SMV SL20-1200A - FREIHUB
VB plus DDV
Leto izdelave
1998
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Hamburg Nemčija
Dizelski viličarji SMV SL20-1200A - FREIHUB
more Images
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
SMV SL20-1200A - FREIHUB
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Dizelski viličarji
Proizvajalec:
SMV
Model:
SL20-1200A - FREIHUB
Leto izdelave:
1998
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Obratovalne ure:
13.049 h
Cena in lokacija
VB plus DDV
najem:
je mogoče
Lokacija prodajalca:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Nemčija Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
20.000 kg
Dvižna višina:
6.500 mm
Prosto dvigovanje:
3.300 mm
Vrsta goriva:
dizel
Tip droga:
dupleks
Gradbena višina:
5.060 mm
Širina nosilnega okvirja vilic:
3.000 mm
Dolžina vilic:
2.400 mm
Lastna masa:
36.400 kg
Skupna dolžina:
5.900 mm
Vrsta pogona:
Diesel
Gradbena širina:
3.050 mm
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A17553298
Referenčna številka:
Opis
Diesel forklift
Load center: 1200 mm
Fork width: 250 mm
Fork thickness: 110 mm
Mast type: Duplex
Condition: Ready for operation and fully functional
Technical condition: Very good
Front tires type: Superelastic
Front tires size: 14.00-24
Rear tires type: Superelastic
Rear tires size: 14.00-24
Sideshift, fork positioner,
Gbedpfx Aneu Dz Rwsfjl
Heater, full cab, full free lift,
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Ponudnik
Registriran od: 2014
244 Oglasi na spletu
Trustseal icon
Pokliči
Pošlji povpraševanje
Zemljiščeus
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.
Telefon & Faks
+49 40 33... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Standard-SZM Volvo FH 500 6X4 TREKKER/TRACTOR/SZM EURO 6 HYDRAULIC
more images
Nizozemska Andelst
932 km
Standard-SZM
VolvoFH 500 6X4 TREKKER/TRACTOR/SZM EURO 6 HYDRAULIC
Mali oglas
Električni 4 -kolesni viličar Kalmar ECG 70-6 - nur 174 Stunden - only 174 hours !!!
Avstrija Vöcklabruck
230 km
Električni 4 -kolesni viličar
KalmarECG 70-6 - nur 174 Stunden - only 174 hours !!!
Težki viličar - dizelski Hyster H30XMS-9
Oldenburg
917 km
Težki viličar - dizelski
HysterH30XMS-9
Preverjeni trgovec
Paralelna stružnica 385 x 1000 mm FERVI T095 F10
Italija Concordia Sagittaria
174 km
Paralelna stružnica 385 x 1000 mm