Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Leto izdelave
2013
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Nemčija Nemčija
Postaja za sestavljanje oken Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
more Images
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Postaja za sestavljanje oken
Proizvajalec:
Nutek
Model:
NTM 530 WSL-1500-3(S)
Leto izdelave:
2013
Stanje:
pripravljen za uporabo (rabljen)
Cena in lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemčija
A21554973
Referenčna številka:
INNO31056
Posodobitev:
nazadnje dne 20.03.2026
Opis
Na voljo je linijska delovna postaja Nutek za pregled tiskanih vezij (PCB) in ročna dela. Obseg dolžin komponent: 80mm-460mm, obseg širin: 50mm-407mm, podpora robov komponent: 3mm, prosti prostor zgoraj/spodaj: 30mm/30mm, območje višine prenosa: 925mm-975mm, hitrost traku: 14m/min, dimenzije stroja (X/Y/Z): ca. 1500mm/1100mm/2200mm, teža: ca. 150kg. Dokumentacija je na voljo. Ogled na lokaciji je mogoč.