Kellenberger 600 U
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Județul Dolj Romunija
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Valjčna brusilka
Proizvajalec:
Kellenberger
Model:
600 U
Stanje:
pripravljen za uporabo (rabljen)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Tehnične podrobnosti
Višina središča:
125 mm
Širina na sredini:
600 mm
Premer brusilnega koluta:
400 mm
Širina brusilnega kolesa:
50 mm
Odprtina brusnega koluta:
127 mm
zagotovitev
Lokacija:
Județul Dolj, Romunija Romunija – Razdalja: pribl. 683 km
Razpoložljivost:
takoj po zaključku dražbe
Dobavni pogoji:
FCA
Stroški demontaže in nakladanja:
Prevzem na lokaciji:
brezplačno
Stroški pošiljanja:
Opis
No reserve price – guaranteed sale to the highest bidder!
TECHNICAL DETAILS
Centre height: 125 mm (175 mm with risers)
Centre distance: 600 mm
Grinding wheel diameter: 400 mm
Grinding wheel width: 50 mm
Grinding wheel bore: 127 mm
Swivel adjustment: 270°
Workpiece headstock: 20 rpm to 400 rpm
Spindle mounting: 5 MT
Tailstock mounting: 3 MT
Table swivelling adjustment: 10°
Table feed speed: up to 6.0 m/min
MACHINE DETAILS
External grinding wheel motor: 4.0 kW
Workpiece spindle motor: 2.2 kW
Dimensions & Weight
Dimensions (L x W x H): 2,580 x 1,680 x 1,670 mm
Machine weight approx.: 2,700 kg
EQUIPMENT
New control cabinet and new wiring diagram
New motor and frequency inverter for the workpiece headstock
2-axis digital readout
Coolant tank
Geometry according to Kellenberger protocol
Extensive accessories
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Obdelava plačil
Dodatni stroški nakupa:
18 %