Weiler Primus Vcd nakup rabljenega (260)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Friesenheim
593 km
Natančni stružni stroj
WeilerPrimus VCD
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2017, Weiler Primus VCD (2017) Natančni stružnica
Proizvajalec: Weiler
Tip: Primus VCD natančna stružnica
Leto izdelave: 2016
Prva uporaba: 2017
Stanje: rabljeno, zelo dobro, kot novo, novo vzdrževanje po tovarniških navodilih z zapisnikom o prevzemu
Delovne ure: 1777h
Spindelne ure: 512h
Obseg dobave:
- Dokumentacija
- Noge stroja
- Strojna svetilka
- Vpenjalna glava s čeljustmi
- Sistem hlajenja
- MultiFix velikost A
Gsdsy Ti Ikspfx Ahmsbn
Mali oglas
Friesenheim
593 km
Stružnica L-u Z
WeilerPraktikant VCD
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Leto izdelave: 2013, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Praktikant VCD Precision Lathe
Manufacturer: Weiler
Godpfxsy Ti Sie Ahmsbn
Model: Praktikant VCD Precision Lathe
Year of manufacture: 2013
Condition: used, very good, as new, no signs of wear, including new maintenance and measurement protocol before sale
Centre distance: 650 mm
Centre height: 160 mm
Swing diameter over bed: 320 mm
Swing diameter over cross slide: 190 mm
Cross slide travel: 150 mm
Top slide travel: 110 mm
Top slide swivel range: +/-65°
Bed saddle guide length: 350 mm
Bed width: 205 mm
Turning tool section (height x width): 20 x 20 mm
Height from top slide to centre: 30 mm
Spindle head according to ISO DIN 702-3 (DIN55027) size 5
Spindle diameter in front bearing: 70 mm
Spindle bore: 43 mm
Main spindle internal taper: Metric 50
Drive power: 6 kW
Speed range: 30 – 4000 rpm
Number of gear stages: 1
Number of speeds: stepless
Number of feeds: 24
Longitudinal feed: 0.02 – 0.63 mm/rev
Cross feed: 0.006 – 0.2 mm/rev
Quill diameter: 40 mm
Quill stroke: 85 mm
Quill internal taper: 3 MT
Weight, without packaging and accessories: approx. 1150 kg
Length / width / height, net: 1720 x 890 x 1700 mm
Headstock / rear panel / sliding safety cover: Light grey RAL 7035
Machine base / machine bed: Basalt grey RAL 7012
Display housing: Blue NCSS 4550-R80B
Mali oglas
Friesenheim
593 km
Stružnica L-u Z
WeilerPraktikant VCD
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Leto izdelave: 2021, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Praktikant VCD Precision Lathe (2021)
Manufacturer: Weiler
Model: Praktikant VCD Precision Lathe
Year of manufacture: 2021
Condition: used, very good, as new, incl. new service and measurement protocol before sale
Centre distance: 650 mm
Gbsdpfx Ahey Ti Nuemsn
Centre height: 160 mm
Swing over bed: 320 mm
Swing over cross slide: 190 mm
Cross slide travel: 150 mm
Top slide travel: 110 mm
Top slide swivel range: +/-65°
Bed saddle guide length: 350 mm
Bed width: 205 mm
Tool cross-section (height x width): 20 x 20 mm
Height from top slide to turning centre: 30 mm
Spindle nose to ISO DIN 702-3 (DIN 55027) size 5
Spindle diameter in front bearing: 70 mm
Spindle bore: 43 mm
Main spindle internal taper: 50 metric
Drive power: 6 kW
Speed range: 30 – 4000 rpm
Number of gearbox stages: 1
Number of spindle speeds: stepless
Number of feeds: 24
Longitudinal feed: 0.02 – 0.63 mm/rev
Cross feed: 0.006 – 0.2 mm/rev
Quill diameter: 40 mm
Quill stroke: 85 mm
Quill internal taper: 3 MT
Weight, without packaging and accessories: approx. 1150 kg
Dimensions (L x W x H), net: 1720 x 890 x 1700 mm
Headstock / rear wall / sliding safety guard: Light grey RAL 7035
Machine base / machine bed: Basalt grey RAL 7012
Screen display housing: Blue NCSS 4550-R80B

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Ahaus
878 km
Stružnica-konvencionalno-elektronska
WEILERPRIMUS LZ
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Turning length 450 mm
Swing diameter over bed 245 mm
Swing diameter over cross slide 135 mm
Spindle bore 23.0 mm
Spindle mount DIN 55021-4
Quill: 2 MT
Quill stroke 80.0 mm
Spindle speed 60 - 3000 rpm
Bed width 155 mm
Total power requirement 1.2 / 1.5 kW
Voltage 380 V
Machine weight approx. 340 kg
Dimensions (LxWxH) 1200 x 650 x 1330 mm
From a vocational school (!)
Particularly suitable for precision turned parts
The Primus series is the most compact precision centre- and lead-screw lathe (LZ) from WEILER. It is considered a suitable machine for precise work in confined spaces, particularly in toolmaking, laboratories, and training workshops.
The machine is constructed for extremely tight tolerances. The hardened and ground machine bed ensures highest vibration damping and durability.
Equipment:
- robust centre/lead-screw lathe
- 2-axis digital readout "D60-2V"
- 3-jaw chuck
- foldable chuck guard
Gbodozbc Dtspfx Ahmen
- chuck key
- MULTIFIX tool holder with 3 inserts
- movable tailstock
- control panel, front left
- infinitely variable feeds for facing and cross-slide
- pole-changeable drive motor
- machine base
- chip guard at the rear
- further accessories such as collet holder + collets, etc.
- emergency stop button at the front
Mali oglas
Ahaus
878 km
Stružnica-konvencionalno-elektronska
WEILERPRIMUS LZ
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Turning length 450 mm
Swing diameter over bed 245 mm
Swing diameter over cross slide 135 mm
Spindle bore 23.0 mm
Spindle mount DIN 55021-4
Tailstock quill: 2 Morse Taper
Quill travel 80.0 mm
Spindle speed 60 - 3,000 rpm
Bed width 155 mm
Total power requirement 1.2 / 1.5 kW
Voltage 380 V
Machine weight approx. 340 kg
Dimensions (L x W x H) 1,200 x 650 x 1,330 mm
From a vocational school (!)
Particularly suitable for precision turned parts
The Primus series is WEILER’s most compact precision centre lathe
(LZ). It is regarded as the ideal solution for precision work in tight spaces in toolmaking, laboratories, and training workshops.
The machine is built for extremely tight tolerances.
The hardened and ground machine bed ensures
maximum vibration damping and longevity.
Equipment:
- Robust geared head lathe
- 2-axis digital readout "D60-2V"
- 3-jaw chuck
- Hinged chuck guard
- Chuck key
- MULTIFIX tool post with 3 holders
- Adjustable tailstock
- Operator panel, front left
- Infinitely variable feeds for longitudinal and cross slide
- Pole-changeable drive motor
Gsdpfx Ahezbc Dajmebn
- Machine base
- Chip splash guard rear wall
- Additional accessories such as collet chuck + collets etc.
- Emergency stop button at the front
Mali oglas
Feucht
457 km
Center stružnica
WEILERPrimus VC
Pokliči
Stanje: generalkompletno obnovljen (rabljeno), Leto izdelave: 2007, Universal lead and feed screw lathe
Make: WEILER
Model: Primus VC
Year of manufacture: 2007 - overhauled
Newly painted RAL 7035 light grey
Machine no.: CK17
Centre height: 140 mm
Centre distance: 500 mm
Spindle bore: 40 mm
Gedpfov D Ip Nox Ahmebn
with warranty
Geometric acceptance test with inspection protocol
Accessories:
- 3-axis digital readout SIEMENS
- Chuck guard with electrical interlock
- Braked drive motor
- Quick-change tool post, base body size A
- Bed stop
- Covered lead and feed screw
- Chip guard at rear
- Removable chip tray
- Operating manual
- used, as seen -
Mali oglas
Nemčija
619 km
UMENJA
WeilerPrimus
Pokliči
Leto izdelave: 1986, stanje: rabljeno, Weiler Primus lathe, year of manufacture approx. 1986, three-jaw chuck, Multifix toolpost. The machine is in good condition and can be demonstrated under power by prior arrangement.
Gbsdon Ard Djpfx Ahmsn
Mali oglas
Bruchsal
586 km
Stružnica za mehanike/WEILER Primus MDG
WEILERPrimus MD-G
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), WEILER PRIMUS / MD-G / Stružnica za mehanike
Godpfoy Sm Dtex Ahmobn
- Višina konic: 125 mm
- Razdalja med konicama: 400 mm
- Območje vrtljajev: 40-3000 vrt/min
- Premer vretena: 24 mm
- Električna zaščita vpenjalne glave
- Osnovno držalo Multifix z vložki
- Konjiček z vrtalno pinolo
- Štiričeljustna vpenjalna glava
- Delovna svetilka
- Ležiščni omejevalnik
- Dokumentacija
Dimenzije: D x Š x V 1,3x0,8x1,6 metra / Teža 450 kg
Možnost napak in sprememb v podatkih pridržana
Mali oglas
Haiger
715 km
CNC stružnica
WEILERPrimus VC
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2004, Weiler Primus VC
Lathe Primus VC with Heidenhain Digital Display, Year of Manufacture 2004, in Excellent Original Condition
This machine comes from the prototype workshop of a renowned German mechanical engineering company.
CE-compliant!!
Technical data:
Gbjdsy I U Dyspfx Ahmsn
Year of manufacture: 2004
Weiler Primus VC
Centre height: 140 mm
Centre distance: 500 mm
Spindle bore: Ø 40 mm
Tailstock taper: MK3
Quill stroke: 85 mm
Possible thread types: Metric, Imperial, Module, Diametral Pitch
Metric thread pitches: 0.25 – 8 mm
Spindle brake: engageable
Voltage: 400 V
Dimensions: approx. 1.50 x 1.00 x 1.50 m (LxHxW)
Weight: approx. 700 kg
Additional equipment and accessories:
Heidenhain control panel, chuck guard, leadscrew and feed shaft cover, emergency stop, operating manual, CE Declaration of Conformity
About the machine:
The Weiler Primus VC is the smallest model in the Weiler range. The Weiler Primus VC is a lathe for the highest demands: with stepless speed control, constant cutting speed, and an impressive 4 kW drive output (40% duty cycle). This compact machine with big capabilities is ideal wherever maximum precision is needed in tight spaces, such as in optics, electrical, and automotive workshops, laboratories, and even Formula 1.
For sale is a Weiler Primus VC lathe with Heidenhain digital display, year of manufacture 2004. This lathe is in excellent original condition and was only lightly used in the prototype construction area of its previous company. The control is very easy to use. The guides are regularly lubricated via central lubrication.
The Weiler Primus VC has been mechanically and electrically inspected by us. Take the opportunity to view and test the Weiler Primus VC under power at our premises.
You can find more lathes from well-known manufacturers on our website.
Mali oglas
Mindelheim
400 km
Klasični stružnica
WeilerPrimus VC
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2008, Weiler Primus VC
Univerzalni vodilno-vlečni vretenasti stružnica
Stanje: rabljeno
Leto izdelave: 2008
Tehnični podatki
Višina konic: 140 mm
Razdalja med konicama: 500 mm
Premer vretena/prehod skozi vreteno: 40 mm
Širina postelje: 205 mm
Število obratov, brezstopenjsko nastavljivo: 30 - 4000 1/min
Moč motorja
Nazivna moč glavnega pogona: 4 kW
Vpenjanje konjička: stožec DIN 228, MK 3
Pomik pinole: 85 mm
Mere
Teža: cca. 800 kg
Dimenzije DxŠxV: cca. 1600 mm x 950 mm x 1700 mm
Oprema / dodatki
Siemens SICOMP IMC 05
3-čeljustna vpenjalna glava
4-čeljustna vpenjalna glava
Hitromenjalni nosilec sistem Multifix, 6 vložkov
Posteljni omejevalec
Vpenjalna glava za vrtanje s konusnim trnom
Naprav za vpenjalne puše
Velik set vpenjalnih puš
Godpfxoyuy D Rs Ahmobn
Fiksna in sledilna luneta
Hladilna naprava
Nujno izklopno stikalo
Strojna svetilka
Komplet menjalnih zobnikov
Orodje za upravljanje
Mali oglas
Röthenbach an der Pegnitz
465 km
Klasični stružnica
WEILERPrimus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Stružnica Weiler Primus v vrhunskem stanju.
Ogled pod napetostjo je možen.
Tehnični podatki:
Razdalja med konicama: 450 mm
Višina konice: 120 mm
Vpenjalna odprtina vretena: 23 mm
Gbjdox Htf Hepfx Ahmjn
Obrati: 30 – 3000 obr/min
Konjiček: MK 2
Pogonska moč: 1,5 kW
Teža: 350 kg
Dimenzije: 1200 x 650 x 1550 mm
Cena znižana!
Mali oglas
Burgoberbach
476 km
Vretenska stružnica za vodenje in vlečenje
WEILERPrimus GS 4443
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Leto izdelave: 1989, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, For sale: WEILER lathe, model Primus LZ-GS
The machine is in excellent condition.
Technical specifications:
Year of manufacture: 1989
Machine no.: 4443
Operating voltage: 380 V
Centre height: 120 mm
Centre distance: 430 mm
Spindle speed: 60 - 3,000 rpm with 18 geared steps
Spindle bore: 23 mm
Short taper spindle nose, DIN 55027
Tailstock: MT 2
Feeds: 0.03 to 0.15 mm/rev
Threads possible: metric, imperial, module, and diametral-pitch
Metric thread pitches: 0.25 to 2.5 mm
Dimensions (LxHxD): 1.2 m x 1.3 m x 0.65 m
Prices are subject to VAT.
Inspections are possible by appointment. Please contact us—our team will be happy to assist you.
Gbjdeihig Iopfx Ahmsn
Trade-in or exchange possible!
Machinery purchase / sales
PURCHASE / SALE OF PRODUCTION & METALWORKING MACHINERY AND MORE.
Are you looking for a high-quality yet affordable metalworking machine for your production? Or are you looking to sell yours?
For more information or contact options, please visit our website.
Mali oglas
Langenzenn
487 km
Center stružnica
WEILERPrimus LZ
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Razdalja med konicama: 450 mm
Višina konic: 120 mm
Vreteno izvrtina: 23 mm
Število vrtljajev: 40 – 3000 min⁻¹
Gbjdpfx Asw I A Uxjhmsn
Brezstopenjski pogon s 3 predstopnjami in digitalnim prikazovalnikom števila vrtljajev
Nasadni konjiček: MK 2
Pogon: 1,5 kW
Teža: 350 kg
Dimenzije: 1200 x 650 x 1330 mm
Barva: Resedino zelena RAL 6011.
Digitalni prikazovalnik: Po želji ob doplačilu
Dodatna oprema: Dodatna oprema na zahtevo
Mali oglas
Metzingen
506 km
Stružnica - ciklično krmiljena
WEILERPRIMUS VC
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 1999, Turning diameter 150 mm
Turning length 500 mm
Total power requirement 4 kW
Machine weight approx. 0.8 t
O F F E R
We can offer you the following ex-stock, subject to prior sale and errors:
W E I L E R
LZS - Universal Lathe with Digital Readout
Model: PRIMUS VC
Year of manufacture: 1999
_____
Centre height 140 mm
Max. turning diameter over cross slide 150 mm
Max. swing over bed 280 mm
Distance between centres 500 mm
Spindle bore 40 mm
Infinitely variable speed 30 - 4,000 rpm
24 longitudinal feeds 0.02 - 0.63 mm/rev
24 facing feeds (longitudinal feeds x 8) 0.006 - mm/rev
Metric threads mm/pitch
Inch threads 80 - 2 TPI
Module threads module
Gjdpfevm Dv Djx Ahmobn
Spindle drive 1.5 kW
Total drive 4 kW - 380 V - 50 Hz
Weight 800 kg
Accessories / Special Equipment
• SIEMENS 3-axis digital readout with X-axis, Z-axis, and additional Z-axis (compound slide)
• Multifix-A tool quick-change holder
• Equipped with a WEILER 3-jaw chuck, 140 mm diameter, mounted
• Machine base for tool storage with integrated control cabinet, coolant system
• Operating manuals
Condition : very good – ready for demonstration Ideal for training workshops
Delivery : ex-stock – as inspected
Payment : strictly net upon collection – after receipt of invoice
We look forward to receiving your order. Further lathes of all sizes in stock – please feel free to enquire.
Mali oglas
Ubstadt-Weiher
585 km
Center stružnica
WeilerPrimus Tischdrehmaschine
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Primus Lead and Feed Screw Bench Lathe – Excellent Condition !!!
Gbsdpfx Ahov Tyzcemen
Technical Data:
>> Machine No. 2801
>> Center Height: 120 mm
>> Distance Between Centers: 430 mm
>> Spindle Speed: 60 - 3000 rpm in 18 gear steps
>> Spindle Bore: 23 mm
>> Short Taper Spindle Nose DIN 55027
>> Tailstock Morse Taper: MK 2
>> Feeds from 0.03 to 0.15 mm/rev
>> Possible Threads: Metric, Imperial, Module, and Diametral Pitch
>> Metric Thread Pitches from 0.25 to 2.5 mm
>> Dimensions: Length 1.2 m, Height 1.3 m, Depth 0.65 m
Accessories and Equipment:
>> 1 pc Röhm 125 mm three-jaw chuck with 4 sets of jaws
>> Collet system with collets from 2 mm to 12 mm in 1 mm increments, including drawbar
>> Multifix size A with 4 tool holders
>> Change gears
>> Fixed steady rest
>> Faceplate
>> Spindle guard
>> Clamping tools
About the Machine:
Offered is a Weiler Primus lead and feed screw bench lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All carriages move very smoothly and evenly. The Weiler runs quietly, even at high spindle speeds. This Primus comes from a government facility where it saw little use. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and capable of producing ground-like surface finishes. Take the opportunity to inspect the machine under power on site and convince yourself of its condition. (The base cabinet is included; the machine is not bolted to it.)
Digital readout available at additional cost.
Mali oglas
Raalte
937 km
Klasični stružnica
WeilerPrimus
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Weiler Primus
Gbjdpfx Aoyy Ngtshmen
Odlično stanje!
Z dodatno opremo
Mali oglas
Ubstadt-Weiher
585 km
Center stružnica
WeilerPrimus
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Primus LZ/G Lead and Feed Screw Lathe in Special Light Grey Paintwork!!!
Technical Data:
>> Year of manufacture: approx. 1990, Machine No. 3150
Gedpfx Asvivmyshmobn
>> Centre height: 120 mm
>> Centre distance: 430 mm
>> Spindle speed: 60 - 3000 rpm, 18 gear steps
>> Spindle bore: 23 mm
>> Short-taper spindle nose DIN 4
>> Tailstock: Morse taper 2
>> Feeds: 0.03 - 0.15 mm/rev
>> Thread cutting: metric, imperial, module and diametral pitch threads possible
>> Metric thread pitches: 0.25 to 2.5 mm
>> Switchable spindle brake
>> Weight: approx. 360 kg
>> Dimensions (L x H x D): 1.2 m x 1.3 m x 0.65 m
Accessories and Equipment:
>> 1 piece 125 mm NEW 3-jaw chuck with 2 sets of jaws
>> Multifix size A with 2 tool holders
>> New collet chuck with collets from 3 to 26 mm in 1 mm increments, new
About the Machine:
For sale is a Weiler Primus lead and feed screw lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All carriages run smoothly and evenly. The bed guides are in very good condition. The Primus was installed in a training workshop. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and allows you to achieve ground-like surface finishes. Take the opportunity to view this machine under power on site and see its condition for yourself.
Mali oglas
Ubstadt-Weiher
585 km
Center stružnica
WeilerPrimus
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Primus Lead and Feed Screw Lathe from Training Workshop!!!
Technical Specifications:
- Year of manufacture: approx. 1985, Machine no. 1191
- Centre height: 120 mm
- Centre distance: 430 mm
- Spindle speed: 60 - 3000 rpm in 18 geared steps
- Spindle bore: 23 mm
- Short taper spindle nose KK4 DIN 55027
- Tailstock taper: MK 2
- Feeds: 0.03 to 0.15 mm/rev
- Thread cutting: Metric, Imperial, Module, and Diametral Pitch
- Metric threads from 0.25 to 2.5 mm pitch
- Weight approx. 360 kg
- Length: 1.2 m, Height: 1.3 m, Depth: 0.65 m
Accessories and Equipment:
- 1 pc. 3-jaw chuck 125 mm with 2 sets of jaws
Gbsdsvtp Edspfx Ahmjn
- Collet chuck with 18 collets
- Multifix size A quick-change toolpost with 3 holders
- Stop
- Electronic spindle guard
About the Machine:
Offered here is a Weiler Primus lead and feed screw lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All slides move very smoothly and evenly. Even at high spindle speeds, the Weiler runs quietly. The Primus was used in a training workshop. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and allows the production of ground-quality surfaces. Take the opportunity to inspect the machine under power on-site and see its condition for yourself.
Mali oglas
Ubstadt-Weiher
585 km
Center stružnica
WeilerPrimus
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Weiler Primus Lead and Feed Screw Lathe from Training Workshop!!!
Technical Specifications:
>> Year of manufacture: approx. 1985
>> Centre height: 120 mm
>> Centre distance: 430 mm
>> Spindle speed: 60 - 3000 rpm in 18 geared steps
>> Spindle bore: 23 mm
>> Short taper spindle nose KK4 DIN 55027
>> Tailstock: Morse Taper 2
>> Feeds: 0.03 to 0.15 mm/rev
>> Threads possible: metric, imperial, module, and diametral pitch
>> Metric thread pitches: 0.25 to 2.5 mm
>> Weight: approx. 360 kg
>> Dimensions: length 1.2 m, height 1.3 m, depth 0.65 m
Accessories and Equipment:
>> 1 pcs. 160 mm 3-jaw chuck with 1 set of jaws
Gbsdpfxou Aftgj Ahmon
>> 1 pcs. new 125 mm 3-jaw chuck with 2 sets of jaws
>> Collet system with collets from 1 mm to 20 mm in 1 mm increments
>> Multifix size A with 3 tool holders
>> Stop
>> Change gears
About the Machine:
Offered is a Weiler Primus lead and feed screw lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All slides move very smoothly and evenly. Even at high speeds, the Weiler runs quietly. The Primus was used in a training workshop. This new generation of Weiler lathes is very operator-friendly and can achieve ground-like surface finishes. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and convince yourself of its condition.
Mali oglas
Ubstadt-Weiher
584 km
Klasični stružnica
WEILERPrimus VC
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, izvrtina vretena: 40 mm, višina središča: 140 mm, širina na sredini: 500 mm, največja hitrost vretena: 4.000 obr/min, Oprema: vrtilna hitrost brezstopenjsko nastavljiva, Dear Sir or Madam,
For sale is a WEILER Primus VC lathe. This model series is particularly distinguished by the Siemens control panel and its fully stepless speed regulation. As the name suggests, the VC can operate with constant cutting speed. The machine has undergone a comprehensive inspection in our workshop and is in excellent geometrical, technical, and visual condition. All guides are in good order, the gearboxes run smoothly and quietly, and the levers shift easily. We would be pleased to invite you to test the Primus VC on site at our facility. We look forward to your inquiry!
Availability: immediate
Centre height: 140 mm
Centre distance: 500 mm
Spindle bore: Ø 40 mm
Tailstock taper: MK3
Quill stroke: 85 mm
Thread types: Metric, Imperial, Module, Diametral Pitch
Metric thread pitches: 0.25 - 8 mm
Gbsdpfxsyaluro Ahmsn
Spindle brake: engageable
Voltage: 400V
Dimensions: approx. 1.50 x 1.00 x 1.50 m (LxHxW)
Weight: approx. 700 kg
Further equipment and accessories: Siemens control panel, coolant system, chuck guard, leadscrew and feed shaft cover, emergency stop, operating manual, CE declaration of conformity, and much more available on request...
Our service promise to you:
- We are a certified master workshop in mechanical engineering
- All machines are at least workshop-tested
- All lubricants and any worn parts are replaced in advance
- On request, we can completely or partially overhaul your chosen machine
- On request, the chosen machine can be repainted in your desired colour
- On request, you can order additional accessories such as tools directly
- On request, we can fit further accessories such as safety devices
- We are happy to arrange shipment and/or on-site installation for you
Mali oglas
Nemčija
697 km
Klasični stružnica
WeilerPrimus VC
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2000, Weiler Primus VC,
Leto izdelave 2000,
Digitalni prikaz,
Razdalja med konicama 500 mm,
Najv. premer struženja nad sani 150 mm,
Število vrtljajev vretena do 4.000 obr/min,
Premer vretena 40 mm,
Pogon vretena 1,5 kW,
Multifix držalo orodja,
24 vzdolžnih pomikov,
Gbodpfsyh Hkhjx Ahmon
Metrski navoji,
Colski navoji,
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Goldenstedt
877 km
Precizna stružnica
WEILERPrimus MD-G
Pokliči
Stanje: rabljeno, Swing over bed: 250 mm
Swing over cross slide: . mm
Gsdpfx Aowa Dz Ejhmsbn
Distance between centers: approx. 400 mm
Center height: approx. 125 mm
Speed range: 80 - 3000 rpm
Number of speed steps: 18
Spindle bore: 24 mm
Tailstock quill taper: MT 3
Weight: approx. 400 kg
Dimensions: approx. 1200 x 650 x 1300 mm
Four-jaw chuck diameter: 125 mm
Including Röhm four-jaw chuck, Ø 125 mm, with drilling and turning jaws;
Collet chuck with collets 1-20 mm in 1 mm increments;
Multifix size A with 3 tool holders;
Chuck guard with safety interlock
Mali oglas
Sonneberg
547 km
Stružnica Weiler Primus
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Stružnica
Inventarna številka: 3115
Proizvajalec: Weiler
Tip / Model: Primus
Krmiljenje: konvencionalno
Razdalja med konicama: 450 mm
Godpfx Ahozaqihsmsbn
Premer vretena: 23 mm
Višina konice: 120 mm
Premer struženja nad posteljo: 240 mm
over suport:
Območje vrtljajev: 150 do 3.200 vrt/min
Dodatki/Oprema: 3-osni digitalni prikazovalnik Heidenhain
Teža: 650 kg
Dimenzije: 1.200 x 650 x 1.200 mm
Mali oglas
Wolfern
219 km
CNC stružnica
WEILERE 50
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 1998, obratovalne ure: 38.856 h, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: 643, premer struženja nad prečnim suportom: 340 mm, stružna dolžina: 2.000 mm, premer struženja: 570 mm, izvrtina vretena: 66 mm, vrtljajska hitrost (min.): 1 obr/min, največja hitrost vrtenja: 2.500 obr/min, skupna višina: 1.750 mm, skupna dolžina: 3.850 mm, skupna širina: 1.815 mm, premer tulec: 80 mm, poteza s peresom: 200 mm, premer nihanja nad prečnim premičnikom: 340 mm, premer struženja nad ležiščem sani: 570 mm, skupna masa: 3.550 kg, širina na sredini: 2.000 mm, višina središča: 280 mm, širina postelje: 350 mm, Na prodaj: rabljeni/negovani stružnica WEILER E 50
Gsdpszcv Egefx Ahmjbn
2022 (popravila/obnove s strani WEILER serviserja):
- Posteljni voziček demontiran, očiščen in na novo prevlečen
- Spodnje prilegalne površine na novo oblepljene in prilagojene
- Ležaji vretena in zobati jermen osi X zamenjani
- Ležajna enota osi Z zamenjana
- Brisalci zamenjani
- Referenčne točke nastavljene
- Izveden preizkus struženja
Mali oglas
Wolfern
219 km
CNC stružnica
WEILERE 50HD x 2000 SL2
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2017, obratovalne ure: 11.298 h, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: LF 01, premer struženja nad prečnim suportom: 340 mm, stružna dolžina: 2.000 mm, premer struženja: 570 mm, izvrtina vretena: 83 mm, vrtljajska hitrost (min.): 1 obr/min, največja hitrost vrtenja: 2.500 obr/min, skupna višina: 1.800 mm, skupna dolžina: 3.850 mm, skupna širina: 2.400 mm, skupna masa: 4.300 kg, premer nihanja nad prečno desko: 570 mm, premer nihanja nad zgornjim suportom: 340 mm, širina postelje: 350 mm, sila podajanja os X: 10.000 N, podajalna sila osi Z: 12.000 N, največji navor vretena: 1.300 Nm, Naprodaj je natančni stružni stroj WEILER E 50HD x 2000 SL2 v dobrem/urejenem stanju. Prodaja zaradi zaprtja podjetja. Vključno z raznimi dodatki.
Gbodpfezcvhnex Ahmon
Olajšamo vam iskanje: "weiler primus vcd"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec








































































































































































































