Renault Tovornjak Z Zabojnikom nakup rabljenega (50.787)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Paris
999 km
Tovornjak z žerjavovo roko
Renault270 DCI
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Renault 270 DCI crane truck, 19 tonnes, Year: 2002, 470,000 km. Engine replaced with factory exchange unit at 250,000 km. Crane capacity: 5.5 tonnes. Technical inspection: passed. No remote control for the crane.
Dcsdpsrhzy Hofx Ac Neh
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 500 6x2 Fassi F395 + Fly jib Euro 6D
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 321.000 km, moč: 368 kW (500,34 KM), prva registracija: 06/2019, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, vzmetenje: jeklo-zrak, dolžina tovornega prostora: 6.200 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 1.000 mm, Leto izdelave: 2019, obratovalne ure: 4.800 h, Oprema: ABS, Bluetooth, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, servovolan, spojka prikolice, tempomat, = Additional options and accessories =
- 2-pedal control
- Adaptive cruise control
- Alarm system
- Aluminum fuel tank
- Heated mirrors
- Power brake booster
- High beam
- Low noise
- Air conditioning
- Refrigerator
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Sun visor
- Toolbox
- Xenon lighting
- Central lubrication
- Towing hitch
= Remarks =
6x2
Last axle with lifting/steering function
Euro 6 D
Open loading platform 6.20 x 2.50 x 1.00 m
Crane: Fassi F 395 RA.2.26 + Jib L213
6-times hydraulically extendable
Dcedpfx Asza Iftoc Njh
Fly jib, 3-times hydraulically extendable
Maximum working height approx. 29 m
5th and 6th hydraulic function with rotator
Radio remote control
4-point outriggers
German registration
In very good condition!
Immediately ready for operation
= Further information =
Axle configuration
Front axle: Steered; Suspension: Leaf spring
Rear axle 1: Suspension: Air suspension
Rear axle 2: Lift axle; Steered; Suspension: Air suspension
Weights
Unladen weight: 18,100 kg
Payload: 7,900 kg
Gross vehicle weight: 26,000 kg
Functional
CE marking: yes
Environment
Emissions class: Euro 6d
Condition
Technical condition: very good
Cosmetic condition: very good
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR490 8x4 Tridem Fassi F660 + Fly Jib Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 454.000 km, moč: 360 kW (489,46 KM), prva registracija: 06/2016, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 6.500 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 5.235 h, Oprema: ABS, AdBlue, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, parkirna klimatska naprava, retarder, servovolan, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = More options and equipment =
- Adaptive cruise control
- High beam headlights
Dedpfxoza Ifao Ac Noch
- Speed limiter
- Air conditioning
- Refrigerator
- Air suspension
- Air-suspended seats
- PTO (Power Take-Off)
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- Xenon lighting
- Central lubrication
- Towing hitch
= Remarks =
8x4 (Tridem)
Euro 6
Last axle lift / steering axle
Open flatbed, length 6.50 m
Retarder
Fassi .2.27 + Fly Jib (66 t/m crane)
7x hydraulically extendable
Fly jib 6x hydraulically extendable
Radio remote control
5th and 6th hydraulic control circuit with rotator
4-point outrigger support
Crane hours: 5239
French registration
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further information =
Axle configuration
Front axle 1: steered
Rear axle 1: lift axle; steered
Weights
Unladen weight: 23,243 kg
Payload: 8,757 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Functionality
Bodywork brand: Fassi F660RA.2.27 + Fly jib L 426
CE marking: yes
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Financial information
Price: On request
Further information
Please contact G. Damen or W. Schischke for more information.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
DAFCF 85.410 8x2 Hiab 1055-8+Fly jib Euro 5
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 673.000 km, moč: 302 kW (410,61 KM), prva registracija: 03/2008, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: drugo, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, dolžina tovornega prostora: 6.500 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, Leto izdelave: 2008, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, servovolan, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- Adaptive cruise control
- High beam headlights
- Refrigerator
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- Central lubrication
- Towing jaw
= Remarks =
8x2
Euro 5
Last axle is a lift/steer axle
Open flatbed, length 6.50 m
Twistlocks
Flatbed height 1.08 m
Hiab 1055 E-8 HiPro + Fly jib 175 X 5 JDC
8x hydraulic extension
Fly jib with 5x hydraulic extension
Total working height approx. 33 m
Radio remote control
4-point outriggers
Dutch registration
Dsdpfx Acsza Id Aj Nech
Inspection valid until 10-10-2026
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further Information =
Axle configuration
Front axle 1: Max. axle load: 9,000 kg; Suspension: Leaf spring
Front axle 2: Max. axle load: 9,000 kg; Suspension: Leaf spring
Rear axle 1: Max. axle load: 11,500 kg; Suspension: Air suspension
Rear axle 2: Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Suspension: Air suspension
Weights
Unladen weight: 27,770 kg
Payload: 4,230 kg
gross vehicle weight: 32,000 kg
Functional
CE marking: yes
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 520 8x2 Effer 850 + Fly jib, winch Euro 5
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 275.000 km, moč: 382 kW (519,37 KM), prva registracija: 06/2007, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, Leto izdelave: 2007, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, servovolan, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = Further options and equipment =
- 2-pedal control
- Adaptive cruise control
- Refrigerator
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
- Radio/cassette player
- Beacon light
Dcedpfx Asza Icxsc Noh
- Reversing camera
- Sun visor
- Xenon lighting
- Towing hitch
= Notes =
8x2
Euro 5
Last axle: lift/steer axle
Open flatbed: 6.20 x 2.50 x 0.90 m
Crane: Effer 850 8S + Fly jib 6S (85 ton meter crane)
8x hydraulically extendable
Fly jib: 6x hydraulically extendable
Total working height approx. 38 m
Front support legs
5-point support system
Hydraulic winch
Radio remote control
Only 275,000 km
Belgian registration
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further information =
Axle configuration:
Front axle 1: Steered
Front axle 2: Steered
Rear axle 1: Reduction: hub reduction axles
Rear axle 2: Lift axle; Steered
Weights:
Unladen weight: 25,408 kg
Payload: 6,592 kg
gross vehicle weight: 32,000 kg
Functional:
CE marking: yes
Condition:
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Further information:
Contact G. Damen or W. Schischke for further information.
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGS 26.480 6x4 HIAB 377-8 , winch Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 215.000 km, moč: 353 kW (479,95 KM), vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x4, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 16, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, dolžina tovornega prostora: 6.500 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 1.000 mm, Leto izdelave: 2015, obratovalne ure: 3.828 h, Oprema: električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, servovolan, spojka prikolice, tempomat, = Further Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Power brake booster
- Refrigerator
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
- Beacon light
- Reversing camera
- Sun visor
- Xenon lighting
- Towing jaw
= Notes =
6x4
Euro 6
Open flatbed 6.50 x 2.50 x 1.00 m
Hiab XS 377-8 HiPro
8x hydraulic extension
1x mechanical extension
Total length 22.40 m
4-point stabilizing system
Radio remote control
Hydraulic winch
5th and 6th hydraulic functions with rotator
Crane operation hours: 3,828
Crane and vehicle freshly inspected
Only 215,000 km
In very good condition!
Immediately ready for operation
= Further Information =
General information
Year of manufacture: 2015
Dcjdeza Ibzopfx Ac Noh
Transmission
Transmission: ZF, 16 gears, manual gearbox
Axle configuration
Front axle: Steered; Suspension: leaf spring
Rear axle 1: Suspension: air suspension
Rear axle 2: Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 18,770 kg
Payload: 7,230 kg
Gross vehicle weight: 26,000 kg
Functional
Body manufacturer: Hiab 377-E 8
CE certification: Yes
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaP370 XT 6x2 HMF 3220-K6+Fly jib FJ600-K3 Euro 6D
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 262.000 km, moč: 272 kW (369,82 KM), prva registracija: 05/2020, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: črn, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, dolžina tovornega prostora: 6.800 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 900 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, računalnik na krovu, servovolan, spojler, tempomat, zapora diferenciala, = Additional Options and Equipment =
- 2-pedal control
- Adaptive cruise control
- Alarm system
- Aluminum fuel tank
- Heated mirrors
- Brake booster
- DAB radio
- Roof spoiler
- Remote central locking
- Low-noise operation
- Speed limiter
- Air conditioning
- Alloy wheels
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Reversing camera
- Heated seats
Dcodpeza Ia Dsfx Ac Njh
- Sun visor
- Voice control
- Lane departure warning
- Immobilizer
- Toolbox
- Xenon lighting
- Power take-off (PTO)
- Central lubrication system
= Notes =
6x2
Euro 6 D
Rear axle: lift/steerable axle
Open loading platform: 6.80 x 2.50 x 0.90 m
HMF 3220-K6 + FJ600-K3 fly jib
Hydraulically extendable 6 times
Fly jib hydraulically extendable 3 times
Total working height approx. 29 m
Hydraulic system up to end of fly jib
Including pallet fork
4-point outrigger base
Radio remote control
Alcoa rims
German registration
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further Information =
Axle configuration
Front axle: alloy rims; steered
Rear axle 1: differential lock
Rear axle 2: alloy rims; lift axle; steered
Weights
Unladen weight: 17,919 kg
Payload: 8,081 kg
gross vehicle weight: 26,000 kg
Functional
Body brand: HMF 3220-K6+Fly jib FJ600-K3
CE marking: yes
Environment
Emission class: Euro 6d
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Mali oglas
Karlstein am Main
618 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGX 26.580 6x4 BL Kurzholzaufbau Kran
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: WMA30FZZ4NP172910, prevoženi kilometri: 203.924 km, moč: 427 kW (580,56 KM), prva registracija: 04/2022, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 16.770 kg, največja dovoljena obremenitev: 9.230 kg, skupna masa: 26.000 kg, velikost pnevmatike: 385/65 R 22.5 + 315/80 R 22.5, stanje pnevmatik: 70 odstotek, konfiguracija osi: 6x4, medosna razdalja: 4.500 mm, naslednji pregled (TÜV): 03/2027, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 800 l, zavore: intarder, barva: črn, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), Tahograf, centralno zaklepanje, dodatne luči, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, parkirni grelec, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, naša številka vozila #30751
Kabina GM
Euro VI
580 KM
6x4
Medosna razdalja 4.500 mm
Intarder
Vzmetenje BLL
Velikost pnevmatik A1 385/65 R 22.5, A2 + A3 315/80 R 22.5
Dovoljena skupna masa 26.000 kg
Nosilnost 9.230 kg
Lastna masa 16.770 kg
Velikost rezervoarja 800 litrov
Barva črna
Aluminijasta platišča
Zapora diferenciala
Menjalnik TipMatic
Klimatska naprava
Nakladalna dvigalka Epsilon M 12 Z 105
Pogonski izhod PTO
Disk zavore
Gretje kabine (statično)
Tempomat
Kontrola oprijema
4 para Exte D7 nosilcev za les
Grabilnik za les FG53
Servo vrtljiva glava
Hidravlična kabina
Hidravlično podvozje 2-kratno
Vlečna kljuka Rockinger
1 ležišče
Hladilnik
Vzmeten/ogrevan sedež
Delno usnje
LED žarometi
Indikator osne obremenitve
Pomoč pri speljevanju v klanec
ACC – prilagodljivi tempomat
Kabina na zračno vzmetenje
Centralno zaklepanje z daljincem
Električna okna 2x
Električna/ogrevana zunanja ogledala
Električni senčnik
Senčilo levo/desno
Sončna zaslonka
Nosilec za luči z dodatnimi žarometi
LED dnevne luči
Zračne hupe
RIO-Box
TV
Stacionarna klima
Radio/DAB/navigacija
Djdpfx Acsy S Schs Nsch
Zvočni sistem
Stranska škatla
Zračni Duomatic
2x RSW
razne ASW
ESP
Financiranje možno po dogovoru!
Mali oglas
Sint-Truiden
888 km
Tovornjak z zabojniki
IvecoDaily 35C
Pokliči
Stanje: novo, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: 12637727, prevoženi kilometri: 50 km, moč: 132,39 kW (180,00 KM), vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.870 kg, največja dovoljena obremenitev: 630 kg, skupna masa: 3.500 kg, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, energetska učinkovitost: E, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: parabolično listje (vzmet), število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.924 mm, skupna širina: 2.220 mm, skupna višina: 3.382 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.900 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, prostornina tovornega prostora: 22 m³, dolžina tovornega prostora: 4.400 mm, širina tovornega prostora: 2.200 mm, višina nakladalnega prostora: 2.320 mm, Leto izdelave: 2026, Oprema: ABS, AdBlue, Apple CarPlay, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor tlaka v pnevmatikah, navigacijski sistem, računalnik na krovu, registracija vozila, servovolan, spojler, tempomat, vzvratna kamera, To kesonsko vozilo je popolno z nadgradnjo in dokumentacijo ter na zalogi za takojšnjo dobavo.
Dedpszavtlefx Ac Njch
Mali oglas
TILBURG
947 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFM 420 8x2 / HMF 2620 K3 Crane / AJK Hooklift 2...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 152.228 km, moč: 316 kW (429,64 KM), prva registracija: 12/2014, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385 / 65 / R22.5, konfiguracija osi: 8x2, medosna razdalja: 6.980 mm, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.550 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.700 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, Leto izdelave: 2014, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, meglenke, spojka prikolice, spojler, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, Technical information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,777 cc
Transmission
Gearbox: Volvo I-Shift, 12-speed, automatic
Axle configuration
Axle brand: Volvo
Brakes: Disc brakes
Front axle: Tire size: 385 / 65 / R22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering axle; Tire tread left: 40%; Tire tread right: 40%; Suspension: Leaf spring
Rear axle 1: Tire size: 315 / 80 / R22.5; Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steering axle; Tire tread left: 40%; Tire tread right: 40%; Suspension: Air suspension
Rear axle 2: Tire size: 315 / 80 / R22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread left inner: 40%; Tire tread left outer: 40%; Tire tread right inner: 40%; Tire tread right outer: 40%; Reduction: single reduction; Suspension: Air suspension
Rear axle 3: Tire size: 385 / 65 / R22.5; Lift axle; Max. axle load: 9,000 kg; Steering axle; Tire tread left: 25%; Tire tread right: 25%; Suspension: Air suspension
Weights
Curb weight: 16,915 kg
Payload: 19,085 kg
Gross vehicle weight (GVW): 36,000 kg
Functionality
Tail lift: AJK HS25N-6180, 25,000 kg
Crane: HMF 2620-K3, year of manufacture 2014, mounted behind the cab
Interior
Interior: grey, Alcantara
Maintenance
APK (periodic technical inspection): valid until 01/2027
History
Number of owners: 1
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Number of keys: 2 (2 remote controls)
Product safety
Manufacturer: Kuijpers Trading BV, Minosstraat 8, 5048CK TILBURG, NL
= Further options and accessories =
- 12-volt socket
- Aluminum fuel tank
- Armrest
- Brake booster
- Carkit
- Low noise
- Speed limiter
- Particulate filter
- Radio
- Radio with MP3 support
- Reversing camera
- Sun visor
Dcjdpfxszbhags Ac Neh
- Stability control
- Toolbox
- Power take-off (PTO)
- Towing jaw
Mali oglas
Uden
917 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaP410 HIAB X-HIDOU 188 E-5, RETARDER, WHEELBASE ...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 402.633 km, moč: 302 kW (410,61 KM), prva registracija: 04/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 13R 22,5, konfiguracija osi: 6x4, gorivo: dizel, zavore: retarder, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, dolžina tovornega prostora: 6.780 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, airbag, električno upravljanje oken, klimatska naprava, retarder, servovolan, tempomat, = Dodatne možnosti in oprema =
- Aluminijast rezervoar za gorivo
- PTO (odvzem moči)
- Radio/predvajalnik CD-jev
- Senčnik
- Imobilizator
= Dodatne informacije =
Dimenzija pnevmatik: 13R 22,5
Prednja os: krmiljena; vzmetenje: parabolično vzmetenje
Zadnja os 1: dvojna montaža; vzmetenje: zračno vzmetenje
Zadnja os 2: dvojna montaža; vzmetenje: zračno vzmetenje
Lastna masa: 14.650 kg
Nosilnost: 14.850 kg
Dovoljena skupna masa: 29.500 kg
Znamka nadgradnje: HIAB X-HIDOU 188 E-5
Dsdpfx Aeza Iiloc Nsch
Referenčna številka: 67
Mali oglas
Roosendaal
977 km
Tovornjak z žerjavom
IvecoEUROTRAKKER 60E35 + FASSI F 600 XP 6X EXT. + JI...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 198.199 km, moč: 257 kW (349,42 KM), prva registracija: 09/2001, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x4, gorivo: dizel, barva: drugo, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 3, vzmetenje: jeklo, Leto izdelave: 2001, število sedežev: 2, Oprema: žerjav, Crane
Number of hydraulic extensions: 9
Number of manual extensions: 2
Number of outriggers: 4
Remote control: ✓
Load hook: ✓
Winch: ✓
= Further Information =
General Information
Number of doors: 2
Cabin: single
Registration number: 5218BMT
Axle Configuration
Suspension: leaf suspension
Front axle: steered
Rear axle 1: twin tires
Rear axle 2: twin tires
Djdpfjzbt Trsx Ac Njch
Weights
Unladen weight: 17,355 kg
Payload: 8,645 kg
Gross vehicle weight (GVW): 26,000 kg
Functional
Crane: FASSI F 600 XP
Extendable superstructure: Yes
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
= Company Information =
If you have any questions or suggestions, don't hesitate to contact us. We guarantee a response within 8 hours.
Prices are excluding VAT.
No rights can be derived from the information provided.
Office Phone:
MOB: Dutch - English - German - French - Spanish - Italian (Available on WhatsApp and Viber.)
MOB: Dutch (Available on WhatsApp and Viber.)
When paying by bank transfer, the funds must be transferred to our bank account listed below. Always verify the payment details shown on our website. If you have received different information, please contact us.
If you have any doubts, please call us so we can verify the invoice and/or payment.
Bank details:
Rabobank
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
IBAN: NL 89 RABO
EORI/VAT/TAX: NL857401B(01)
BIC/SWIFT: RABONL2U
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
DAFCF 85.480 CF 85.480 8x2 Haakarm + HMF 2320K5-RCS
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 283.000 km, moč: 355 kW (482,67 KM), prva registracija: 08/2019, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, zavore: retarder, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2019, Oprema: EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, računalnik na krovu, retarder, spojka prikolice, = Dodatne možnosti in oprema =
- Zaprta kabina
- Kabina
- Klimatska naprava
Dedpfx Acoza E Tne Njch
- Sedeži z zračno vzmetenjem
- Radio/CD predvajalnik
- Rotacijska luč
- Senčnik
- Samodejno ogrevanje
- Škatla za orodje
- Kardanska gred (PTO)
= Dodatne informacije =
Sprednja os: Krmiljena
Zadnja os 1: Dvižna os; krmiljena
Lastna teža: 16.220 kg
Nosilnost: 15.780 kg
Skupna masa: 32.000 kg
CE oznaka: da
Tehnično stanje: dobro
Optično stanje: dobro
Mali oglas
Roosendaal
977 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 520 + HIAB 322 E-5 + JIB 70X-3 + REMOTE + 8X...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 599.946 km, moč: 382 kW (519,37 KM), prva registracija: 01/2008, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, barva: drugo, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 4, število sedežev: 2, skupna dolžina: 11.000 mm, skupna širina: 2.550 mm, Leto izdelave: 2008, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = More options and accessories =
- Electrically adjustable front seats
Dsdpfxszbl Syo Ac Njch
- Lifting axle
- Air-suspended seats
- Radio/CD player
- Sleeper cab
- Beacon
- Sun visor
- Exhaust pipe
- PTO (Power Take-Off)
= Notes =
Crane
Number of hydraulic extensions: 8
Number of outriggers: 4
Remote control: ✓
Load hook: ✓
Reach: 23 m
Capacity: 9,300 kg
= Further information =
General Information
Number of doors: 2
Cab type: single
Registration: CTD724
Technical Information
Engine displacement: 12,777 cc
Axle configuration
Front axle 1: steering
Front axle 2: twin tyres
Rear axle 1: twin tyres
Rear axle 2: steering
Weights
Unladen weight: 19,800 kg
Payload: 12,200 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Functionality
Crane: HIAB 322 E-5 + JIB 70X-3, year 2007, mounted behind cab
Extendable superstructure: Yes
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
= Company information =
If you have any questions or suggestions, don't hesitate to contact us. We guarantee a response within 8 hours.
Prices are excluding VAT.
No rights can be derived from the provided information.
Office Phone:
MOB: Dutch - English - German - French - Spanish - Italian (Available on WhatsApp and Viber)
MOB: Dutch (Available on WhatsApp and Viber)
When paying by bank transfer, the funds must be transferred to our bank account listed below. Always check the payment details displayed on our website. If you receive other information, please contact us.
If you have any doubts, please call us so we can verify the invoice and/or payment.
Bank details:
Rabobank
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
IBAN: NL 89 RABO
EORI/VAT/TAX: NL857401B(01)
BIC/SWIFT: RABONL2U
Mali oglas
Roosendaal
977 km
Tovornjak z žerjavom
GinafX 3335 S + PALFINGER E 140 Z 81 + REMOTE + 6X6 ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 629.055 km, moč: 279 kW (379,33 KM), prva registracija: 09/2002, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x6, medosna razdalja: 6.200 mm, gorivo: dizel, barva: drugo, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 3, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.150 mm, skupna širina: 2.550 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, Leto izdelave: 2002, Oprema: spojka prikolice, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- High beam
- Radio/CD player
- Rotator
- Beacon
- Sun visor
- PTO (Power Take-Off)
= Notes =
Crane
Number of hydraulic extensions: 2
Number of stabilizers: 2
Remote control: ✓
Rotator: ✓
Sorting grab: ✓
= Further Information =
General Information
Number of doors: 2
Cabin: single
Registration number: BN-FJ-34
Technical Information
Number of cylinders: 6
Axle Configuration
Maximum front axle load: 11,500 kg
Rear axle 1: Max. axle load: 11,500 kg
Rear axle 2: Max. axle load: 11,500 kg
Weights
Unladen weight: 17,160 kg
Payload: 17,440 kg
Gross vehicle weight: 34,500 kg
Max. towing capacity: 50,000 kg
Functional
Dcodjzbl Stopfx Ac Neh
Crane: PALFINGER E 140 Z 81, year of manufacture 2002, mounted behind the cab
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
= Company Information =
If you have any questions or suggestions, don't hesitate to contact us. We guarantee an answer within 8 hours.
Prices are without VAT.
No rights can be derived from the information provided.
Office Phone:
MOB: Dutch - English - German - French - Spanish - Italian (Available on WhatsApp and Viber)
MOB: Dutch (Available on WhatsApp and Viber)
When you pay by bank transfer, the money must be transferred to our bank account below. Always check the payment details listed on our website. If you have received other information, please contact us. If you have any doubts, please call us so we can verify the invoice and/or payment.
Bank details:
Rabobank
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
IBAN: NL89 RABO
EORI/VAT/TAX: NL857401B(01)
BIC/SWIFT: RABONL2U
Mali oglas
TILBURG
947 km
Tovornjak z žerjavom
DAFCF 400 FT / HMF 1820 Crane - Remote Controle / ...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 377.609 km, moč: 291 kW (395,65 KM), prva registracija: 09/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385 / 65 / R22.5, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.000 mm, gorivo: dizel, barva: rdeča, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.120 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, General Information
Cab: Day Cab
Technical Information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 10,837 cc
Transmission
Transmission: ZF, 12-speed, automatic
Axle Configuration
Axle brand: DAF
Brakes: disc brakes
Front axle: Tyre size: 385 / 65 / R22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering axle; Left tyre tread: 30%; Right tyre tread: 30%; Suspension: leaf suspension
Rear axle: Tyre size: 295 / 80 / R22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Inner left tyre tread: 30%; Outer left tyre tread: 30%; Inner right tyre tread: 30%; Outer right tyre tread: 30%; Reduction: single reduction; Suspension: air suspension
Dcjdeza Hgvspfx Ac Nsh
Weights
Unladen weight: 7,210 kg
Payload: 13,290 kg
Gross vehicle weight (GVW): 20,500 kg
Functional
Crane: HMF 1820, year of manufacture 2004, mounted behind the cab
Interior
Interior: grey
Maintenance
APK (vehicle inspection): valid until 09/2026
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Number of keys: 2 (2 remote controls)
Product Safety
Manufacturer: Kuijpers Trading BV Minosstraat 8 5048CK TILBURG, NL
= Additional options and accessories =
- 12-volt socket
- Aluminium fuel tank
- Armrest
- Car kit
- Remote controlled central locking
- Luggage cover
- Low noise
- Speed limiter
- PTO
- Radio
- Sun visor
- Stability control
- Toolbox
- Power take-off (PTO)
Mali oglas
Schierling
367 km
Tovornjak z dvižno ploščadjo
RuthmannTBR 260
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2020, številka stroja/vozila: 48946694324566, nosilnost: 250 kg, skupna masa: 3.900 kg, gradbena višina: 3.000 mm, največja širina izdelka: 2.100 mm, delovna višina: 26.000 mm, tip motorja: Diesel, proizvajalec: Ruthmann
Dedpjw Rzxzefx Ac Njch
Mali oglas
Schierling
367 km
Tovornjak z dvižno ploščadjo
SYSTEM LIFTPalfinger P300 KS
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2020, obratovalne ure: 28.257 h, številka stroja/vozila: 52011345674582, nosilnost: 350 kg, skupna masa: 7.490 kg, največja širina izdelka: 2.520 mm, delovna višina: 30.000 mm, tip motorja: Diesel, proizvajalec: SYSTEM LIFT
Djdpfxox A N Rue Ac Njch
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaS580 S580 NGS 6x2 HMF 5020-K6 + JIB FJ 1000-K5
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 253.000 km, moč: 427 kW (580,56 KM), prva registracija: 11/2017, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2017, obratovalne ure: 2.500 h, Oprema: EBS (Elektronski zavorni sistem), centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, računalnik na krovu, retarder, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojler, tempomat, = Dodatne možnosti in oprema =
- Strešni spojler
- Tih
- Zaprta kabina
- Intarder
- Kabina
- Klimatska naprava
- Hladilnik
- Usnjen interier
- Usnjeno oblazinjenje
- Aluminijasta platišča
- Radio/CD predvajalnik
- Senčnik
- Orodjarna
- Kardanska gred (PTO)
= Dodatne informacije =
Prednja os: Vodena
Lastna teža: 16.953 kg
Nosilnost: 9.050 kg
Dedpszaq Ttofx Ac Njch
Dovoljena skupna masa: 26.000 kg
Oblazinjenje: Usnje
CE oznaka: da
Tehnično stanje: dobro
Optično stanje: dobro
Mali oglas
Schiedam
1.004 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 460 6x4 combi with Palfinger SRX 47 crane an...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 807.000 km, moč: 338 kW (459,55 KM), prva registracija: 07/2005, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 r 22.5, konfiguracija osi: 6x4, medosna razdalja: 4.580 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 3, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 81.000 mm, skupna širina: 2.550 mm, Leto izdelave: 2005, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, tempomat, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- Listnato vzmetenje
- PTO (odvzem moči)
- Radio/CD predvajalnik
- Spalna kabina
- Sončna senčnica
= Dodatne informacije =
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Prostornina motorja: 12.130 ccm
Dedpfx Acszbk Dnj Njch
Konfiguracija osi
Vzmetenje: Listnato vzmetenje
Prednja os: Dimenzija pnevmatike: 385/65 R 22.5; Krmiljena; Profil pnevmatike levo: 30 %; Profil pnevmatike desno: 30 %
Zadnja os 1: Dimenzija pnevmatike: 315/80 R 22.5; Dvojna montaža; Profil pnevmatike levo znotraj: 75 %; Profil pnevmatike levo zunaj: 75 %; Profil pnevmatike desno znotraj: 75 %; Profil pnevmatike desno zunaj: 75 %; Redukcija: enostavna
Zadnja os 2: Dimenzija pnevmatike: 315/80 R 22.5; Dvojna montaža; Profil pnevmatike levo znotraj: 75 %; Profil pnevmatike levo zunaj: 75 %; Profil pnevmatike desno znotraj: 75 %; Profil pnevmatike desno zunaj: 75 %; Redukcija: enostavna
Teža
Lastna teža: 14.080 kg
Nosilnost: 11.920 kg
GVW: 26.000 kg
Funkcionalnost
Kran: Palfinger / Epsilon SRX 47, letnik 2004
Stanje
Poškodbe: nobene
Mali oglas
Roosendaal
977 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFMX 500 + 4x4 + HMF 4020 4x + JIB 4x 30 METER +...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 577.391 km, moč: 368 kW (500,34 KM), prva registracija: 04/2017, vrsta goriva: dizel, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2017, obratovalne ure: 4.937 h, Oprema: retarder, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- Intarder
- PTO (Power Take-Off)
= Notes =
YV2XT40B8HA803276
= Further Information =
Unladen weight: 16,600 kg
Crane: HMF 4020 K5
Body manufacturer: HMF 4020
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Registration number: EL160QM
= Company Information =
If you have any questions or suggestions, don't hesitate to contact us. We guarantee a reply within 8 hours.
Prices are excluding VAT.
No rights can be derived from this information.
Office Phone:
MOB: Dutch - English - German - French - Spanish - Italian (Available on WhatsApp and Viber).
MOB: Dutch (Available on WhatsApp and Viber).
Dcedpoymp Txsfx Ac Nsh
When paying by bank transfer, please ensure funds are transferred to our bank account below. Always verify the payment details listed on our website. If you have received different information, please contact us immediately.
If you have any doubts, please call us so we can verify the invoice and/or payment.
Bank details:
Rabobank
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
IBAN: NL 89 RABO
EORI/VAT/TAX: NL857401B(01)
BIC/SWIFT: RABONL2U
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Tilburg
941 km
Tovornjak z žerjavom
DAFCF 65.220 Euro 5, Palfinger 10TM Remote, NL Tru...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 313.939 km, moč: 163 kW (221,62 KM), prva registracija: 01/2009, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/70/22.5, konfiguracija osi: 4x2, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo-zrak, dovoljena osna obremenitev (os 1): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dolžina tovornega prostora: 6.500 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, Leto izdelave: 2009, Oprema: ABS, AdBlue, električno upravljanje oken, spojka prikolice, zapora diferenciala, = Dodatne možnosti in oprema =
Dedszakayjpfx Ac Noch
- Ojačevalnik zavor
- Diferencialna zapora
- Omejevalnik hitrosti
- PTO (odjem moči)
- Radio/CD predvajalnik
- Sončna zaslonka
- Škatla za orodje
= Dodatne informacije =
Konfiguracija osi
Zavore: Kolutne zavore
Prednja os: Dimenzija pnevmatik: 315/70/22.5; Največja obremenitev osi: 7500 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik levo: 80 %; Profil pnevmatik desno: 80 %; Vzmetenje: Listnato vzmetenje
Zadnja os: Dimenzija pnevmatik: 305/70/22.5; Dvojna montaža; Diferencialna zapora; Največja obremenitev osi: 11500 kg; Profil pnevmatik levo znotraj: 30 %; Profil pnevmatik levo zunaj: 30 %; Profil pnevmatik desno znotraj: 30 %; Profil pnevmatik desno zunaj: 30 %; Vzmetenje: Zračno vzmetenje
Teža
Lastna teža: 9.180 kg
Nosilnost: 9.820 kg
Dovoljena skupna masa: 19.000 kg
Funkcionalno
Dolžina dvigala: 77 m
Znamka nadgradnje: Palfinger PK 10500
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Videz: dobro
Dodatne informacije
Za dodatne informacije se obrnite na Bas Wolfa.
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaP340 P340 XT Atlas 96.3E - A3L laadkraan + VDL ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 74.000 km, moč: 250 kW (339,91 KM), prva registracija: 04/2021, konfiguracija osi: 6x2, vrsta prenosa: samodejen, Leto izdelave: 2021, Oprema: EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, spojka prikolice, = Dodatne možnosti in oprema =
- Nizka raven hrupa
- Zaprta kabina
- Rotacijska luč
- Senčnik
- Škatla za orodje
- Vlečno uho
= Dodatne informacije =
Vrsta goriva: zemeljski plin
Prednja os: krmiljena
Zadnja os 1: dvignljiva os; krmiljena
Lastna masa: 13.796 kg
Dcjdpfezabvrjx Ac Njh
Nosilnost: 14.204 kg
Skupna masa vozila: 28.000 kg
Emisijski razred: Euro 6d
Tehnično stanje: zelo dobro
Optično stanje: zelo dobro
Mali oglas
Nußdorf am Inn
279 km
Tovornjak z nadgradnjo z žerjavom
Unimog U5023KRANIMOG Sondermodell KARL mit HMF 1620
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 50 km, prva registracija: 01/2025, lastna masa: 10.500 kg, skupna masa: 14.100 kg, medosna razdalja: 3.850 mm, Leto izdelave: 2026, obratovalne ure: 1 h, nosilnost: 3.350 kg, vrtilni razpon: 400 °, Oprema: ABS, greljenje sedeža, kabelska vitla, pogon na vsa štiri kolesa, računalnik na krovu, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, Kranimog Special Edition KARL – Special Model!
Unimog U5023 with HMF crane featuring 5 hydraulic extensions and WINCH! – Optional work basket available!
This Unimog has an overall height of just approx. 3.68 m, even with the large Michelin tires!
Key equipment – more details on request – of the Unimog:
- Central tire inflation system
- Off-road transfer gearbox
- Automatic Shift EAS
- Transmission PTO
- Reinforced rear crossmember for increased trailer load
- Trailer hitch
- Air conditioning
- Driver's air suspension seat
- Front and rear view cameras with monitor
- Digital tachograph, generation 2
- Exhaust system with upward outlet
- High performance engine brake
HMF crane type 1620 with 5 hydraulic extensions and winch – optional WORK BASKET!
==> Scharmüller trailer skid with truck coupling and/or car coupling – with truck homologation (a specialty and exclusively available from us)
In combination with the Scharmüller cross member and trailer skid, the following towing capacities are possible:
- Trailers with continuous braking system: 21,000 kg
Dodjvluvrjpfx Ac Njch
- Trailers with overrun brake: 3,500 kg
- Trailers without brakes: 750 kg
- Center axle trailers: 13,000 kg and support load: 1,000 kg
This makes the U5023 a multifunctional towing vehicle suitable for car trailers, central axle trailers, as well as conventional turntable trailers, always with the right coupling for any trailer height!
Perfect for operating your crane – the Unimog is compact, allowing you to tow even very long trailers.
Our special edition also features a crawler gear group: perfect for precise maneuvering, enabling gentle clutch operation and always allowing optimal speed selection if required.
Offer non-binding, available while stocks last – prior sale reserved.
Unimog is still in occasional use, mileage may vary!
Mali oglas
Roosendaal
977 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR 520 V8 + PALFINGER 72002 6X + JIB 4X + WINCH ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 351.906 km, moč: 382 kW (519,37 KM), prva registracija: 01/2017, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 6.400 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, Leto izdelave: 2017, Oprema: retarder, žerjav, = Additional Options and Equipment =
Dodpfezal Tbsx Ac Nech
- Retarder
- Power Take-Off (PTO)
= Remarks =
YS2R8X40002124470
= Further Information =
Axle Configuration
Front Axle 1: Steered
Front Axle 2: Steered
Rear Axle 1: Twin Tyres
Rear Axle 2: Twin Tyres
Weights
Unladen weight: 25,751 kg
Payload: 13,249 kg
Gross Vehicle Weight (GVW): 39,000 kg
Functionality
Crane: PALFINGER PK72002 C
Body Manufacturer: PALFINGER 72002
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
= Company Information =
If you have any questions or suggestions, don't hesitate to contact us. We guarantee a response within 8 hours.
Prices are without VAT.
No rights can be derived from the given information.
Office Phone:
MOB: Dutch - English - German - French - Spanish - Italian (available on WhatsApp and Viber).
MOB: Dutch only (available on WhatsApp and Viber).
When paying by bank transfer, the funds must be transferred to our bank account shown below. Always verify the payment details stated on our website. If you have received different information, please contact us.
If you have any doubts, please call us so we can verify the invoice and/or payment details.
Bank Details:
Rabobank
Laan van Limburg 2
4701BP Roosendaal
IBAN: NL 89 RABO
EORI/VAT/TAX: NL857401B(01)
BIC/SWIFT: RABONL2U
Olajšamo vam iskanje: "renault tovornjak z zabojnikom"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec










































































































































































































































































































































































