TOS W 100 A
Leto izdelave
1981
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Rostock Nemčija
Horizontalni vrtalni stroj TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Horizontalni vrtalni stroj
Proizvajalec:
TOS
Model:
W 100 A
Leto izdelave:
1981
Stanje:
zelo dobro (rabljeno)
Cena in lokacija
Lokacija:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Nemčija
Opis
Namizni vrtalni stroj
Proizvajalec: TOS
Model: W100A
Leto izdelave: 1992
Stanje: rabljeno
Gbodpoy Nmnmefx Anfel
Cena & lokacija
Lokacija: Nemčija, Rostock
Podrobnosti ponudbe
Opis
Premer vretena: 100 mm
X-hod: 1500 mm
Y-hod: 1250 mm
Z-hod: 1800 mm
Število obratov: 7,1–1120 min⁻¹
Površina mize: 1200x1200 mm
W-os: 800 mm
Planšiber: 600 mm
Planšiber pomik: 200 mm