SPX 034.MGS.10.1
Ploščni izmenjevalnik toplote, izmenjevalnik toplote
SPX
SPX 034.MGS.10.1
Fiksna cena plus DDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Tatabánya
Podatki o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvajalec:
- SPX
- Model:
- SPX 034.MGS.10.1
- Stanje:
- rabljeno
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
- Lokacija:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20921882
- Referenčna številka:
Opis
Ploščni toplotni izmenjevalnik, toplotni izmenjevalnik, SPX 034.MGS.10.1, rabljeni stroj
Godpfx Aox Ttu Ienfeit
Proizvajalec: SPX
Leto izdelave: 2012
Skupne dimenzije: 450 x 610 x 1360 mm
Površina prenosa toplote: 18,93 m²
Obratovalni tlak: 10 bar
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Godpfx Aox Ttu Ienfeit
Proizvajalec: SPX
Leto izdelave: 2012
Obratovalni tlak: 10 bar
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Oftersheim
599 km
Centrifugalna črpalka
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Mali oglas
Thisted
1.278 km
Rotacijska črpalka JEC
JEC-PumpZF -120-021
JEC-PumpZF -120-021
Thisted
1.278 km
IZMENJEVALNIK PLOŠČ APV BAKER
APV-SPXN35
APV-SPXN35
Udenhout
940 km
Režna črpalka
FristamFKFS40
FristamFKFS40
Wiefelstede
932 km
Hidravlična enota 15 kW/1425 vrt/min
KraussMaffei90-340 B
KraussMaffei90-340 B
Derby
Benhil Microfix homogenizator za maslo 8471
Benhil8471
Benhil8471
Sinsheim
572 km
Potrebna visokotlačna črpalka
AbelHP-K-25-56
AbelHP-K-25-56
Neumarkt in der Oberpfalz
437 km
Plinski gorilnik Weishaupt G30/2-A
WeishauptG30/2A-2300Kw
WeishauptG30/2A-2300Kw
Hessisch Lichtenau
682 km
Hidravlična enota s hidravlično črpalko, hidravlična enota s lopatično črpalko, hidroagregat
RACINE / VICKERSPVQ-PSS=-06CR-J11
Wiefelstede
932 km
Vakuumska črpalka 5,5 kW 140 m³/h