Kalmar DCG250-12
Leto izdelave
2018
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Odder Danska
Dizelski viličarji Kalmar DCG250-12
more Images
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Dizelski viličarji
Proizvajalec:
Kalmar
Model:
DCG250-12
Številka stroja:
Stanje:
dober (rabljeno)
Cena in lokacija
najem:
je mogoče
Lokacija:
Odder, Denmark Danska
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
25.000 kg
Dvižna višina:
4.000 mm
Tip droga:
dupleks
Širina nosilnega okvirja vilic:
250 mm
Dolžina vilic:
2.400 mm
Skupna dolžina:
6.090 mm
Skupna širina:
3.050 mm