tool feeder.
Broaching Stroke: 2,000 mm
Pulling Force: 25,000 kg (250 kN)
Holder in Pulling Bridge: Ø 105 mm cylindrical
Through Bore in Clamping Table: Ø 125 mm
Clamping Surface (Workpiece Area): 440 mm x 440 mm
Max. Workpiece Diameter: approx. 800 mm (limited by the tool feeder's chip tray)
Cutting Speed: hydraulically infinitely variable from 1.5 m/min to 7 m/min
Return Speed: hydraulically infinitely variable from 7 m/min to 25 m/min
Oil Volume: Hydraulics approx. 450 L / Coolant approx. 100 L
Machine Footprint (WxDxH): approx. 8,400 mm x 1,350 mm x 1,800 mm (without working area)
Power Supply: 380 Volt, 50 Hz
Connected Load: 19 kW
Equipment:
• The machine features a mechanical-hydraulic control for broaching and return stroke
• The machine is equipped with an integrated coolant and cutting fluid system
• The machine is fitted with a manually operated tool feeder
• The broaching slide with puller head mount is flat-guided on both sides
• Adjustable pull force limiter
• Pull force display
Accessories:
• 1 universal puller head for flat shanks up to max. approx. 40 mm width
Fpjdstuuvzspfx Ahmeh
• Indexing (dividing) head (see pictures)
• Various special holders and clamping devices
• Machine documentation
Remarks:
The machine is suitable for creating keyways with flat broaching tools as well as profile broaching.
Thanks to the combined strength of the machine bed and the robust broach feeder, the machine is particularly well-suited for heavy profile broaching tools.
The machine is used but in good condition relative to its age.
The machine is available for viewing at our warehouse.
The machine is new in our stock and has not yet been technically or visually refurbished.
Profile broaching puller heads are available upon request, depending on DIN standard, dimensions, and stock availability.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Notranji pehanje stroj
Karl KlinkRSI 20/DT
Pokliči
Leto izdelave: 1960, stanje: rabljeno, Max. pulling force: 20,000 kg
Max. stroke: 1,250 mm
Max. cutting speed: from 1 m/min to 7 m/min
Max. return speed: from 5 m/min to 25 m/min
Max. workpiece diameter: approx. 140 mm
Max. tool diameter: approx. 50 mm
Broaching positions: 2 stations
The machine is equipped with a 2-position rotary indexing table. It features an automatic tool feeder and is designed for manual series production.
Tool locking in both the pull bridge and the tool feeder is mechanical spring-actuated (draw head DIN 1417).
Fjdpfx Aheui Sbjmeph
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Notranji pehanje stroj
KlinkRSIZ 10 x 1200
Pokliči
Leto izdelave: 1956, stanje: rabljeno, številka stroja/vozila: 1413, Manufacturer: Karl Klink
Model: RISZ 10x 1200
Year of manufacture: 1956
Weight: 3450 kg
Machine number: 1413
General / Technical Data:
Used vertical hydraulic internal broaching machine with up to 3 broaching stations, in operational condition.
Tensile force: 13,000 kg (max.)
Broaching length: 1200 mm
Number of broaching stations: 3
Distance between broaching stations: 100 mm
Pull head chuck diameter: Ø 85 mm
Clear gap between cylinders: max. 390 mm
Cutting speed: hydraulically steplessly adjustable from 1 m/min up to max. 7 m/min
Return speed: hydraulically steplessly adjustable from 7 m/min up to max. 25 m/min
Machine footprint (W x D x H): approx. 1150 x 1500 x 3725 mm (with tool feeder extended)
Power supply / Connected load: 380 Volt 50 Hz / 7.5 kW
Accessories / Special Equipment:
The machine’s traverse beam has 3 broaching tool holders; the workpiece table has 1 broaching station (modifiable). The tool clamping system and the tool feeder are designed for spring-actuated locking (DIN 1415). The machine is equipped with an automatic tool feeder; the existing tool feeder mount accommodates only 1 tool (central broaching station). An integrated coolant system for cutting oil is included.
Fjdpfsdbmgmex Ahmjph
Remarks:
The machine is in good condition considering its age and is immediately ready for operation. It is designed for manually operated production runs with medium batch sizes. The machine features an automatic cycle. For use, ideally a machine pit or alternatively a platform is required. Pull heads, tool holders, and tools are available on request. The machine is available for viewing under power at our warehouse.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Notranji pehanje stroj
Karl KlinkRW 10
Pokliči
Leto izdelave: 1951, stanje: dober (rabljeno), številka stroja/vozila: 1133, Manufacturer: Karl Klink
Model: RW 10
Year of manufacture: 1951
Weight: approx. 2750 kg
Machine No.: 1133
Fpjdpfxjdcdrpj Ahmoh
General / Technical Data:
Hydraulic horizontal internal broaching machine in good, ready-to-use condition
Broaching stroke: 1500 mm
Broaching stations: 1 unit
Pulling force: 10,000 kg at 3 m/min (5,000 kg at 7 m/min)
Broaching tool clamping: universal pull head for flat shanks up to 26 mm wide
Clear bore in clamping table: Ø 105 mm
Workpiece diameter: max. 430 mm (limited by oil and chip tray)
Cutting speed: hydraulically, steplessly adjustable from 2 m/min to 7 m/min
Return speed: hydraulically, steplessly adjustable from 7 m/min to 25 m/min
Machine dimensions (W x D x H): approx. 6200 mm x 700 mm x 1900 mm (without working area)
Power supply / Connected load: 380 Volt, 50 Hz / 8 kW
Hydraulic motor: 7.5 kW
Accessories / Special equipment:
• The machine is equipped with a universal pull head for flat shanks
• The machine has an integrated coolant-lubricant system
• The machine is fitted with an oil and chip tray featuring a tool feeder carriage
Remarks:
The machine is ideal for manufacturing keyways and profiles. It runs smoothly, with clean guides and cylinder. Broaching needles and arbors can be supplied upon request. The machine is available for demonstration under power at our warehouse.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Notranji pehanje stroj
Arthur KlinkRISZ 25 x 2000 x 500
Pokliči
Leto izdelave: 1980, stanje: dober (rabljeno), številka stroja/vozila: 03.2123, Manufacturer: Arthur Klink
Model: RISZ 25x 2500 x 500
Year of manufacture: 1980
Machine No.: 03.2123
General / Technical Data:
Used vertical hydraulic internal broaching machine with 3 broaching stations in very good condition
Pulling force: 25,000 kg
Broaching length: 2000 mm
Broaching stations: 3 units
Distance between broaching stations: 160 mm
Clamping head holder diameter: 3 x Ø 100 mm
Passage width between cylinders (nominal): 500 mm
Fpodpfx Asdffzfohmsh
Passage width between cylinders (measured): max. 590 mm
Cutting speed: hydraulically infinitely variable from 1 m/min up to max. 10 m/min
Return speed: hydraulically infinitely variable from 5 up to max. 25 m/min
Machine footprint (W x D x H): approx. 3400 mm x 3400 mm x 6900 mm (without pit)
Power supply / connected load: 380 Volt 50 Hz / 22 kW
Accessories / Special Equipment:
The machine is currently supplied without a workpiece table. A sliding workpiece table with a special external broaching clamping device was previously mounted on the machine (workpiece sliding table is adaptable).
The tool clamping system is equipped with hydraulic locking in both the pull bridge and the feed unit. The machine features a coolant system with integrated chip conveyor.
Remarks:
The machine is in very good condition and still has its original paintwork. It is designed for use in series production, and for optimal performance, installation on a dedicated foundation (pit) is ideally required. Pulling heads and ejectors are available on request. The machine can be viewed in our warehouse.
Mali oglas
Hövelhof
780 km
Notranji pehanje stroj
Karl KlinkRIS 6 x1000
Pokliči
Leto izdelave: 1958, stanje: rabljeno, številka stroja/vozila: 1545, Manufacturer: Karl Klink
Model: RIS 6 x 1000
Year of Manufacture: 1958
Weight: 2,500 kg
General Information / Technical Data:
Used vertical hydraulic internal broaching machine with one broaching station, in operational condition
Pulling force: 6,000 kg
Broaching length: 1,000 mm
Chuck diameter: Ø 85 mm
Maximum gap between cylinders: 280 mm
Cutting speed: hydraulically infinitely variable from 1 m/min up to max. 7 m/min
Return speed: hydraulically infinitely variable from 7 m/min up to max. 25 m/min
Machine footprint (W x D x H): approx. 1,000 x 1,200 x 2,800 mm
Power supply / connected load: 380V, 50 Hz / 4 kW
Fpedpfsda Ugiox Ahmjh
Accessories / Special Features:
Machine is equipped with a workpiece table for one broaching station. The tool clamping system is designed for spring-actuated locking (DIN 1415).
The machine has an integrated coolant system. A double pull-head for two flat broaching tools with workpiece support plate is included.
Remarks:
The machine is in a good condition considering its age and is ready for immediate use. It is designed for manual operation in medium batch production. For optimal use, a machine pit or alternatively a platform is recommended. Draw heads can be supplied on request. The machine does not include an automatic tool feeder. The machine can be inspected under power in our warehouse.
Mali oglas
Metzingen
506 km
Stroj za preizkušanje teka zobnikov
KLINGELNBERGR 30
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2007, Wheel diameter - max. 400 mm
Machine weight approx. 4 t
O F F E R
We can offer you the following, subject to prior sale and error, without obligation, from stock:
KLINGELNBERG
Single- & Double-Flank Gear Rolling Tester with Structure-Borne Noise Testing
Model R 30
Year of manufacture 2007
_____
Workpiece - Outside diameter min. / max. 36 /300 mm
Center distance workpiece – master gear 135 - 290 mm
Max. spindle speed 3,000 rpm
Max. drive torque up to 2196 rpm 20 Nm
Max. drive torque 2196 – 3,000 rpm 14.7 Nm
Spindle drive 4.62 kW
Total drive power approx. 10 kW - 400 V - 50 Hz
Weight approx. 4,000 kg
Accessories / Special Equipment
• The machine is a universal gear roll testing machine designed for the following test procedures:
o Single-flank roll testing
o Double-flank roll testing
o Structure-borne noise testing in single & double flank contact
o Helix testing in double flank contact
• WINDOWS PC control for measurement data acquisition and analysis, with NoisyS32 test software
Fpodjxvdryjpfx Ahmeh
• SIEMENS operator panel for machine control and test cycle evaluation
• Complete enclosure with electrically monitored sliding doors
• Attached control cabinet, various accessories, operating manuals
• Currently, the “license dongle” for activating the measurement software is unfortunately missing. We hope to still obtain this from the seller.
Condition: Very good! Barely used!
Coming soon: Click here for a video of the machine:
Delivery: ex stock, immediately available, FCA Metzingen
Payment: strictly net - upon receipt of invoice
Always a large selection of gear cutting machines in stock – please inquire for your requirements!
Mali oglas
Korschenbroich
838 km
Stroj za brušenje valjčnih rezkalnih orodij
KlingelnbergSNC 30
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 1988, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Tehnični podatki
Premer brušenja / obdelovanca: do cca 300 mm (deloma do 350 mm)
Dolžina brušenja / hod: cca 550 mm (hoda sani)
Območje modula (pri ponovnem brušenju zobniških razvijalnih rezkarjev): Modul min. cca 0,5 do modul max. cca 25
Število utorov: tipično 1–99 kosov (odvisno od orodnega kompleta)
Premer brusnega koluta: cca 150–300 mm
Hitrost vrtenja brusnega koluta: do cca 2 700 o/min
Razdalja med konicami (vreteno obdelovanca): tipično območje 400–800 mm
Območje nagiba / vrtenja: npr. nagib brusne glave 0–15°
Teža in potrebni prostor stroja: npr. cca 4,2–4,9 t; prostor cca 3 × 2,6 × 2,3 m
Fedpsxtiunjfx Ahmjph
Električni podatki: obratovalna napetost npr. 380 V trifazno, krmiljenje 24 V, pomožna napetost 220 V
Mali oglas
Grüsch
415 km
Stroj za brušenje stožčastih zobnikov
KLINGELNBERGG 27
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2008, Premer kolesa – največ 300 mm
Modul – največ 8
Modul – najmanj 0,7
Krmiljenje SINUMERIK 840 D
Kot delnega stožca – min./maks. -90/+90 °
Vrtina vretena obdelovanca 127 mm
Premer brusilnega koluta 50–230 mm
Število vrtljajev brusilnega vretena brezstopenjsko 7.500 o/min
Fedpfx Ajvxww Sehmjph
Skupna priključna moč 146 kW
Število vrtljajev vretena obdelovanca 700 o/min
Teža stroja ca. 21 t
Prostorska potreba ca. 9,5 x 3,6 x 3,1 m
Merilna tipala za zobno režo (integrirana v brusilno glavo)
Zunanja brusilna vretena – hladilna naprava
Odvod oljne megle ELBARON (integriran v stroj)
Filter hladilne tekočine Hoffmann
Uporabljeno za serijsko proizvodnjo spiralno ozobljenih stožčastih zobnikov
Brez vpenjalnih sredstev
Brez brusnih kolutov/brusnih prirobnic
Brez profilnih koles
Mali oglas
Hilden
813 km
Spiralni stroj za rezanje zobnikov
KLINGELNBERGC 28 P
Pokliči
Leto izdelave: 2002, stanje: rabljeno, Wheel diameter - max. 275 mm
Wheel width 55 mm
Module - max. 6
Module - min. 1.5
Control system: Sinumerik 840C
Gear width 5.5 mm
Helix angle 0/60°
Number of teeth - max. 120
Number of teeth - min. 5
Transmission ratio max. 1:10
Transmission ratio min. 1:1
Workpiece spindle speeds max. 110 mm
Cutter head speeds 20-110 rpm
Fpedpfx Asgtvbpjhmjh
Total power requirement 100 kW
Machine weight approx. 16,700 kg
Space required approx. 5200x2300x2400 mm
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Metzingen
506 km
Stroj za preskušanje zobnikov
KLINGELNBERGPFSU 2500
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 1980, Raddurchmesser - max. 2500 mm
Radbreite 0 mm
Modul - max. 34
Modul - min. 1
Gesamtleistungsbedarf ca. 15 kW
Maschinengewicht ca. 15 t
Raumbedarf ca. 4,20 x 2,00 x 2,90 m
K L I N G E L N B E R G (Deutschland)
Universelle Evolventen- und Schraubenmessmaschine
Modell PFSU 2500 Baujahr ca. 1980 Serien-Nr. B 2918 _____
min./max. Zahnrad-Ø: 250 - 2.500 mm
Modulbereich: 1 - 34
Max. Grundkreisdurchmesser: 2.400 mm
Fodpfxot Hw Aas Ahmeph
Messbare Zahnlänge: 500 mm
Hub des Messschlittens, ca.: 600 mm
Schrägungswinkel: 0 - 45°
Werkstücklänge zwischen Spitzen min./max.: 430 - 2.500 mm
Werkstück-Ø in Gegenhalter: 1.340 mm
Werkstücktisch-Ø: 690 mm
Diagrammvergrößerung: 50/100/200/500/1000/2000 : 1
Max. zulässiges Testgewicht des Zahnrads, ca.: 10.000 kg
Gesamtanschlussleistung, ca.: 15 kW - 380 V - 50 Hz
Maschinengewicht, ca.: 15.000 kg
Geeignet für die Messung von Zahnprofil und Zahnflankenverlauf an hochbelastbaren Gerad- und Schrägverzahnungen.
Zubehör / Sonderausstattung:
* Digitale Einstellung des Grundkreises und digitale Winkelverstellung ohne Grundkreisscheiben.
* Längenverstellbare Halterung für Teilungsprüfgerät, jedoch ohne Prüfeinheit.
* Schwere Werkstücke können auf der Maschine geprüft werden. Motorisch angetriebene Aufspannung, Ausrichtung und Prüfprozess per Tastendruck.
* Gegenhalter nach hinten schwenkbar zum Beladen von Großzahnrädern und Kettenrädern, diverse weitere Zubehörteile.
Zustand:
Diese Messmaschine muss überholt und mit einer neuen CNC-Steuerung nachgerüstet werden. Die Grundmaschine ist jedoch in einem ordentlichen Zustand, daher lohnt sich eine Überholung.
Eine Funktionsprüfung unter Strom ist nicht möglich. Teile des Bedienfelds sind nicht vorhanden.
Mali oglas
Metzingen
506 km
Stroj za preskušanje zobnikov
KLINGELNBERGPFSU 1600
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 1975, Wheel diameter – max. 160 - 1,600 mm
Wheel width 250 mm
Module – max. 20
Module – min. 1.5
Total power requirement 1 kW
Machine weight approx. 3 t
Space required approx. ... m
K L I N G E L N B E R G
Fpedpfx Ajt Hwptshmeh
Universal Gear Testing Machine for Involute and Helix Testing, Type PFSU 1600
Year of manufacture 1975, modernised in 1995 #B 2281
Working range:
min./max. gear diameter: 160 – 1,600 mm
Module range: 1.5 – 20 mm
Maximum face width: 250 mm
Measuring carriage stroke approx.: 300 mm
Maximum helix angle: 0 – 90°
Maximum centre distance in between centers: approx. 1,150 mm
Overhang of the tailstock: 450 mm
Chart recorder magnification: 50/250/500/1000 x
Maximum test gear weight: approx. 4,000 kg
Weight: approx. 3,000 kg
Total drive: approx. 1 kW – 380 V – 50 Hz /
Suitable for testing:
- Tooth profile (involute)
- Tooth direction (helix angle/lead) on internal and external gears, hobs, shaper cutters, worm gears, etc.
- Tooth runout, surface roughness
- Determination/reconstruction of the base circle and helix angle, etc.
Accessories / special equipment:
- Optical base circle setting and optical angle setting (no longer using base-circle discs)
- High workpiece weight possible due to specific construction, testing sequence motorised or manual via handwheels
- Rotatable mounting turntable Ø 480 mm for mounting larger gear blanks, with 2 sets of different extension supports (400 and 470 mm long) for max. gear diameter of 1,600 mm
- Counterholder AV 17 for max. workpiece length of 1,150 mm
- Separate electrical cabinet for control of manual movements as well as
- GFM Computer Type ZMP 20 e with software for automatic gear measurement, updated in English and optionally in German, program update to current version V 21.17, ideal for generating modern test reports with graphics, graphical display on monitor, other subprograms, HP printer, flat screen
- Various probe inserts, small parts, height-adjustable mount for a pitch measurement device (rear mounted), leveling feet, etc.
- However, pitch measurement device not included. Mounting fixture available and installed at rear.
Condition: Very good – ready for demonstration, dismantled and reassembled by specialist.
Mali oglas
Bruchsal
586 km
Stroj za broaching/KARL KLINK RSI 2,5 EH
Karl KlinkRSI 2,5 EH
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Stroj za vlečenje utorov / struženje KARL KLINK RSI 2,5 EH
Fpsdpfx Aheymz N Eomjh
-Leto izdelave: 1965
-Vlečna sila: 2500 kg / (25 kN)
-Hitrost utora: 1 mm/min do 9 mm/min (brezstopenjsko nastavljivo)
-Maks. hod: 800 mm
-Maks. premer obdelovanca: pribl. 250 mm
-Motor: pribl. 3 kW
-Naprava za hlajenje
-Prikaz vlečne sile
-Omejitev vlečne sile
-Različne vodilne puše (glej slike)
-Noge stroja
Dimenzije: DxŠxV 1,1x0,7x2 metra / Teža 1600 kg
Možne so napake in tipkarski popravki.
Dražba
Dražba zaključena
Baden-Württemberg
489 km
Stroj za brušenje spiralnih konusnih nožev
KlingelnbergOerlikon B10
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Leto izdelave: 2001, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, premer brusilnega koluta: 200 mm, dolžina obdelovanca (maks.): 200 mm, TEHNIČNI PODATKI
Premer brusilnega koluta: 100–200 mm
Največja dolžina obdelovanca: 200 mm
PODROBNOSTI O STROJU
Krmiljenje: Siemens 840D ali primerljivo
CNC osi: 3–5 osi
Pogon: 5–10 kW
Rezervoar za hladilno tekočino: 100–200 litrov
OPREMA
Fsdpfx Asya Dy Hehmsph
Sistem filtracije hladilne tekočine
Univerzalna uporabnost za vrste in geometrije orodij
Visoka prilagodljivost zaradi CNC programiranja in nastavljivih vpenjalnih elementov
Procesna varnost zaradi integriranega sistema hlajenja in filtracije
Enostavno vzdrževanje zaradi modularne zasnove in centraliziranih napajalnih enot
Olajšamo vam iskanje: "klin vrstico glave"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.
Rabljeni Klin Vrstico Glave (1.455)
Zdaj preiščite celoten Machineseeker z več kot 200.000 rabljenimi stroji.Brskajte po najbolj priljubljenih poimenovanjih strojev:

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec










































































































































































































