SPINNER TC110L-MCY
FCA Fiksna cena plus DDV
Leto izdelave
2007
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Traunstein Nemčija
Stružno-rezkalni center s C-/Y-osjo SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Stružno-rezkalni center s C-/Y-osjo
Proizvajalec:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
Leto izdelave:
2007
Stanje:
rabljeno
Cena in lokacija
FCA Fiksna cena plus DDV
Lokacija:
Traunstein, Deutschland Nemčija
Opis
SPINNER TC110L-MCY
Year of manufacture: 2007
Control: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230 mm (-115/+115 mm)
Gbedoy R Sxaopfx Anfjl
Z – 1,840 mm
C-axis
Swing diameter up to 690 mm
Spindle: 26 kW with 2 gear stages
Speeds up to 3,200 rpm
Spindle bore: 110 mm
Equipment:
Turret: BARUFFALDI type TBMR250-12 with 12 stations, completely overhauled in 2024
Driven tools up to 4,000 rpm
VDI 50 tool holders
Hydraulic steady rest, manufacturer SMW
Hydraulic three-jaw chuck, manufacturer SMW, diameter 315 mm