RDGE-1000-HD
Naprava za peskanje/peskanje
Rösler
RDGE-1000-HD
VB plus DDV
Rabljeno
(popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Praszka
Podatki o stroju
- Oznaka stroja:
- Naprava za peskanje/peskanje
- Proizvajalec:
- Rösler
- Model:
- RDGE-1000-HD
- Številka stroja:
- Leto izdelave:
- 2024
- Stanje:
- zelo dobro (rabljeno)
- Funkcionalnost:
- popolnoma funkcionalen
- Obratovalne ure:
- 4.000 h
Cena in lokacija
VB plus DDV
- Lokacija:
- Boczna 4a, 46-320 Praszka, Polska
Pokliči
Tehnične podrobnosti
- Potreba po zraku:
- 6 m³/h
- Obratovalni tlak:
- 6 letvica
- Skupna širina:
- 1.300 mm
- Vrsta vhodnega toka:
- trifazni
- Notranja dolžina:
- 8.000 mm
Opis
- Leto izdelave: 2024
- Delovni čas stroja: 2000 h
- Mrežni transporter iz mangana, širina 1000 mm
- Nastavljiva hitrost tračnega transporterja
- 4 turbine moči 11 kW, tip Rutten Gamma 330 HD
- Brezstopenjska regulacija vrtljajev turbin
- Komora Hot Spot iz manganove in orodnega jekla
- Samodejno zaznavanje delov
Gbsdpfx Answvgbgjfsl
- Samodejna regulacija pretoka abraziva
- Samodejno dopolnjevanje abraziva
- Samodejni odpih delov
- Sistem odpraševanja Rosler BF 40/40
- Stroj omogoča delo z najtršimi GH ostrorobimi mediji
- Lopatice turbine iz karbidne trdine zagotavljajo 30.000 h delovanja
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
- Leto izdelave: 2024
- Delovni čas stroja: 2000 h
- Samodejno zaznavanje delov
Gbsdpfx Answvgbgjfsl
- Samodejni odpih delov
Ponudnik
Opomba: Brezplačno se registrirajte ali prijavite, za dostop do vseh informacij.
Registriran od: 2024
1 Oglas na spletu
Pošlji povpraševanje
Telefon & Faks
+48 600 2... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Dinkelsbühl
476 km
Tračna žaga
MEBA260 AP
MEBA260 AP
Mali oglas
Ponitz
558 km
Industrijski roboti
Universal RobotsUR10e Series Cobot
Nemčija
650 km
Prebijalno-laserski stroj
TrumpfTRUMATIC 6000L
TrumpfTRUMATIC 6000L
Egenhofen
373 km
Vakuumska membranska stiskalnica
IstraTF-300HV
IstraTF-300HV
Warstein
762 km
Rezervoar za dizelsko gorivo Servisna polnilnica
Wettringen
875 km
Združevalna naprava
KrpanPD 1200 M
KrpanPD 1200 M
Estonija
1.540 km
Obdelovalni center
TeknaTKE783
TeknaTKE783
Nordhorn
903 km
Iverna plošča Talna obloga Skladiščna ploščad ploščad
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6