VMC-1600F
Rezkalni stroj
Micromill
VMC-1600F
Rabljeno
(popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Hessen
Spremljaj dražbo
Podatki o stroju
- Oznaka stroja:
- Rezkalni stroj
- Proizvajalec:
- Micromill
- Model:
- VMC-1600F
- Številka stroja:
- Leto izdelave:
- 2014
- Stanje:
- pripravljen za uporabo (rabljen)
- Funkcionalnost:
- popolnoma funkcionalen
Tehnične podrobnosti
- Potovalna razdalja osi X:
- 1.600 mm
- Pomik osi Y:
- 800 mm
- Pomik po osi Z:
- 710 mm
- Največja hitrost vrtenja:
- 6.000 obr/min
- Obremenitev mize:
- 2.000 kg
zagotovitev
- Lokacija:
- Hessen, Nemčija
– Razdalja: pribl. 654 km
- Razpoložljivost:
- takoj po zaključku dražbe
- Dobavni pogoji:
- FCA
Stroški demontaže in nakladanja:
Prevzem na lokaciji:
brezplačno
brezplačno
Stroški pošiljanja:
Opis
TECHNICAL DETAILS
X-axis travel: 1,600 mm
Y-axis travel: 800 mm
Z-axis travel: 710 mm
Max. spindle speed: 6,000 rpm
Table dimensions (L x W): 1,800 x 800 mm
Table load capacity: 2,000 kg
Spindle taper: ISO 50
MACHINE DETAILS
Machine dimensions: 2.73 x 4.31 x 3.03 m
Length with chip conveyor: 4.31 + 1.03 m
Depth with control unit: 2.73 + 0.40 m
Depth with coolant tank: 2.73 + 1.80 m
Control: Heidenhain iTNC 530
Note: The machine can be inspected under power until week 50.
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Dokumenti
Obdelava plačil
- Dodatni stroški nakupa:
- 18 %
- Plačilni pogoji:
- 100 % predplačilo
- Načini plačila:
Bančno nakazilo
Podrobnosti ponudbe
- ID oglasa:
- A20657080
- Referenčna številka:
- AUC-2512014
- Posodobitev:
- nazadnje dne 15.12.2025
- Ekskluzivna ponudba:
- na voljo samo na dražbi
ogled
Možen ogled
Stroj pod napetostjo
Machineseeker v splošnem priporoča ogled rabljenih strojev.
Vsi podatki so vneseni po najboljšem vedenju in vesti – prepričajte se na kraju samem.
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Bielefeld
805 km
Vertikalni obdelovalni center
MICROMILLVMC 1600 F
MICROMILLVMC 1600 F
Mali oglas
Schloß Holte-Stukenbrock
789 km
CNC stružnica
DMG GildemeisterCTX 420 linear V3
Niederlangen
930 km
Obdelovalni center
HEDELIUS - VertikalC60P - 2000
HEDELIUS - VertikalC60P - 2000
Root
516 km
CNC stružnica
GILDEMEISTERCTX 420 linear
GILDEMEISTERCTX 420 linear
Mögglingen
481 km
Obdelovalni center
LEADWELLV 40-L
LEADWELLV 40-L
Neer
872 km
Univerzalni obdelovalni center
Matec30HV
Matec30HV
Lemmer
1.004 km
Obdelovalni center DMG X-os: 2500 mm