Peischl 3Esp0S Schubboden Seitliche Türen Liftachse nakup rabljenega (837)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Hilden
815 km
Hladilni dostavnik
RenaultMaster CX 300 Tiefkühlkoffer 3-Sitze Türen+LBW
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 173.517 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 09/2023, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.205 kg, največja dovoljena obremenitev: 1.295 kg, skupna masa: 3.500 kg, konfiguracija osi: 4x2, barva: bela, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 20 m³, dolžina tovornega prostora: 4.200 mm, širina tovornega prostora: 2.100 mm, višina nakladalnega prostora: 2.350 mm, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, hladilna enota, nadzor oprijema, računalnik na krovu, tempomat, Renault Master sa rashladom
- Rashladna nadgradnja
- Rashladni agregat Carrier CX 300
- Zamrzivač
- Električni priključak
Dsdpfxoy Eykmo Ac Nsch
- Portalna vrata
- Zadnja podizna platforma
- Automatski menjač
- Tempomat
- ABS/ASR/ESP
- 3 sedišta
- EURO 6
- Nosivost: 1295 kg
- Gume: 225/65R16
Veoma dobro stanje
Mali oglas
Hilden
815 km
Polpriklopnik
SCHMITZCV 1950Mt. Bi-Multi-Temp Strom 2,7h Liftachse
Pokliči
Stanje: rabljeno, lastna masa: 10.280 kg, največja dovoljena obremenitev: 23.720 kg, skupna masa: 34.000 kg, prva registracija: 06/2017, dolžina tovornega prostora: 13.400 mm, širina tovornega prostora: 2.470 mm, višina nakladalnega prostora: 2.700 mm, prostornina tovornega prostora: 89 m³, vzmetenje: zrak, barva: bela, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, hladilna enota, Schmitz deep-freeze trailer with Carrier Vector 1950 MT refrigeration
- Refrigeration unit: Carrier Vector 1950 MT
- 13.40 x 2.47 x 2.70 m
- Partition wall
- Power connection
- Disc brakes
- Temperature recorder
- Schmitz axles
- Aluminium floor
- Lifting axle
- Tyres: 385/65/22.5
Very good condition! Net export price!
Yourtrucks Group
The Yourtrucks Group maintains business relationships worldwide. Both purchasing and sales extend beyond national borders, so you will always find the net export price in our listings, as this is independent of the place of use.
Yourtrucks GmbH prepares the content of this website with the utmost care and ensures regular updates. These details are provided as non-binding general information and do not replace detailed individual advice when making a purchasing decision. Only the provisions specified in the purchase contract are binding. Subject to changes, errors, misprints, and prior sale.
Our general terms and conditions apply exclusively.
Languages
- We speak English
Djdpfx Aoyr Ikmec Noch
- On parle français
- ?? ????? ?? ?????
- Mówimy po polsku
- Hablamos español
- Falamos português
- Parliamo italiano
Mali oglas
Hilden
815 km
Polpriklopnik
SCHMITZCV 1950Mt. Bi-Multi-Temp Strom 2,7h Liftachse
Pokliči
Stanje: rabljeno, lastna masa: 10.280 kg, največja dovoljena obremenitev: 23.720 kg, skupna masa: 34.000 kg, prva registracija: 06/2017, dolžina tovornega prostora: 13.400 mm, širina tovornega prostora: 2.470 mm, višina nakladalnega prostora: 2.700 mm, prostornina tovornega prostora: 89 m³, vzmetenje: zrak, barva: bela, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, hladilna enota, Schmitz deep-freeze trailer with Carrier Vector 1950 MT refrigeration
- Refrigeration unit: Carrier Vector 1950 MT
- 13.40 x 2.47 x 2.70 m
- Partition wall
- Power connection
- Disc brakes
- Temperature recorder
Dcedpfx Aoywldcsc Neh
- Schmitz axles
- Aluminium floor
- Lifting axle
- Tyres: 385/65/22.5
Very good condition! Net export price!
Yourtrucks Group
The Yourtrucks Group maintains business relationships worldwide. Both purchasing and sales extend beyond national borders, so you will always find the net export price in our listings, as this is independent of the place of use.
Yourtrucks GmbH prepares the content of this website with the utmost care and ensures regular updates. These details are provided as non-binding general information and do not replace detailed individual advice when making a purchasing decision. Only the provisions specified in the purchase contract are binding. Subject to changes, errors, misprints, and prior sale.
Our general terms and conditions apply exclusively.
Languages
- We speak English
- On parle français
- ?? ????? ?? ?????
- Mówimy po polsku
- Hablamos español
- Falamos português
- Parliamo italiano

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Hilden
815 km
Odprta polprikolica s ponjavo
SCHMITZMega Plane Hubdach Edscha Liftachse Mega RENT
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 29.630 kg, skupna masa: 36.000 kg, prva registracija: 11/2024, dolžina tovornega prostora: 13.615 mm, širina tovornega prostora: 2.474 mm, višina nakladalnega prostora: 2.980 mm, prostornina tovornega prostora: 100 m³, vzmetenje: drugo, barva: drugo, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, Schmitz Mega Plane
- Mega curtainsider
- Edscha sliding roof system
- Internal dimensions (L x W x H): 13.64 x 2.48 x 3.00 m
- ABS/EBS
- Edscha
- Lifting roof
- Lifting axle
- Schmitz axles
- Tyres: 445/45R19.5
Very good condition! German vehicle! Export price!
Schmitz Mega tarpaulin
- Standard tarpaulin
- Dimensions: 13.64 x 2.48 x 3.00 m
- ABS/EBS
- Edscha
- Lifting roof
- Lifting axle
- Pallet box
- Schmitz axle
Very good condition! German trailer! Export price!
- We speak English
- On parle français
- Мы говорим по-русски
- Mówimy po polsku
- Hablamos español
- Falamos português
- Parliamo italiano
Subject to prior sale and errors. All information without guarantee.
Dedovih Hfjpfx Ac Nech
Mali oglas
Hilden
815 km
Odprta polprikolica s ponjavo
SCHMITZPlane Edscha Liftachse Pal.-Kasten NEU !!!
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 29.630 kg, skupna masa: 36.000 kg, prva registracija: 04/2025, dolžina tovornega prostora: 13.600 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 2.680 mm, prostornina tovornega prostora: 90 m³, vzmetenje: zrak, barva: drugo, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), Schmitz Standard ponjava
- Standardna ponjava
- Unutrašnje dimenzije (D x Š x V): 13,64 x 2,48 x 2,7 m
- Sigurnosni krov
- ABS/EBS
- Edscha klizni krov
- Podizna osovina
- Sanduk za palete
- Schmitz osovine
- Gume: 385/65R22.5 oko 100%
Vrlo dobro stanje! Nemačko vozilo! Izvozna cena!
Dcedpovihxhofx Ac Nsh
Greške i prethodna prodaja mogući. Svi podaci bez garancije.
Mali oglas
Hilden
815 km
Furgonska polprikolica
SCHMITZKoffer Liftachse Pal.-Kasten Miete RENT
Pokliči
Stanje: rabljeno, lastna masa: 7.821 kg, največja dovoljena obremenitev: 28.179 kg, skupna masa: 36.000 kg, prva registracija: 04/2025, dolžina tovornega prostora: 1.360 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 2.700 mm, prostornina tovornega prostora: 9 m³, vzmetenje: drugo, barva: drugo, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, Schmitz Cargobull Box Body / Double Deck / Lift Axle / Pallet Box / For Rent
Schmitz Box Trailer
- Standard
- Double deck
- Internal dimensions (LxWxH): 13.60 x 2.48 x 2.70 m
- ABS/EBS
- Lift axle
- SAF axles
- Tyres: 385/55R22.5
German vehicle! Export price!
Errors and prior sale excepted. All information without guarantee.
Yourtrucks Group
The Yourtrucks Group maintains business relationships worldwide. Both purchasing and sales extend beyond national borders, which is why our listings generally show the export price, as it is independent of the place of use.
Yourtrucks GmbH compiles the content of this website with the greatest care and ensures it is regularly updated. This information should be viewed as non-binding general information and does not replace detailed individual advice for a purchase decision. Only the provisions contained in the purchase contract are binding. Subject to change, error, typographical mistakes, and prior sale.
Our general terms and conditions apply exclusively.
Languages
- We speak English
- Nous parlons français
- ?? ????? ?? ?????
- Mówimy po polsku
- Hablamos español
- Falamos português
- Parliamo italiano
Dcsdpovih Dwjfx Ac Nsh
Mali oglas
Bovenden
710 km
Tovornjak s kavljem za kontejnerje
MANTGS 26.430 6x2-4 LL, Intarder, Lenk-/Liftachse,
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 528.700 km, moč: 316 kW (429,64 KM), prva registracija: 10/2019, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 11.679 kg, največja dovoljena obremenitev: 14.321 kg, skupna masa: 26.000 kg, velikost pnevmatike: 315/80R22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 4.800 mm, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, zavore: intarder, barva: zelen, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, dodatne luči, elektronski program stabilnosti (ESP), greljenje sedeža, kabina, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, Lokacija vozila: Bovenden, dolga kabina, visoka streha, 1x komfortni sedež, 1x ležišče, ogrevano sedež, zadnje okno, električna ogledala, ogrevana ogledala, električno okno levo, električno okno desno, klimatska naprava, senčnik, tempomat, navigacijski sistem, ABS (protiblokirni sistem), ASR (regulacija zdrsa pogona), intarder, konstantno zaviranje, pomožni pogon, avtomatski menjalnik, diferencialna zapora, meglenke, delovni žarometi, opozorilna rotacijska luč, zračno vzmetenje, priključek za zrak in elektriko, aluminijast rezervoar, zaščita podvozja, stranska aluminijasta zaščita, strešno okno, daljinsko upravljanje, ekološka nalepka zelena.
Medosna razdalja: 4800 mm
Nadgradnja: 21t preklopni sistem Meiller RS 21.70 za kontejnerje do 7 m (izvlečna podvozna zaščita) z daljinskim upravljanjem.
NAVAJENE VSEBINE SO BREZ JAMSTVA, MOŽNE SO SPREMEMBE, VMESNA PRODAJA IN NAPAKE!
Dcsdpfjy Ui Iyox Ac Nsh
Mali oglas
Quakenbrück
885 km
Odprta polprikolica s ponjavo
Schmitz CargobullSCS 24 Coilmulde Hubdach Liftachse
Pokliči
Stanje: rabljeno, lastna masa: 7.421 kg, največja dovoljena obremenitev: 31.579 kg, skupna masa: 39.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 03/2016, naslednji pregled (TÜV): 04/2027, dolžina tovornega prostora: 13.630 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 2.685 mm, skupna dolžina: 25.500 mm, skupna širina: 39.000 mm, skupna višina: 138.860 mm, vzmetenje: zrak, velikost pnevmatike: 385/55 R22,5, barva: modra, Leto izdelave: 2016, velikost sprednje pnevmatike: 385/55 R22,5, velikost zadnje pnevmatike: 385/55 R22,5, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, ABS, proizvajalec osi Schmitz SCB, Edscha streha, modra barva, zračno vzmetenje z dvigom, dviganje in spuščanje, dvižna streha, dvižna os na 1. osi, kolutne zavore, fiksna stranska zaščita, 2 zaboja za orodje, 30 pritrdilnih obročev, električni priključki 2x7 + 15-polni, 2 zaboja za gasilne aparate, naprava za sproščanje spredaj, škatla za dokumente, antispray sistem, neprekinjena pritrdilna luknja v zunanjem okviru, 4 vrste aluminijastih letvic, nosilec za vstavljive deske.
Dcjdpfx Asy Hxu Tsc Njh
Mali oglas
Kehl
603 km
Hladilna polprikolica
SCHMITZ CARGOBULLSKO/24L*Doppelstock*Blumenbreit*Liftachse*
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 27.116 kg, skupna masa: 36.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 03/2017, naslednji pregled (TÜV): 01/2027, dolžina tovornega prostora: 13.380 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 2.650 mm, prostornina tovornega prostora: 89 m³, skupna širina: 2.600 mm, skupna višina: 4.000 mm, Leto izdelave: 2017, Oprema: ABS, 3-Axle Schmitz SKO 24/L-13.4 FP 45 COOL Fridge Semi-Trailer
Djdpfxoy Tf Aks Ac Nech
VIN: 5171245
-- Recently serviced / Invoices available 03.2026 --
Chassis / Attachments:
* Air suspension // lift & lower function
* Lift axle
* Schmitz Rotos axles with disc brakes
* Tyres: 385/65 R22.5
* Remaining tread: Front approx. 60/70%, Middle approx. 60%, Rear approx. 80%
* Pallet box
* Jost landing legs
* Spare wheel carrier
* Plastic diesel tank
Bodywork:
* Schmitz Frigo double-deck
* 22 beams
* Schmitz refrigeration unit
* EuroScan printer
* Flower width
* Refrigeration unit: Schmitz
* Diesel hours: 2,040 hrs
* Electric hours: 1,632 hrs
* Aluminium floor
* DIN EN 12642 Code XL
* Mains operation
* Dimensions: Length: 13.38 m, Width: 2.50 m, Height: 2.65 m
* Approx. 89 m³ loading volume, 33 pallet spaces
* 1 x load securing rail per side
Weights:
* Gross weight: 36,000 kg
* Unladen weight: 8,884 kg
* Payload: 27,116 kg
Other:
* German vehicle
* MOT & safety inspection valid to 07/2026
New main inspections / safety inspections, weight reductions/increases are possible on request. We are also happy to assist you with export/transfer license plates, and transferring your purchased vehicles within Germany is possible as well. Please contact us!
----
We speak the following languages: German, English, and Russian!
----
No liability for printing or typographical errors; changes, prior sale, and mistakes reserved.
----
Who are we?
Leible Commercial Vehicles is a family-owned business based in Kehl am Rhein. With many years of experience in the preparation and sales of commercial vehicles, we are a reliable partner for customers worldwide. Our strength lies in the sale of new and used commercial vehicles. On 11,000 sqm, we offer a variety of vehicles. Our company philosophy is characterized by fairness and integrity. As customer satisfaction is very important to us, we offer an excellent all-round service package and provide our clients a competent contact person to assist them with the purchase or sale of vehicles.
See for yourself!
Our services for you:
Loading of vehicles
We are happy to assist you in loading your purchased vehicles.
Organisation of special transport
We are happy to help you arrange special transport.
Temporary/export license plates
We are happy to help you obtain export or short-term license plates.
Customs formalities
We are happy to help you with customs clearance.
Mali oglas
Kehl
603 km
Hladilna polprikolica
SCHMITZ CARGOBULLSKO/24L*Doppelstock*Blumenbreit*Liftachse*
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 27.116 kg, skupna masa: 36.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 03/2017, naslednji pregled (TÜV): 01/2027, dolžina tovornega prostora: 13.380 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 2.650 mm, prostornina tovornega prostora: 89 m³, skupna širina: 2.600 mm, skupna višina: 4.000 mm, Leto izdelave: 2017, Oprema: ABS, 3-Axle Schmitz SKO 24/L-13.4 FP 45 COOL Refrigerated Trailer
Dodpfx Ajy Tf Adjc Noch
VIN: 5171245
-- Recently serviced / Invoices available 03/2026 --
Chassis / Attachments:
* Air suspension // Raise & Lower
* Lift axle
* Schmitz ROTOS axles with disc brakes
* Tyres: 385/65 R22.5
* Remaining tread: Front approx. 60-70%, Middle approx. 60%, Rear approx. 80%
* Pallet box
* Jost landing legs
* Spare wheel carrier
* Plastic diesel tank
Body:
* Schmitz Frigo double-deck
* 22 beams
* Schmitz refrigeration unit
* Euro Scan printer
* Flower width
* Refrigeration machine: Schmitz
* Diesel hours: 2,040 hrs
* Electric hours: 1,632 hrs
* Aluminium floor
* DIN EN 12642 Code XL
* Mains operation
* Dimensions: Length: 13.38 m, Width: 2.50 m, Height: 2.65 m
* Approx. 89 m³, 33 pallet spaces
* 1 x load securing rail per side
Weights:
* Gross weight: 36,000 kg
* Unladen weight: 8,884 kg
* Payload: 27,116 kg
Other:
* German vehicle
* Main inspection (HU) & safety test (SP): 07/2026
New inspections/tests or weight reductions/increases possible on request. We are happy to assist with obtaining export/transit plates, and can deliver purchased vehicles within Germany. Contact us!
---
We speak German, English, and Russian!
---
No liability for printing or typographical errors, changes, prior sale, or mistakes reserved!
---
Who are we?
Leible Nutzfahrzeuge is a family-run business based in Kehl am Rhein. With years of experience in the reconditioning and sale of commercial vehicles, we are a reliable partner for customers worldwide.
Our particular strength lies in the sale of new and used commercial vehicles. On 11,000 m² you will find a large selection of vehicles. Our company philosophy is characterised by fairness and integrity. As customer satisfaction is very important to us, we offer our customers an excellent all-round service package and provide a competent contact person who will guide you through the process of buying or selling vehicles.
See for yourself!
Our services for you:
Vehicle loading
We are happy to assist you with loading your purchased vehicles.
Organisation of special transports
We are happy to help you organise special transports.
Temporary/license/export plates
We are happy to assist you with obtaining export or short-term license plates.
Customs clearance
We are happy to assist you with customs clearance procedures.
Mali oglas
Babenhausen
617 km
Tovornjakovo podvozje
MERCEDES-BENZANTOS 2551 * RETARDER * ALCOA * LENK / LIFTACHSE
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 612.000 km, moč: 375 kW (509,86 KM), prva registracija: 05/2016, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, naslednji pregled (TÜV): 03/2026, zavore: retarder, barva: modra, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, MERCEDES-BENZ ANTOS 2651 6X2 CHASSIS ALCOA ? STEER / LIFT AXLE ? RETARDER ? LEATHER ? FROM 1ST OWNER ?
----VEHICLE HISTORY
Dcsdpfx Aoy Tgaqoc Nsh
? GERMAN VEHICLE
? FROM 1ST OWNER
? VIDEO AVAILABLE ON REQUEST
? 612,000 KM
? IMMEDIATELY READY FOR USE
VEHICLE EQUIPMENT
? CHASSIS
? 6X2 DRIVE
? STEERING AXLE
? LIFT AXLE
? AUTOMATIC TRANSMISSION MERCEDES POWERSHIFT
? CRUISE CONTROL
? AIR CONDITIONING
? ACTIVE BRAKE SYSTEM
? LANE KEEPING ASSISTANT
? DIFFERENTIAL LOCK
? COMFORT AIR SUSPENSION SEAT
? DRIVER'S SEAT IN LEATHER
? HEATED SEAT
? REFRIGERATOR
? ALUMINUM RIMS
? FULL AIR SUSPENSION
? M-CAB
? ELECTRIC WINDOWS
? BLUETOOTH RADIO
? HANDSFREE KIT
? CONSTRUCTION SITE FILTER
? TOOLBOX
? CB RADIO PREP
? TRAILER COUPLING
? RINGFEDER TRAILER COUPLING
? 15-POLE TRAILER SOCKET
? ABS / ASR
? DISC BRAKES
? TELLIGENT BRAKE SYSTEM
? REAR UNDERRUN PROTECTION
? 1 X STEEL TANK 300 L
? ADBLUE TANK 35 L
AXLES / RUNNING GEAR
? FRONT AXLE 7.5 T
? REAR AXLE 13 T
? FRONT AXLE LEAF SUSPENSION
? REAR AXLE AIR SUSPENSION
? STEERING LS 6 / LS 8
FURTHER DETAILS
? GROSS VEHICLE WEIGHT: 26,000 KG
? WHEELBASE: 4.60 M
? FRONT TYRE SIZE: 385/65 R22.5
? REAR TYRE SIZE: 315/80 R22.5
? TYRES IN GOOD CONDITION
? VEHICLE IMMEDIATELY AVAILABLE
? VEHICLE IMMEDIATELY READY FOR USE
SPECIAL AGREEMENT
? WHEEL HUB 3RD AXLE FIXED
? CURB WEIGHT: 15,010 KG
? PAYLOAD: 8,990 KG
----EXPORT / NOTICE
EXPORT SALES ONLY WITH DEPOSIT (MIN. €500 – €2,000)
EXPORT DECLARATION EXW POSSIBLE IN 10 MINUTES (APPROVED EXPORTER).
VEHICLE RESERVATIONS ONLY IN WRITING.
VERBAL AGREEMENTS ARE NON-BINDING.
CHANGES, ERRORS, AND PRIOR SALE RESERVED.
LEGAL NOTICE
THIS ADVERTISEMENT DOES NOT CONSTITUTE A BINDING OFFER UNDER §145 BGB. IT IS FOR CONTRACT INITIATION PURPOSES ONLY.
ALL INFORMATION PROVIDED WITHOUT GUARANTEE. NO WARRANTED CHARACTERISTICS.
SALES MADE EXCLUSIVELY ACCORDING TO OUR TERMS AND CONDITIONS.
Mali oglas
Bakum
882 km
Polpriklopnik kiper
MEILLERMHPS 12/27, Stahlkippmulde, Liftachse,
Pokliči
Stanje: rabljeno, lastna masa: 6.540 kg, največja dovoljena obremenitev: 28.460 kg, skupna masa: 35.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 09/2018, naslednji pregled (TÜV): 02/2027, vzmetenje: zrak, velikost pnevmatike: 385/65 22,5, stanje pnevmatik: 40 odstotek, barva: bela, Leto izdelave: 2018, velikost sprednje pnevmatike: 385/65 22,5, velikost zadnje pnevmatike: 385/65 22,5, voznikova kabina: dnevna kabina, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, registracija tovornjaka, Reference Number for Inquiries: 41323
Meiller, Steel Tipping Body
* Year of manufacture: 2018
* ABS (Anti-lock Braking System)
* Air suspension
* Lift axle
* Air connection coupling head (red + yellow)
* Dual 7-pin connector
* 15-pin connector
* Steel tipping body
* Platform
* Roll tarp
* Swing tailgate
Dodpozay Nqjfx Ac Nsch
* Certification: HU / AU valid until 02.2027
* Suspension: Air
* Gross vehicle weight: 35,000 kg
* Unladen weight: 6,540 kg
* Payload: 28,460 kg
* Permissible gross vehicle weight: 35,000 kg
* Axle manufacturer: BPW
* Tire condition, 1st axle: 40% -- 40% - Tire size: 385/65 R22.5
* Tire condition, 2nd axle: 40% -- 40% - Tire size: 385/65 R22.5
* Tire condition, 3rd axle: 40% -- 30% - Tire size: 385/65 R22.5
* Tire sizes: 385/65 R22.5
* Wabco Smartboard
Disclaimer:
Specifications subject to change, prior sale, and errors excepted.
You can find more photos and videos on our website.
Our comprehensive service offering includes, for example:
* Purchase / sale / rental of commercial vehicles
* Quick, straightforward financing solutions
* Handling all export-related documentation
* Ordering export / customs license plates
* Vehicle preparation: New tarpaulins, graphics, paintwork, etc.
* Professional loading / load securing
* TÜV inspections, registration services
* Transport of commercial vehicles
Please contact our qualified staff for further advice—we are happy to assist you.
Mali oglas
Hilden
815 km
Odprta polprikolica s ponjavo
KroneStandard Plane Joloda Liftachse Edscha Code XL
Pokliči
Stanje: rabljeno, skupna masa: 36.000 kg, prva registracija: 06/2017, dolžina tovornega prostora: 13.620 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, prostornina tovornega prostora: 93 m³, vzmetenje: zrak, barva: bela, vrsta prenosa: drugo, voznikova kabina: drugo, emisijski razred: noben, Oprema: ABS, Krone Standard-Plane
- Plane
- Liftachse (fahrbare Achse)
- Edscha-Schiebeverdeck
- Innenmaße (LxBxH): 13,62 x 2,48 x 2,77 m
- ABS/EBS
- Nutzlast: 29.240 kg
- Code XL (EN 12642-XL)
- Joloda-Bodenschienen
- Getränke-Zertifikat
- Bereifung: 385/65 R22,5
Guter Zustand! Netto-Exportpreis!
Yourtrucks Gruppe
Die Yourtrucks Gruppe unterhält weltweite Geschäftsbeziehungen. Sowohl der Ein- als auch der Verkauf erfolgen länderübergreifend – aus diesem Grund weisen unsere Anzeigen grundsätzlich den Export-Netto-Preis aus, da dieser unabhängig vom Nutzungsland ist.
Die Yourtrucks GmbH stellt die Inhalte dieser Website mit größter Sorgfalt zusammen und sorgt für deren regelmäßige Aktualisierung. Die Informationen sind als unverbindliche, allgemeine Hinweise zu verstehen und ersetzen keine detaillierte, individuelle Beratung bei einer Kaufentscheidung. Maßgeblich sind ausschließlich die im Kaufvertrag festgeschriebenen Vereinbarungen. Änderungen, Irrtümer, Tippfehler sowie Zwischenverkauf vorbehalten.
Es gelten ausschließlich unsere Allgemeinen Geschäftsbedingungen.
Sprachen
- Wir sprechen Englisch
- Nous parlons français
- ?? ????? ?? ????
- Mówimy po polsku
Djdpezafd Tjfx Ac Njch
- Hablamos español
- Falamos português
- Parliamo italiano
Mali oglas
Burghaun
637 km
Drsne ponjave
BergerSAPL 24 LTMN SAF Liftachse Schiebeverdeck
Pokliči
Stanje: rabljeno, konfiguracija osi: 2 osi, dolžina tovornega prostora: 136.300 mm, širina tovornega prostora: 24.800 mm, višina nakladalnega prostora: 29.500 mm, skupna širina: 25.500 mm, skupna višina: 40.000 mm, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, = Dodatne možnosti in oprema =
- Zračno vzmetenje zadaj
- Zračno vzmetenje spredaj
- Disk zavorni sistem
= Opombe =
Za vprašanja o vozilu vam je na voljo gospod Seidel (tel. ...). SAPL 24 LTMN kesonska/ceradna polprikolica
SAF osi, Wabco ABS, vzmetni hranilniki, disk zavore, bočna drsna cerada, pomična streha, dvižna streha, zračno vzmetenje, 1. os dvižna, profil pnevmatik: 1. os 5-7 mm, 2. os 4-5 mm, 3. os 4-5 mm, dimenzije tovornega prostora: dolžina: 13.630 mm, širina: 2.480 mm, višina: 2.950 mm, dovoljena skupna masa: 35.000 kg, lastna teža: 5.180 kg, nosilnost: 29.820 kg
Po želji vam pripravimo leasing ali financiranje.
Gospod Seidel (tel. ...) vam z veseljem svetuje.
Več informacij najdete na naši spletni strani.
... napake, spremembe in predhodna prodaja pridržane!!!
= Dodatne informacije =
Djdpsy Tg D Njfx Ac Nech
Lastna teža: 5.180 kg
Nosilnost: 29.820 kg
Dovoljena skupna masa: 35.000 kg
Za več informacij se obrnite na Tobiasa Eberta.
Mali oglas
Triptis
562 km
Polpriklopnik s premičnim dnom
FLIEGLSDS 390 Schubboden 101 m³ / Walkingfloor
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: WFDFLT33903000211, lastna masa: 7.707 kg, največja dovoljena obremenitev: 27.293 kg, skupna masa: 35.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 10/2023, dolžina tovornega prostora: 15.030 mm, širina tovornega prostora: 2.470 mm, višina nakladalnega prostora: 2.655 mm, prostornina tovornega prostora: 101 m³, skupna dolžina: 15.350 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.005 mm, vzmetenje: zrak, velikost pnevmatike: 385/55 R22,5", barva: srebrn, The images are archive photos; the vehicle may still be in use!
Vehicle consists of:
Chassis semi-trailer for freight forwarding
Fine-grain steel welded lightweight construction to the support legs, fifth wheel plate with replaceable 2-inch kingpin
24 t 2-speed landing gear, single-side operation, with straight lower part
Pull-out ladder at the rear
Side door holders
2 wheel chocks with holder
Side underrun protection, aluminium
Rear underrun protection, steel, with wide Fliegl mud flaps
Foldable mudguard for lighting unit
Quarter shell mudguards
Rear impact protection
Tarp rod with bracket
1 plastic toolbox
Axles & Suspension
3 BPW disc brake axles
"Axle/chassis laser alignment" – reduces tyre wear and fuel consumption
Air suspension
Brake System
2-line compressed air braking system
Coloured hose runs for easy maintenance
Spring-type parking brake
Duomatic
EBS, electronic braking system with EBS socket at the front, no connecting cable
Note: The trailer must only be towed by tractors that guarantee the effectiveness of the ABS!
With lift & lower valve
Vehicle - Driving Stability System
AAC Basic, automatic lift axle on the last axle, acts as shunting aid up to 20 km/h, manually switchable
Axle load detection via EBS CAN bus signal
Wheels and Tyres
385/55 R22.5 – make at manufacturer’s choice
Dodpfxjy Snmps Ac Nech
Electrics
24 Volt, multi-chamber lights, side-mounted yellow LED lighting
Side yellow LED lighting connected to indicator “flashing side markers”
2 white front position lights
2 white/red lane departure lamps at the rear
2 x 7-pin and 1 x 15-pin misconnection-proof sockets at the front, no connecting cable
SB Hydraulics
Hydraulic cylinder with sliding mechanism integrated into the floor. 2-circuit hydraulics.
Direction change (forward/reverse) is electrically operated by wired remote control.
Hydraulic actuation via truck PTO
Hydraulic connection with hose at front wall and HDK screw connector
Recommended pump capacity:
Flow rate: 110 l/min
Pressure: 250 bar
Min. oil tank capacity: 100 l
Floor planking made of aluminium, 8 mm profiled, grooved
Aluminium box body from high-quality, wear-resistant material. Front and side walls made from aluminium hollow profiles, all round at the top welded with a wide special reinforcement profile in aluminium
Sliding wall for easier unloading, with reinforced tarpaulin at the bottom
Rear wall from aluminium hollow profiles, double-winged door divided 1/2 to 1/2, with special U-profile frame with stop and rubber gasket all round, 2 external swing bolt locks, locked top and bottom. Rear wall with mechanical safety lock, operation at the rear on the left in direction of travel, with pivoting crossbar at top.
Standing platform with ladders on both sides
3 removable, swivel crossbars for tarp support
Sliding sheet, stowable on one side, with 2 longitudinal tensioning straps, 3 ratchet straps at the side
Operating Instructions
Special permit required if total hitch length exceeds 16,500 mm.
Country of Registration / Plates
Germany
with Dekra inspection and certificate (§13 EC-FGV)
Warning sign "Long HGV"
Long-HGV combination inspection certificate
Driver instruction at Triptis factory for up to 4 persons per truck combination
Paintwork
Frame: DB 7350 Novagrau
tipper body: aluminium natural finish
Tarpaulin: RAL 7035 light grey
Mali oglas
Petershagen
821 km
Polpriklopnik kiper
Ceytech Stahlkipper mit Liftachse 55 m³
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 16.000 kg, skupna masa: 24.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 01/2021, prostornina tovornega prostora: 55 m³, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, Oprema: ABS, Ceytech 3-osni jekleni prekucnik z dvigljivo osjo
* 3-osna prekucna polprikolica
* Proizvajalec: Ceytech
* Tip vozila: DA prekucnik
* Prva registracija: 20.01.2021
* Dovoljena skupna masa: 24.000 kg
* Obremenitev osi: 3 x 8.000 kg
* Jeklena korita
* Približno 55 m³ prostornine
* Zadnja nihajna stena
* Ročno zvijanje ponjave / pokrov
* Zračno vzmetenje
* Kolutne zavore
Dcodpfx Acsy A Aqqs Noh
* Pneumatike: 385/65 R22.5
* SAF osi
* Mehanske podporne noge
* Bočna zaščita proti podvleki
* Lestev / dostop
* Standardni priključki na voljo
* Vozilo pripravljeno na uporabo
Za dodatna vprašanja smo vam vedno na voljo.
Mali oglas
Günzburg/Deffingen-West
436 km
Polpriklopnik
KÖGELS24-1 Mega 435/50 R19,5 Liftachse SAF
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 32.520 kg, skupna masa: 39.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 06/2015, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, dolžina tovornega prostora: 13.634 mm, širina tovornega prostora: 2.483 mm, višina nakladalnega prostora: 2.941 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, Oprema: ABS, Jekleni platišča, zračne zavore, kolutne zavore, drsne ponjave, drsna streha, krilna vrata, dvižna os, SAF osi, lesena tla, rabljeno vozilo
Dedpfx Aey N H Sroc Njch
Št. vozila 3362. ABS, EBS, 1. os je dvižna os, SAF osi s kolutnimi zavorami, drsna ponjava levo + desno, drsna streha, podporne noge, portalna vrata z dvojnim zaklepanjem, lesena tovorna tla, pritrdilni obroči levo + desno, dimenzije tovornega prostora D x Š x V: 13.634 x 2.483 x 2.941 mm, certifikat za zavarovanje tovora EN 12642-XL, pnevmatike: 435/50 R19,5, lastna teža: 6.480 kg, skupna masa: 35.000 / 39.000 kg, iz prve roke. Prosimo, navedite številko vozila pri povpraševanju. Pridržujemo si pravico do napak in vmesne prodaje.
Mali oglas
Legden
847 km
Hladilna polprikolica
KRONESD Doppelstock Kühlkoffer m. Liftachse
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 28.362 kg, skupna masa: 36.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 02/2016, dolžina tovornega prostora: 13.420 mm, širina tovornega prostora: 2.506 mm, višina nakladalnega prostora: 2.699 mm, skupna širina: 2.600 mm, skupna višina: 4.000 mm, Oprema: ABS, * Hladilna kabina z dvojnim nakladalnim nivojem
* Hladilni agregat ThermoKing (7963 skupnih ur)
* Krmilna enota ThermoKing SmartReefer3
* Telematika
* 1. os dvižna
* Agregat z rezervoarjem za dizel (200 l)
* Omrežni pogon
* LED zadnje luči
* Krone Trailer EBS
* Wabco SmartBoard
* SAF osi z kolutnimi zavorami
* Nosilec za rezervno kolo
--* Dimenzija pnevmatik: 385/55R22,5
* Tehnična skupna masa: 39.000 kg
* Lastna masa: 7.638 kg
Dodpfx Aezaibcec Njch
* Skupna dolžina: 14.040 mm
--Številka vozila: 9965--Pridržujemo si pravico do napak in vmesne prodaje--Oglasi in različni napisi so bili digitalno odstranjeni.
Mali oglas
Bovenden
710 km
Standardni vlačilec
MANTGS 26.440 6x2/4 BL, Vorlauflenk-/liftachse,
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 625.000 km, moč: 324 kW (440,52 KM), prva registracija: 03/2009, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 8.000 kg, največja dovoljena obremenitev: 18.000 kg, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 2.600 mm, zavore: zaviranje z motorjem, barva: rumena, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 4, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, Oprema: ABS, dodatne luči, greljenje sedeža, hidravlika, kabina, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, nizka raven hrupa, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, zapora diferenciala, Lokacija vozila: v prihodu / v tranzitu, centralno skladišče, 1x komfortni sedež, ogrevanje sedeža, električna ogledala, ogrevana ogledala, električno okno levo, električno okno desno, klimatska naprava, sončna zaslonka, tempomat, 16-stopenjski menjalnik, ABS (antiblokirni sistem), ASR (regulacija zdrsa pogonskih koles), konstantna zavora, dodatni pogon, diferencialna zapora, meglenke, delovne luči, utripajoča luč, shranjevalna skrinja, listno-zračno vzmetenje, aluminijast rezervoar, tiho delovanje G1, 2. os dvignljiva, 2. os vodena spredaj, strešno okno, ekološka nalepka zelena.
Medosna razdalja: 2600 mm Menjalnik ZF 16S-232 DD!
Vse informacije brez jamstva, saj je vozilo v prihodu! Podatki o dodatni opremi brez jamstva, spremembe, vmesna prodaja in napake pridržane!
Dsdpfx Asy T Sgcoc Nech
Mali oglas
Frankfurt am Main
642 km
Standardni vlačilec
MERCEDES-BENZ1848LS ACTROS BIG Standklima Retarder Schubboden
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 274.700 km, moč: 350 kW (475,87 KM), prva registracija: 11/2021, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, zavore: retarder, barva: zelen, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, klimatska naprava, parkirni grelec, Moving floor hydraulics: dual-circuit system with hydraulic tank
* Full service history (Scheckheft maintained)
----
----
* 12-speed automatic transmission
* Electronic braking system (EBS) with ABS and ASR
* Disc brakes on front and rear axles
* Electronic parking brake
* Secondary water retarder
* Wheelbase: 3,700 mm
* Comfort driver's air-suspension seat
* Lower comfort bed
* Lower mattress, PremiumComfort
* Shaving mirror
* Electric sunblind, one-piece
* LED ambient lighting, for driving and living area
* Stand air conditioning, electric
* Automatic climate control
* Residual heat utilization
* Additional hot water heating, driver’s cab
* Additional insulation for driver’s cab
* Electric tilt/sliding roof, glass design
* Interface, Fleet Management System (FMS)
* Trailer socket, 24V, 15-pin
* Illuminated Mercedes star
* BigSpace cab, 2.50 m wide, level floor
* Comfort cab suspension, air-sprung
* Adjustable air deflector kit with end flaps
* Exterior sun visor, transparent
* Air horn
* MirrorCam
* Central locking system
* Comfort locking system
* Light sensor
* Rain sensor
* Predictive Powertrain Control (PPC)
* Mercedes PowerShift 3
* Heated driver’s seat
* Tires 315/70 R 22.5
* Rear axle tires 315/70 R 22.5
* Air suspension, rear axle
* Sound system
* Axle load measuring device
* Multimedia cockpit
* Fuel tank 570 liters
* AdBlue tank 75 liters
* Hydraulic tank 200 liters
* Automatic high/low beam and cornering light
* Torque increase in 12th gear
* Euro 6 D engine configuration
* High Performance Engine Brake
* NA MB 131-2c, pump
* Transmission oil cooling
* Safety Package
* Chrome package, interior
* Climate package
* Media package
* Comfort package
* Electronic Stability Program (ESP)
* Lane Keeping Assist
* Adaptive Cruise Control
* Attention Assist
* Traffic Sign Assist
* Active Brake Assist 5
* Active Sideguard Assist
* Driver airbag
* Cruise control
* Actros, model generation 5
* Weight variant 18 t (7.5/13.0)
* Drawer fridge under bed
* EBS
* Single PTO
* Without spare wheel
Dcedpfx Acsxbkfks Nsh
----
Sale to commercial customers only! No guarantee for the information provided! Subject to prior sale! Only our general terms and conditions apply! We are happy to provide you with a leasing or financing offer.
Mali oglas
Bovenden
710 km
Tovornjak s kavljem za kontejnerje
VolvoFM 410 6x2, Lenk-/Liftachse, Navi, Schub-Knick,
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 237.000 km, moč: 308 kW (418,76 KM), prva registracija: 11/2016, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 10.955 kg, največja dovoljena obremenitev: 15.045 kg, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 6x2, zavore: zaviranje z motorjem, barva: oranžna, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, dodatne luči, greljenje sedeža, kabina, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, Lokacija vozila: Bovenden, hiša, 1x udobni sedež, ogrevanje sedeža, zadnje okno, električna ogledala, ogrevana ogledala, električno okno levo, električno okno desno, klimatska naprava, senčnik, tempomat, navigacijski sistem, ABS (protiblokirni sistem), ASR (regulacija zdrsa pogona), konstantni zaviralec, pomožni pogon, avtomatika, blokada diferenciala, meglenke, delovne luči, rotacijska luč, škatla za orodje, listnato-pnevmatsko vzmetenje, zadnja os dvižna in krmiljena, vlečna kljuka z zrakom in lučmi, aluminijast rezervoar, zaščita podvozja, hidravlično prečno zaklepanje, strešno okno, daljinsko upravljanje, zelena ekološka nalepka
Nadgradnja: Palfinger preklopni sistem P18A s potisnim in zlomljenim krakom ter radijskim upravljanjem za zabojnike do 7 m (izvlečna zaščita proti podvozu)
Dedpoy T Imfofx Ac Nsch
DODATKI BREZ JAMSTVA, spremembe, vmesna prodaja in napake pridržane!
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Nürnberg
473 km
Kamion z zamenljivo nadgradnjo
DAFXF 450 Euro6 Klima ACC Retarder 2xAHK Liftachse
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 790.305 km, moč: 330 kW (448,67 KM), prva registracija: 01/2022, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, naslednji pregled (TÜV): 03/2027, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, prostornina tovornega prostora: 53 m³, dolžina tovornega prostora: 7.450 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, višina nakladalnega prostora: 2.800 mm, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Vehicle reference number for customer inquiries: 218
----Additional Features
* Automatic climate control
* Retarder
* ACC Adaptive Cruise Control
* Lift axle
* Auxiliary heater (parking heater)
* 2x trailer coupling
* Cargo space dimensions: L: 7,450/7,150 mm W: 2,550 mm H: 2,800 mm
* BDF mounting: 5,650/5,850 mm
* Cruise control
* Roof spoiler
----Special Equipment
* ABS, ESP
* AdBlue tank
* Automatic transmission
* On-board computer
* Diesel
* Differential lock
* Electric windows
* Electrically heated side mirrors
* Electronic immobilizer
* Ready to drive
* 2x sleeper berths
* Bluetooth hands-free system
* High-volume driver’s cab
* Base color: white
* Rear axle drive
* Refrigerator
* Truck registration
* Multifunction steering wheel
* Fog lights
* Particulate filter
* Upholstery: fabric
* Radio CD / USB / AUX
* Emission standard: EURO 6
* Sliding sunroof
* Sleeper cab
* Air suspension seat
* Seat heating
* Lane departure warning system
* Traction control
* Central locking with remote key
----Technical Data:
* HSN/TSN: 9647/000
* Transmission: automatic
* Suspension: air suspension with lift axle
* Emission standard: EURO 6d
* Environmental badge: Class 4 (green)
* Wheelbase: 4,800 mm
* Cargo space dimensions: L: 7,450/7,150 mm W: 2,550 mm H: 2,800 mm
* Payload (kg): 15,800 kg
* Tire size: 315/70 R22.5
* Tire tread: approx. 70%-30%
* Winter tires
----German Vehicle!
* €23,850 net plus VAT
* General inspection / emissions test (TÜV) valid until 03/2027 - Safety inspection until 09/2026
* For export to non-EU countries or within the EU, a deposit is required. This will be refunded to the buyer upon successful customs clearance or delivery.
* Worldwide delivery possible – please request your individual quote!
* We are happy to take your used vehicle in part exchange!
* Financing/leasing possible even in difficult cases
* This description is provided solely for general identification of the vehicle and does not constitute any warranty in the legal sense.
* The information provided is not exhaustive. All descriptions and images are non-binding and do not represent guaranteed features.
* We do not accept liability for mistakes or obvious errors.
* The buyer is obligated to independently verify the condition and equipment of the vehicle prior to purchase.
* Price changes, typing errors, mistakes, and prior sale reserved.
Dcsdpfx Asy N Htcjc Njh
* Dear customer, please understand that due to the vehicle’s age and mileage, we prefer to sell to commercial customers or dealers. Thank you.
* We speak:
* English – Greek / Miláme Elliniká Tel: +49.171.2776449
* Russian / My govorim na Russkom Tel: +49.171.2767737
* WhatsApp/Viber: Tel: +49.162.6567750
* E-Mail:
* Internal number: 218
Mali oglas
Pohlheim
671 km
Odprta polprikolica s ponjavo
SCHMITZ CARGOBULL6to Leergewicht Liftachse XL+Getränke ¤429.-mtl
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 29.928 kg, skupna masa: 36.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 06/2024, dolžina tovornega prostora: 13.620 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 2.680 mm, prostornina tovornega prostora: 90 m³, Oprema: ABS, NÚMERO DE VEHÍCULO: 2985
----
* Equipamiento exterior:
* Postes de esquina de acero
* Bastidor galvanizado
Dcodpoy S Nfmefx Ac Neh
* Lona corredera nueva
* Tensor de lona delantero
* Techo corredizo Schmitz Safety Roof (Edscha)
* Luces LED marcha atrás
* Caja de documentos
* Placa ADR y placa 'A'
----
* Tecnología:
* Ejes Rotos con frenos de disco
* Eje elevable en el primer eje
* Neumáticos: 385/55 R22.5
* Profundidad de dibujo en mm: 1er eje: 9/9; 2º eje: 11/11; 3º eje: 7/7
* Agujeros para amarre en el bastidor exterior
* Tope para palets en ambos lados
* Certificado de aseguramiento de la carga EN 12642 Código XL (bebidas)
* 32 listones de aluminio
* Telemática TrailerConnect
* Piso de la zona de carga reforzado: capacidad 7,5 t
* Peso en vacío: 6.072 kg
* Altura del plato: 1.150 mm
* ITV: 09/26, Inspección de seguridad (SP)
* Ejemplo de renting con opción a compra: cuota mensual de 429 €, plazo de 60 meses, entrada del 10% (puede ser su usado), cuota final del 10%.
* Entrega en su ubicación disponible.
¡Aceptamos vehículos usados, leasing y financiación! ¡Lo hacemos posible!
Mali oglas
Günzburg/Deffingen-West
436 km
Odprta polprikolica s ponjavo
KÖGELS24-1 Mega 435/50 R19,5 Liftachse SAF
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 32.520 kg, skupna masa: 39.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 06/2015, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, dolžina tovornega prostora: 13.634 mm, širina tovornega prostora: 2.483 mm, višina nakladalnega prostora: 2.941 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, Oprema: ABS, Jekleni platišči, zračna zavora, kolutna zavora, pomične ponjave, drsna streha, krilna vrata, dvižna os, SAF osi, lesen pod, rabljeno vozilo.
Dodpfxoy I H Nzo Ac Nech
Št. vozila 3320. ABS, EBS, prva os je dvižna, SAF osi s kolutnimi zavorami, pomična ponjava levo + desno, drsna streha, podporniki, portala vrata z dvojnim zaklepom, lesena nakladalna tla, vpenjalne zanke levo + desno, dimenzije tovornega prostora D x Š x V: 13.634 x 2.483 x 2.941 mm, certifikat za zavarovanje tovora EN 12642-XL, pnevmatike: 435/50 R19,5, lastna teža: 6.480 kg, skupna masa: 35.000 / 39.000 kg, 1. lastnik. Pri povpraševanju prosimo navedite št. vozila. Pridržujemo si pravico do napak in vmesne prodaje.
Mali oglas
Günzburg/Deffingen-West
436 km
Hladilna polprikolica
KRONESD Carrier Trennwand Liftachse Doppelstock
Pokliči
Stanje: rabljeno, največja dovoljena obremenitev: 26.874 kg, skupna masa: 39.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, prva registracija: 04/2020, naslednji pregled (TÜV): 02/2027, dolžina tovornega prostora: 13.413 mm, širina tovornega prostora: 2.505 mm, višina nakladalnega prostora: 2.649 mm, skupna širina: 2.660 mm, skupna višina: 4.000 mm, Oprema: ABS, Zračna zavora, kolutna zavora, paletni zaboj, hladilna naprava Carrier, dvonadstropni sistem, dvonadstropni sistem z nosilci, krilna vrata, dvignjena os, orodjarna, aluminijasta tla, rabljeno vozilo, elektronski zavorni sistem
Št. vozila: 2960, ABS, EBS, 1. os dvignjena os, pnevmatike: 385/65 R 22,5, Krone osi s kolutnimi zavorami, paletno ohišje, podporne noge, nosilec rezervnega kolesa, skladiščna škatla, portalna vrata, dvonadstropje z nosilci, aluminijasta tla, pregradna stena zložljiva, pritrditvene letve levo + desno, certifikat o varovanju tovora EN 12642 XL, Carrier Vectro 1550, ZELO MALO OBRATOVALNIH UR!!!!, dizelski in električni pogon, hlajenje med vožnjo in v mirovanju, notranje mere DxŠxV: 13.413 x 2.505 x 2.649 mm, lastna teža: 9.126 kg, skupna teža: 39.000 kg, Pridržujemo si pravico do napak in vmesne prodaje.
Dodpfsy I H Sijx Ac Njch
Olajšamo vam iskanje: "peischl 3esp0s schubboden seitliche türen liftachse"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec







































































































































































































































































































































































































































