Schaublin 102 N
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Nemčija Nemčija
Natančen stružnica Schaublin 102 N
more Images
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Schaublin 102 N
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Natančen stružnica
Proizvajalec:
Schaublin
Model:
102 N
Stanje:
dober (rabljeno)
Cena in lokacija
Lokacija:
, Nemčija Nemčija
Opis
Schaublin 102 N,
Številka stroja BL 329218,
Letnik izdelave ca. 1998,
Višina konic 102 mm,
Razdalja med konicama 375 mm,
Najv. premer struženja nad posteljo 200 mm,
Najv. premer struženja nad suportom 120 mm,