Mori Seiki NMV 5000 DCG
Leto izdelave
2010
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Noord-Brabant Nizozemska
Horizontalni obdelovalni center Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Horizontalni obdelovalni center
Proizvajalec:
Mori Seiki
Model:
NMV 5000 DCG
Leto izdelave:
2010
Stanje:
pripravljen za uporabo (rabljen)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Tehnične podrobnosti
Potovalna razdalja osi X:
730 mm
Pomik osi Y:
510 mm
Pomik po osi Z:
510 mm
Teža obdelovanca (maks.):
300 kg
Največja hitrost vretena:
12.000 obr/min
zagotovitev
Lokacija:
Noord-Brabant, Nizozemska Nizozemska – Razdalja: pribl. 926 km
Razpoložljivost:
takoj po zaključku dražbe
Dobavni pogoji:
FCA
Stroški demontaže in nakladanja:
Prevzem na lokaciji:
brezplačno
Stroški pošiljanja:
Opis
TECHNICAL DETAILS
Travel X-axis: 730 mm
Travel Y-axis: 510 mm
Travel Z-axis: 510 mm
Rapid traverse X-axis: 50 m/min
Rapid traverse Y-axis: 50 m/min
Rapid traverse Z-axis: 40 m/min
Table width: 500 mm
Table height: 870 mm
Table length: 500 mm
Maximum table load: 300 kg
Rotary table diameter: 500 mm
Maximum rotary speed: 1,200 rpm
Maximum spindle speed: 12,000 rpm
Spindle taper: HSK-A63
Maximum workpiece height: 450 mm
Maximum workpiece weight: 300 kg
Tool length: 300 mm
Tool diameter: 125 mm
Tool weight: 8,000 g
Number of tool magazine pockets: 180
MACHINE DETAILS
Control: Siemens 840 D
Total weight:
14,800 kg
Input voltage: 400 V
EQUIPMENT
Mori Seiki tool usage book
KNOLL FKA/500 belt filter system + 3 filter rolls
Filtermist FX5000 emulsion extraction
Renishaw OMP60 3D probe
Chip conveyor
Spindle cooler
Documentation + circuit diagrams
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Obdelava plačil
Dodatni stroški nakupa:
18 %
Plačilni pogoji:
100 % predplačilo
Načini plačila:
Vorkasse Überweisung IconBančno nakazilo
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoiDEAL | Wero Logo
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A20729397
Referenčna številka:
AUC-2512051
Posodobitev:
nazadnje dne 11.12.2025
Ekskluzivna ponudba:
na voljo samo na dražbi
Kontakt
Cedric Schuhmann
Kontaktna oseba: Cedric Schuhmann
ID stroja: 20729397
SiegelSiegel
Zaščita kupca Machineseeker
Varno plačilo prek fiduciarniega računa
Strogo preverjeni prodajalec
Osebna in večjezična podpora
Izplačilo kupnine se izvede šele po predaji blaga.
ogled
Možen ogled
Machineseeker v splošnem priporoča ogled rabljenih strojev.
Vsi podatki so vneseni po najboljšem vedenju in vesti – prepričajte se na kraju samem.
Ponudnik
Trustseal
Profesionalni komercialni prodajalec
Od 2012 pri Machineseeker
Nizozemska Nizozemska
Razdalja: pribl. 924 km
Tukaj bi lahko stala vaša naprava
Dražba s številko 1
Prodate v samo nekaj tednih!
Prodajate po najvišji ceni!
Prodajate brez fiksnih stroškov in tveganj!
ali pokličite +49 201 857 861 10
Razpravljati o sodelovanju
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Dražba
Horizontalni strojni center Mori Seiki NMV 5000 DCG
Se konča čez
min  Dražba zaključena
Nizozemska Noord-Brabant
926 km
Horizontalni strojni center
Mori SeikiNMV 5000 DCG
buyer-protection
Mali oglas
Plinska toplotna črpalka Klimatska naprava VRF Panasonic ECO G VRF "Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
more images
Madžarska Tata
301 km
Plinska toplotna črpalka Klimatska naprava VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW