HOLZMANN DBK-1300F
Fiksna cena plus DDV
Leto izdelave
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Leipzig Nemčija
Kopirna stružnica HOLZMANN DBK-1300F
more Images
HOLZMANN DBK-1300F
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Kopirna stružnica
Proizvajalec:
HOLZMANN
Model:
DBK-1300F
Leto izdelave:
2025
Stanje:
novo
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
Lokacija:
Leipzig Nemčija
A18538846
Referenčna številka:
Posodobitev:
nazadnje dne 09.12.2025
Opis
Dimensions (L/W/H) 2150x480x1330 mm
Weight 220 kg
Total power requirement 1.6 kW
Copy Lathe DBK-1300F
Copy lathe with frequency inverter
Gbedpfx Ansvz Em Tsfsl
- Distance between centers: 1300 mm
- Center height: 220 mm
- Motor: 2.2 HP / 400 V
- Stepless speed regulation: 0–3000 rpm
- M33 spindle thread
- MT2 (Morse taper 2) tailstock and headstock
- Dimensions: L=2150, W=480, H=1330 mm
- Weight: 220 kg
Including:
- Copying attachment
- Faceplate 220 mm
- Scroll chuck
- Collet chuck Ø 48 mm
- Four-prong drive center 40 mm, MT2
- Keyed drill chuck 3–16 mm