Chevalier FVL-1250VTC+C
Leto izdelave
2015
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Olomoucký kraj Češka republika
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
CNC stružnica
Proizvajalec:
Chevalier
Model:
FVL-1250VTC+C
Številka stroja:
FXH14B001
Leto izdelave:
2015
Stanje:
zelo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Tehnične podrobnosti
Stružna dolžina:
1.600 mm
Največja hitrost vretena:
2.500 obr/min
Pomik po osi Z:
900 mm
Teža obdelovanca (maks.):
8.000 kg
Premer mize:
1.250 mm
zagotovitev
Lokacija:
Olomoucký kraj, Češka republika Češka republika – Razdalja: pribl. 395 km
Razpoložljivost:
takoj po zaključku dražbe
Dobavni pogoji:
EXW
Stroški demontaže in nakladanja:
Prevzem na lokaciji:
brezplačno
Stroški pošiljanja:
Opis
The machine has only been used approximately 5 times!
TECHNICAL DETAILS
X-axis travel: −685 mm to +680 mm
Z-axis travel: 900 mm
W-axis travel: 800 mm
Max. swing diameter: 1,600 mm
Max. turning length: 1,600 mm
Max. workpiece weight: 8,000 kg
Table
Table diameter: 1,250 mm
Low speed range: 5–120 rpm
High speed range: 150–300 rpm
Machining spindle
Spindle speed: 25–2,500 rpm
Max. spindle torque: 478 Nm
C-axis
Rated speed: 3.33 rpm
Feed range (milling): 0.1–3,000 mm/min
Feed range (turning): 0.01–500 mm/rev
Tool changer
Tool shank: BT50
Tool magazine capacity: 16
Max. tool diameter: 220 mm
Max. tool length: 500 mm
Max. tool weight (milling): 25 kg
Max. tool weight (turning): 50 kg
Tool change time: 30 s
MACHINE DETAILS
Control brand: Fanuc 0i-T
Dimensions
Machine height: 5,625 mm
Machine weight: 22,000 kg
Supply
Electrical connection: 90 kVA
Air requirement: 5.5 kg/cm²
Coolant capacity: 150 l
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Obdelava plačil
Dodatni stroški nakupa:
18 %
Plačilni pogoji:
100 % predplačilo
Načini plačila:
Vorkasse Überweisung IconBančno nakazilo
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoiDEAL | Wero Logo
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A20659585
Referenčna številka:
AUC-2512017
Posodobitev:
nazadnje dne 05.12.2025
Ekskluzivna ponudba:
na voljo samo na dražbi
Kontakt
Cedric Schuhmann
Kontaktna oseba: Cedric Schuhmann
ID stroja: 20659585
SiegelSiegel
Zaščita kupca Machineseeker
Varno plačilo prek fiduciarniega računa
Strogo preverjeni prodajalec
Osebna in večjezična podpora
Izplačilo kupnine se izvede šele po predaji blaga.
ogled
Možen ogled
Stroj pod napetostjo
Machineseeker v splošnem priporoča ogled rabljenih strojev.
Vsi podatki so vneseni po najboljšem vedenju in vesti – prepričajte se na kraju samem.
Ponudnik
Trustseal
Profesionalni komercialni prodajalec
Češka republika Češka republika
Razdalja: pribl. 395 km
Tukaj bi lahko stala vaša naprava
Dražba s številko 1
Prodate v samo nekaj tednih!
Prodajate po najvišji ceni!
Prodajate brez fiksnih stroškov in tveganj!
ali pokličite +49 201 857 861 10
Razpravljati o sodelovanju
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
CNC talni vrtalni stroj PAMA SPEEDRAM 1
more images
Italija Albano Sant'Alessandro
409 km
CNC talni vrtalni stroj
PAMASPEEDRAM 1
Pokliči
Mali oglas
Stojna rezkalni stroj X = 4.000 mm SHW PowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
more images
Nemčija Ellwangen (Jagst)
478 km
Stojna rezkalni stroj X = 4.000 mm