YAWEI YLMW3000
Fiksna cena plus DDV
Leto izdelave
2024
Stanje
Novo
Lokacija
Großrudestedt Nemčija
Laserski stroj za rezanje YAWEI YLMW3000
more Images
YouTube video
YAWEI YLMW3000
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Laserski stroj za rezanje
Proizvajalec:
YAWEI
Model:
YLMW3000
Leto izdelave:
2024
Stanje:
novo
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
Lokacija:
Kranichborner Str. 12, 99195 Großrudestedt, Deutschland Nemčija
A14868991
Referenčna številka:
YLMW3000
Posodobitev:
nazadnje dne 23.07.2024
Opis
YAWEI Handheld Laser Welding Device YLMW – exclusively available at H+S Maschinentechnik GmbH
Laser Sources:
2000 W
- Mild steel: up to 5 mm
- Stainless steel: up to 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Brass: 2 mm
3000 W
- Mild steel: up to 8 mm
- Stainless steel: up to 8 mm
Gjdorg Et Uepfx Anfobl
- Aluminium: 7 mm
Scope of delivery:
- Laser welding device with cooling system
- Hose assembly + cable set
- Welding gun with adjustable focal length and accessory kit
- 3000W MAX Photonics fiber laser source (optional: 2000W)
- Automatic wire feeder
Technical Data
- Laser power: 3000 W
- Laser wavelength: 1064 nm
- Power supply: 220V
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Ponudnik
Registriran od: 2009
25 Oglasi na spletu
Trustseal icon
Pokliči
Pošlji povpraševanje
Zemljiščeus
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.
Telefon & Faks
+49 36204... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Majhen laserski stroj za rezanje cevi Small Pipe Laser Cutting Machine G12A 3000W
more images
Nemčija Erwitte
780 km
Majhen laserski stroj za rezanje cevi
Small Pipe Laser Cutting MachineG12A 3000W
Mali oglas
Plazemski rezalnik HBM CUT 40
Plazemski rezalnik HBM CUT 40
Nemčija Velen
867 km
Plazemski rezalnik
HBMCUT 40
Pasovni brusilnik WIEGAND S- 150
Nemčija Fuldatal
707 km
Pasovni brusilnik
WIEGANDS- 150
Stebrni vrtalnik ZMM METALIK NK 203
Nemčija Rödermark
625 km
Stebrni vrtalnik
ZMM METALIKNK 203
Laserski stroj za rezanje Dynamic Power Laser GmbH 12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Nemčija Leipzig
607 km
Laserski stroj za rezanje
Dynamic Power Laser GmbH12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Preverjeni trgovec
AB LAGER Laserski 3kW rotator 6000x220 Otinus FLV-3015-OT-6022 3kW
Poljska Bydgoszcz
807 km
AB LAGER Laserski 3kW rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW