MATEC MATEC-30HV
Leto izdelave
2024
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Köngen Nemčija
Univerzalni obdelovalni center MATEC MATEC-30HV
more Images
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Univerzalni obdelovalni center
Proizvajalec:
MATEC
Model:
MATEC-30HV
Številka stroja:
Stanje:
skoraj kot novo (rabljeno)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Cena in lokacija
Lokacija:
Wilhelm-Maier-Straße 3, 73257 Köngen, Deutschland Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Potovalna razdalja osi X:
3.000 mm
Pomik osi Y:
825 mm
Pomik po osi Z:
1.100 mm
Hitro pomikanje X-os:
30 m/min
Hitri pomik os Y:
30 m/min
Hitri pomik na osi Z:
Proizvajalec krmilnikov:
Siemens
Model krmilnika:
Sinumerik One
Obremenitev mize:
1.500 kg
Premer vrtljive mize:
800 mm
Vrtljajska hitrost (min.):
25 obr/min
Hitrost vretena (min.):
20 obr/min
Največja hitrost vretena:
15.000 obr/min
Dovod hladilne tekočine:
20 letvica
Število vreten:
1
Dolžina orodja:
460 mm
Premer orodja:
200 mm
Teža orodja:
10.000 g
Vhodna napetost:
400 V
Oprema:
dokumentacija / priročnik, transportni trak za ostružke, vrtilna hitrost brezstopenjsko nastavljiva
Opis
MATEC-30HV
X = 3,000 mm
Y = 825 mm
Z = 1,100 mm / horizontal
Z = 975 mm / vertical
- 1-axis CNC swivel head
Swivel radius: 300 mm, maximum swivel angle: +/- 105 degrees
Direct measuring system +/-3, either continuous or adjustable with clamping
Clamping forces: 2,400 Nm unclamped, 4,200 Nm clamped
- Bellows with steel lamellae
- Direct measuring system on X, Y, and Z axes
- Chip conveyor
- Rinsing gun
- Centralized oil lubrication
- Workspace lighting
- Siemens Sinumerik ONE control system
Modern CNC system for highly productive machine tools, comprising:
NCU 1740
22'' display ITC2200 V3
Machine control panel MCP 2200
- Electronic handwheel (portable), HT2
- Remote diagnostics / teleservice
- Motor spindle 15,000 rpm
Gsdpfxsxg Dhco Anfobl
Motor spindle with 30 kW (S3-40% duty cycle)
17 kW (S1-100% duty cycle)
Torque: 191 Nm (S3-40%)
108 Nm (S1-100%)
- Internal coolant supply 20 bar
Paper filter system tank capacity: 900 l
Filtering capacity: 160 l/min
- High-pressure coolant at external nozzles
#20 bar#