HWACHEON VESTA-1000+ mit Palettenwechsler
Leto izdelave
2019
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Idstein Nemčija
Vertikalni obdelovalni center HWACHEON VESTA-1000+ mit Palettenwechsler
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Vertikalni obdelovalni center
Proizvajalec:
HWACHEON
Model:
VESTA-1000+ mit Palettenwechsler
Leto izdelave:
2019
Stanje:
zelo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Cena in lokacija
Lokacija:
Walramstrasse 27, 65510 Idstein, Deutschland Nemčija
Opis
TEHNIČNI PODATKI
Pomik X-os: 1.000 mm
Pomik Y-os: 550 mm
Pomik Z-os: 500 mm
Vpenjalna površina: 1.100 mm x 500 mm
Hitrost hitrega pomika X/Y: 36 m/min
Hitrost hitrega pomika Z: 30 m/min
Hitrost delovnega pomika: 24.000 mm/min
Območje vrtljajev: 12.000 min⁻¹
Gjdpfx Anjy Iztuefsit
Število orodij v magazinu: 30 kosov
Vpenjalo orodja: BT 40
PODROBNOSTI STROJA
Krmiljenje: Fanuc 0i
OPREMA
Transportni trak za ostružke
Notranji dovod hladilne tekočine
HWACHEON Avtomatski menjalec obdelovancev
Število mest v magazinu: 8 palet
Maks. velikost pravokotnega obdelovanca: 420 x 170 mm
Maks. velikost okroglega obdelovanca: 300 mm premera
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Ponudnik
Nazadnje na spletu: prejšnji teden
Registriran od: 2006
48 Oglasi na spletu
Trustseal icon
Pokliči
Pošlji povpraševanje
Zemljiščeus
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.
Telefon & Faks
+49 6126 ... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Stroj za rezkanje v orodjarni - Universal DECKEL FP 4 A
more images
Nemčija Bühl
587 km
Stroj za rezkanje v orodjarni - Universal
DECKELFP 4 A