Stow 1850Mm nakup rabljenega (299)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Lisia Góra
622 km
Visokoregalno skladišče
Stow
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2022, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, skupna širina: 2.800 mm, skupna višina: 10.500 mm, nosilnost na odsek shranjevanja: 1.800 kg, STOW 10500x1100 mm + 2800 mm beams 100x50 – pallet racking available immediately
For sale: high-quality used STOW pallet racking originating from a modern class A warehouse. The system is in excellent technical condition, having been used regularly for a short period.
Specification:
- STOW frame: 10500 x 1100 mm
- Upright profile: 100 mm
- Beam / cross member: 2800 mm
- Beam profile: 100 x 50 mm
- System ideal for 3 Euro pallets per level
- Suitable for high-bay storage and picking levels
Available quantities:
- approx. 580 frames
- over 3,400 beams
Advantages:
- very fast material availability
- solution up to 30–50% more affordable compared to new racking
- ideal for new warehouses, expansions, and relocations
- possibility to configure according to individual warehouse layout
- compatibility with popular warehouse accessories
Gedpfey Enb Tjx Aa Ueiu
This system is perfectly suited for both standard pallet storage and for creating picking levels.
Additionally, we offer:
- dismantling and installation
- national and international transport
- warehouse layout design
- guards, mesh panels, backstops and accessories
- new and used racking systems
Every project is handled individually – for high-bay storage, correct calculations, safety, and proper configuration selection in compliance with current standards are crucial.
Mali oglas
Tyczyn
671 km
Visokoregalno skladišče
Stow
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), skupna dolžina: 2.700 mm, obremenitev na par nosilcev (maks.): 600 kg, For sale: STOW picking beams, 2700 mm in length, with the option to assemble levels using wire mesh shelves.
This is the ideal solution for order picking warehouses, e-commerce operations, and picking zones.
Available in large quantities – enabling rapid setup of complete aisles.
Specification:
Manufacturer: STOW
Type: Picking beams
Beams:
Quantity: 3,000 pcs
Length: 2,700 mm
Profile: 60x50 mm
Load capacity: approx. 600 kg per level
Wire mesh shelves:
Quantity: 3,000 pcs
Dimensions: 890 x 1,100 mm
Type: wire mesh (ideal for picking and small goods)
Giodpsywrr Tjfx Aa Ueu
Applications:
✔ Picking zones
✔ E-commerce warehouses
✔ Storage of cartons and small items
✔ Modernisation of existing pallet racking
Key benefits:
✔ Quick conversion of pallet racking into picking racks
✔ Ready-made sets – beams + wire mesh shelves
✔ Reliable STOW system
✔ High availability – suitable for large-scale projects
✔ Immediate delivery from stock
Additionally, we offer:
– Consulting on picking zone configurations
– Installation and dismantling
– European-wide transport
Location: Poland
Availability: Immediate
Contact:
Get in touch – we will help you find the optimal layout for your operation
Mali oglas
Tyczyn
671 km
Visokoregalno skladišče
Stow
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2023, skupna dolžina: 3.600 mm, skupna višina: 60 mm, V prodajo ponujamo prečke STOW dolžine 3600 mm, preseka 60x50 mm – elementi so v odličnem tehničnem stanju, pripravljeni za takojšnjo montažo.
Odlična priložnost za podjetja, ki modernizirajo skladišča, širijo regalne sisteme ali izvajajo nove, obsežne investicije.
Giedeyi Hazopfx Aa Usu
Specifikacija:
Proizvajalec: STOW
Dolžina: 3600 mm
Presek: 60x50 mm
Količina: 8000 kosov
Stanje: odlično, minimalni znaki uporabe
Zakaj izbrati nas?
Velika zaloga – možnost izvedbe večjih projektov takoj
Kompatibilno s sistemi STOW
Idealno za gradnjo nivojev za industrijske palete
Veleprodajne količine = privlačni pogoji cen
Hitra dobavljivost in možnost organizacije prevoza
Če iščete preverjene STOW prečke v večjih količinah in odličnem stanju, je ta ponudba prava priložnost za prihranek ob ohranjanju najvišje kakovosti.
Za ponudbo paketa ali večjih količin nas kontaktirajte.
Mali oglas
Aumühle
248 km
40 rm Stow paletni regal
40 lfm Palettenregal StowH 4m Auflast/Fach 3000 kg
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), 40 running metres Stow pallet racking
Used equipment, very good condition, see pictures
Height: 4 m
Depth: 100 cm
Beam length: 2.70 m
Load capacity per level: 3,000 kg
Frames: blue
Beams: orange
Asking price: €2,850 + VAT, ex stock
Scope of supply:
+ 14 pre-assembled frames, 12 t bay load, depth 100 cm, height 4 m
+ 52 beams, length 2.7 m, 3,000 kg load capacity per level
+ 108 locking pins
+ 56 concrete anchors
+ Load capacity sign
Gjdpjiwlpfefx Aa Ueiu
Goods in stock.
Transport and installation available on request.
Inspection possible at any time by prior arrangement.
Further information available on request.
Over 5,000 running metres of pallet racking from various manufacturers permanently in stock.
(Subject to change, error and prior sale! Please refer to our terms and conditions, all prices excl. VAT, ex stock)
Purchase / Sale: We are constantly looking for and offering many items from various sectors
- Broom-clean site clearances
- Liquidations
- Fast - flexible - efficient!
- We also clear or dispose of for insolvency administrators. Send us a brief description and we will contact you immediately.
To visit our page, please click on our logo!
Mali oglas
Aumühle
248 km
90 rm Stow paletni regal
90 lfm Palettenregal StowH 6 m t 100 cm Auflast/Fach 3000 kg
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), 90 linear metres of Stow pallet racking
Used equipment, in very good condition, see photos
Height: 6 m
Depth: 100 cm
Beam length: 2.70 m
Gisdpfx Aasiwkn Rj Usu
Load capacity per level: 3,000 kg
Frames: blue
Beams: orange
Negotiable price: €9,390-- net ex stock
The offer includes:
+ 33 frames pre-assembled, 12t bay load, depth 100 cm, height 6 m
+ 192 beams, length 2.7 m, 3,000 kg load capacity per level
+ 384 safety locks
+ 132 concrete anchors
+ Load capacity signs
Goods are in stock.
Transport and assembly available on request.
Inspection possible at any time by prior arrangement.
Further information available on request.
Constantly over 5,000 linear metres of pallet racking from various manufacturers in stock.
(Subject to alterations and errors in technical data, specifications and prices, as well as prior sale! See our terms and conditions, all prices excl. VAT ex stock.)
Purchase / Sale
We are constantly searching for and offering numerous items from a wide range of sectors
- Swept-clean business clearances
- Business liquidations
- Fast - flexible - efficient!
We also clear and/or dispose of for insolvency administrators. Write to us with a few keywords and we will get back to you immediately.
To visit our website, please click on our logo!
Mali oglas
Aumühle
248 km
Shranjevanje paletnega regala
Palettenregal Stow 48 lfm
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), 48 linear meters Stow pallet racking
Used material, see pictures
Height: 4.6 m
Depth: 110 cm
Beam length: 3.9 m
Load per level: 3,000 kg
Frames blue, new
Beams orange, used
Negotiable price: €4,450 net ex-stock
Offer includes:
+ 13 pcs. frames preassembled, new, depth 110 cm, height 4.6 m
+ 72 pcs. beams, used, length 3.9 m, 3,000 kg load per level
Gedjd Tqxvopfx Aa Usiu
+ 144 pcs. locking pins
+ 26 pcs. concrete anchors
+ Load capacity signage
Goods in stock.
Transport and assembly available on request.
Viewing possible by appointment at any time.
Further information on request.
We always have over 5,000 linear meters of pallet racking in stock from various manufacturers.
(Subject to technical changes, errors, and interim sale! Please refer to our general terms and conditions. All prices exclude VAT, ex-stock)
Purchase / Sale
We are constantly buying and offering numerous articles from various sectors
• broom-clean factory clearances
• business liquidations
• Fast – flexible – efficient!
We also clear and/or dispose for insolvency administrators. Send us a few keywords, and we will get back to you promptly.
To access our website, please click on our logo!
Mali oglas
Aumühle
248 km
Težke police 70lfm
STOW
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), 70 mb regał paletowy Stow
Towar nowy i używany w bardzo dobrym stanie, patrz zdjęcia.
Wysokość: 7,2 m
Głębokość: 110 cm, niebieska
Nośność pola: 12 ton
Długość belki: 2,7 m, pomarańczowa
Belki z udźwigiem/poziom: 3000 kg
Cena do negocjacji: 11.900 € netto z magazynu
Oferta obejmuje:
+ 26 szt. ram wstępnie zmontowanych, głębokość 110 cm, wysokość 7,2 m
+ 200 szt. belek, długość 2,7 m, udźwig/poziom 3000 kg
+ 400 szt. zabezpieczeń zawieszanych
+ 104 szt. kotew betonowych
Tabliczki znamionowe, dokumentacja itp. są oczywiście dostępne.
Dodatkowe akcesoria znajdziesz w katalogu akcesoriów.
Towar dostępny od ręki.
Transport i montaż na życzenie.
Oględziny możliwe w każdej chwili po wcześniejszym umówieniu.
Więcej informacji na zapytanie.
Stała dostępność ponad 5000 mb regałów paletowych różnych producentów.
Gjdpfx Aaordfxno Ujiu
(Zastrzega się zmiany i pomyłki w danych technicznych, informacjach i cenach oraz wcześniejszą sprzedaż! Patrz nasze OWU, wszystkie ceny bez VAT z magazynu)
Mali oglas
Aumühle
248 km
Paletni regal 20lfm
STOW
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), 20 running metres Stow pallet racking
New & used goods in very good condition, see photos.
Height: 4.5 m
Gisdsrdfw Uepfx Aa Uou
Depth: 110 cm, blue
Bay load: 12 tonnes
Beam length: 2.7 m, orange
Beam with compartment load capacity: 3000 kg
Negotiable price: € 3,350 net ex stock
Offer includes:
+ 8 pre-assembled frames, depth 110 cm, height 4.5 m
+ 42 beams, length 2.7 m, 3000 kg load capacity per compartment
+ 84 safety locking pins
+ 32 concrete anchors
Load capacity labels, documents, etc. are included as standard.
Further accessories can be found in the accessories catalogue.
Goods are in stock.
Transport and installation available on request.
Inspection possible at any time by appointment.
More information available on request.
Constantly over 5,000 running metres of pallet racking from various manufacturers in stock.
(Subject to changes and errors in technical data, information and prices, as well as prior sale! See our T&Cs, all prices excl. VAT ex stock.)
Mali oglas
Wien
254 km
Skladišče z visokimi etažami
Stow PalettenregalPNUPA 12, 8 500 mm | PNB 0488 | 2700 mm
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Leto izdelave: 2024, obratovalne ure: 100 h, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prosta razpetina: 2.000 mm, skupna dolžina: 1.104.730 mm, skupna širina: 2.000 mm, skupna višina: 8.500 mm, obremenitev na par nosilcev (maks.): 2.100 kg, nosilnost na odsek shranjevanja: 12.000 kg, število vrst polic: 22, višina izdelka (maks.): 2.000 mm, velikost mreže: 50 mm, razmak lukenj: 50 mm, višina police: 8.500 mm, prostor za palete: 12.500 evropske palete, STOW pallet racking – available immediately | Block prices | free delivery per block | assembly possible
Immediately available STOW rack blocks from dismantling – consistent configuration, very good condition, fast provision. Block purchase: free delivery, assembly available EU-wide.
Highlights:
Block A immediately, Block B ~3 weeks
"Finished Goods" racking: depth ~2,000 mm, height ~8,500 mm, beams 2,700 / 1,800 mm
Accessories in quantity: wire mesh shelves, rear mesh, push-through protection, DSS holders
Block pricing instead of single item prices • free delivery on block orders
Assembly & acceptance by our own experienced team
Condition: very good used industrial condition, dismantled & sorted
Technical data:
Uprights: STOW PNUPA 12, 8,500 mm (85×65×1.75 mm)
Beams: STOW PNB 0488, 80×50 mm, L = 2,700 / 1,800 mm
Rack depth: approx. 2,000 mm • Example shelf calculations on request
Accessories: wire mesh decks (with depth supports), rear mesh, push-through protection, safety clips, frame connectors, row spacers
Available quantities (per block, approx.):
216 frames 8,500×1,000 PNUPA 12 • 216 add. uprights PNUPA 12
2,850 beams 2,700 mm PNB 0488 • 90 beams 1,800 mm PNB 0488
2,950 mesh shelves • 50 running meters rear mesh 8,500 high
605 DSS • 1,210 DSS holders • 1,463 row spacers (1,000 mm)
3,040 safety clips • 228 short frame connectors
Services / options:
Transport & logistics EU-wide (block orders: free delivery)
Assembly incl. anchoring, alignment & acceptance protocol
Planning & layout, structural/stability verification, load plates
Cleaning/repainting, spare parts
Terms:
Payment: 30% down payment · 30% upon loading · 40% after delivery completion
Giodpoxpu R Tsfx Aa Usu
Prices: excl. VAT • Reservation possible against down payment • while supplies last
Condition & inspection:
Dismantled & sorted, visual inspection possible (photos/video available).
Send us your destination + desired block option (A/B/both) – we will immediately send you a block offer (€/pallet space installed) and reserve a delivery/assembly window.
Mali oglas
Budapest
358 km
Težka polica
STOWPallet racking system
Pokliči
Stanje: rabljeno, Okvir:
9000x1100x85 mm
9000x1000x100 mm
Prečke:
2700*120 mm z nosilnostjo police 2400 kg
Če potrebujete regale ali dodatke v drugih sestavah ali izvedbah, nas prosim kontaktirajte.
Ponujamo obsežen program novih in rabljenih regalov ter dodatkov in vam z veseljem pomagamo pri načrtovanju.
Na voljo tudi dodatna oprema, kot na primer:
okvirna zaščita, kotna zaščita, zaščita proti trkom, protiizpadne zaščite, iverne plošče, rešetkaste police, zadnje mreže, globinske prečke in drugo.
Dostava:
Za izračun stroškov poštnine nas kontaktirajte z vašo poštno številko, krajem in želeno količino artiklov.
Dodatne storitve:
načrtovanje, montaža/demontaža regalov, odkup/prodaja
Gijdpjhryh Hsfx Aa Ueu
Pridržujemo si pravico do sprememb in napak v tehničnih podatkih, informacijah in cenah, kot tudi do vmesne prodaje!
Mali oglas
Komárno
311 km
Visokoregalno skladišče
Stow/SLP/Promantype 16
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2022, Stow
Gsdjqzhncepfx Aa Ueiu
Okviri:
9000x1100x100 - 600 kosov - 95 EUR
9500x1100x100 - 200 kosov - 100 EUR
10000x1100x100 - 90 kosov - 105 EUR
Nosilci:
2700x130 mm (nosilnost 3000 kg) - 8744 kosov - 11 EUR
3600x160 mm (nosilnost 4000 kg) - 378 kosov - 14 EUR
Zaščita nog 890 kosov - 6 EUR/kos
Mali oglas
Lehrte
782 km
Regal za težke obremenitve z mrežastimi policami 19t
StowPAL-RACK Palettenregal
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), nosilnost na odsek shranjevanja: 3.200 kg, dolžina opore: 3.600 mm, višina okvirja: 7.000 mm, 164 tekočih metrov paletnih regalov proizvajalca Stow, model PAL-Rack z visokokakovostnimi vroče pocinkanimi rešetkami za težke obremenitve, ki se poravnajo z vrhom prečk!
Zelo dobro stanje, letno pregledani in po potrebi servisirani.
Gijdeyw N Rmjpfx Aa Ueu
Ponudba vključuje: 45x stojala 7m x 110cm (višina x globina) in 360x prečk 360cm ter varovalne zatiče in 480x pocinkanih rešetk za poravnano namestitev v nivoje prečk!
Skupaj omogoča do: 900 Euro paletnih mest in približno 164 tekočih metrov regala. Nosilnost polja 18,7t in nosilnost etaže 3200kg.
Cena je neto brez DDV. Regali so že strokovno demontirani in skladiščeni, zato so takoj na voljo. Dostava po vsej Evropi z dostavno službo je možna za doplačilo.
Mali oglas
Chmielów
691 km
Enostranska konzolna polica - rabljena
Stow
Pokliči
Stanje: rabljeno, STOW Single-Sided Cantilever Racks – used – excellent condition.
The STOW wall-mounted cantilever rack is constructed from solid, robust steel sections (I-beams) offering high durability. Equipped with 5 arms. The rack can be extended with additional sections (modules) to adapt to changing warehouse requirements.
The offer applies to STOW single-sided cantilever racks – 1 or 2 modules (IPE 300):
Product Code: MPP001696
Height: 750 cm
Depth: 157 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Net price: €959.00 per module/section
Product Code: MPP001698
Height: 750 cm
Depth: 200 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,500 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Net price: €1,079.00 per module/section
Product Code: MPP001697
Height: 750 cm
Depth: 217 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,500 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Net price: €1,195.00 per module/section
Product Code: MPP001702
Height: 750 cm
Depth: 157 cm
Bay spacing: 100 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Net price: €1,909.00 per module/section
Product Code: MPP001704
Height: 750 cm
Depth: 200 cm
Bay spacing: 100 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,500 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Net price: €2,129.00 for 2 modules/sections
Product Code: MPP001703
Height: 750 cm
Depth: 217 cm
Bay spacing: 100 cm
Number of storage levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,500 kg
I-beam section height: IPE 300 mm
Gjdpfxox Igwre Aa Ujiu
Net price: €2,429.00 for 2 modules/sections
In addition, we have large quantities of warehouse racking from various manufacturers, e.g. MECALUX, STOW, MAGO, BITO, SHAFER, WDX, SLP, DEXION, PROMAG, etc., all high-capacity, available, undamaged, and in very good technical condition. We also offer a full range of compatible accessories: cross beams, mesh shelves, WEMA grating, bumpers, anchor bolts, etc.
Of course, if you have your own transportation, you can collect the goods from our warehouse in Chmielów, 39-441, Poland.
* Large quantities available.
* Delivery possible throughout Europe.
* Location: Poland
Mali oglas
Chmielów
691 km
Dvostranski konzolni regali STOW
Stow
Pokliči
Stanje: rabljeno, Double-sided cantilever racks STOW – used – excellent condition.
The STOW wall-mounted cantilever rack is constructed from solid, heavy-duty steel I-beam profiles (H-beams) offering high load capacity. Each rack is equipped with 5 arms. The cantilever rack can be extended by additional sections (modules), adapting it to your evolving warehouse needs.
The offer concerns single-sided STOW cantilever racks with 1 or 2 modules:
Product code: MPP001693
Height: 750 cm
Depth: 267 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 270 mm
Net price: €1,069.00 per module/section (net).
Product code: MPP001694
Height: 750 cm
Depth: 270 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 300 mm
Net price: €1,239.00 per module/section (net).
Product code: MPP001695
Height: 750 cm
Depth: 353 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 330 mm
Net price: €1,569.00 per module/section (net).
Product code: MPP001699
Height: 750 cm
Godpex Ig Hmjfx Aa Usiu
Depth: 267 cm
Bay width: 100 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 270 mm
Net price: €2,079.00 for 2 modules/sections (net).
Product code: MPP001700
Height: 750 cm
Depth: 270 cm
Bay width: 100 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 300 mm
Net price: €2,479.00 for 2 modules/sections (net).
Product code: MPP001701
Height: 750 cm
Depth: 353 cm
Number of levels: 0 + 5
Load capacity per arm: 1,000 kg
I-beam profile height: IPE 300 mm
Net price: €3,139.00 for 2 modules/sections (net).
Additionally, we have large quantities of warehouse racking from various manufacturers such as MECALUX, STOW, MAGO, BITO, SHAFER, WDX, SLP, DEXION, PROMAG etc., with high load capacities, available in stock, undamaged, in very good technical condition. We also offer a complete range of accessories for these systems such as cross beams, mesh shelves, WEMA grating, bumpers, anchor bolts, and more.
You are welcome to arrange your own transport and collect the goods from our warehouse in Chmielów 39-441, Poland.
* Large quantities in stock
* Delivery available throughout Europe
* Location: Poland
Mali oglas
Chmielów
691 km
Okvir skladiščnega regala STOW - rabljen.
STOWPNFB15
Pokliči
Stanje: rabljeno, STOW skladiščni okvirji – rabljeni – odlično stanje.
Imamo velike količine skladiščnih regalov različnih proizvajalcev, kot so MECALUX, STOW, MAGO, BITO, SHAFER, WDX, JUNGHEINRICH, SLP, DEXION, PROMAG itd., z visoko nosilnostjo, na zalogi, nepoškodovani…
Ponudba se nanaša na okvir STOW regalne konstrukcije, višine 805 cm – rabljen.
Šifra izdelka : MTP007165
Višina : 805 cm
Giodpfx Aajv Uzvks Uou
Globina : 110 cm
Tip stebra : PNFB 15
Vključuje prečne in diagonalne vezi,
vključuje stopala stebrov.
Stolpci so sestavljeni.
Rešetka je privijačena.
Neto cena: 109,00 EUR za popoln okvir.
Prav tako imamo velike količine uporabljenih prečk v zelo dobrem stanju.
* Na voljo velike količine.
* Pri večjih količinah je mogoča pogajanja o ceni.
* Možna dostava po vsej Evropi.
Lokacija: Chmielów/Tarnobrzeg, Poljska.
Mali oglas
Chmielów
691 km
Prečna traverza STOW - rabljena PNB 0485 / 1.5
STOWPNB 0485 / 1.5
Pokliči
Stanje: rabljeno, Stow traversa – rabljena.
Traversa znamke STOW, dolžine 270 cm, oranžne barve, je konstrukcijski element skladiščnih regalov, ki prenaša obremenitev. Prečka oranžne barve, prečnega prereza 12,5×5 cm. Vsaka traversa je na koncih opremljena s pritrdilnimi kavlji, ki omogočajo klinasto pritrditev v perforacijo stebra okvirja. Zaradi visoke togosti priključka traverza-stebro je zagotovljena vzdolžna stabilnost regalov. Največja obremenitev na par traverz znaša 3000 kg. Z naraščajočo obremenitvijo se povečuje tudi togost spoja traverza-stebro.
Gsdpfov Uzz Tex Aa Uoiu
Ponudba se nanaša na novo traverso znamke STOW (PNB0485 / 1.5):
Šifra izdelka: MTP006837
Dolžina traverze: 270 cm
Prerez traverze: 12,5 x 5 cm
Največja obremenitev: 3000 kg
Prečka: oranžna
Cena brez DDV: 15 evrov/kos
* Na zalogi velike količine.
* Možna dostava po vsej Evropi.
Lokacija: Chmielów/Tarnobrzeg, Poljska
Mali oglas
Neuwied
733 km
Težki regali V: 4,00 m D: 11,0 m
StowPalrack
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2024, Brand new, price plus VAT.
5 x uprights, each 4.00 m x 1.10 m, PLFB 16 solid, pre-assembled
16 x beams, each 2.70 m, PNB 0413
32 x locking pins
This results in a racking row with 4 bays and 2 storage levels + ground space = 36 pallet locations
Manufacturer: Stow
Type: pallet racking
Condition: NEW
Height: 4.00 m
Length: approx. 11.30 m
Rack depth: 1.10 m
Bracing: bolted
Beam length: 2.70 m
Compartment load: 3,000 kg
Bay load: 6,000 kg
Pallet locations: 27
Approval: Up to Seismic Zone 1
Immediately available from stock!
Shipping possible upon indication of delivery address
Also available in large quantities at project pricing!
Stock items
Frames from 2,000–12,000 mm
Beams 190 cm – 270 cm – 360 cm
Shelf load up to 4,000 kg
Accessories such as:
- Floor fixing
- Connectors
Gisdpfx Aoq I R Ugja Usu
- Load warning signs
- Impact protection
- Guard rails
- Wire mesh decks
- Rear mesh panels
- Depth supports
- Barrier rails
and much more... Simply contact us with your enquiry!
Mali oglas
Neuwied
733 km
Težki regali V: 5,00 m D: 11,3 m
StowPalrack
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2024, New equipment, price plus VAT.
5 x uprights, each 5.00m x 1.10m, PLFB 16 solid, pre-assembled
24 x beams, each 2.70m PNB 0413
32 x safety pins
This results in a racking aisle with 4 bays and 3 levels + floor space = 48 pallet spaces
Manufacturer: Stow
Type: pallet racking
Condition: NEW
Height: 5.00 m
Length: approx. 11.30 m
Racking depth: 1.10 m
Bracing: bolted
Beam length: 2.70 m
Shelf load: 3,000 kg
Bay load: 12,000 kg
Pallet spaces: 48
Certified: Up to seismic zone 1
Immediately available from stock!
Shipping possible upon receipt of delivery address
Gedpeq I R Uyefx Aa Uoiu
Also available in large quantities at project prices!
Stock items
Frames 2000–12000mm
Beams 190cm – 270cm – 360cm
Shelf load up to 4,000kg
Accessories such as:
Floor fixings
Connectors
Load warning notices
Impact protection barriers
Guard rails
Wire mesh decks
Back mesh panels
Depth support bars
Safety barriers
and much more... Just ask us for a quote!
Mali oglas
Neuwied
733 km
Težki regali V: 6,00 m D: 11,0 m
StowPalrack
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2024, New goods, price plus VAT.
5 uprights, each 6.00m x 1.10m, PLFB 16 solid
24 beams, each 2.70m, PNB 0413
32 securing pins
Forms a racking row with 4 bays and 3 levels + floor storage = 48 pallet spaces
Manufacturer: Stow
Type: pallet racking
Condition: NEW
Height: 6.00 m
Length: approx. 11.30 m
Rack depth: 1.10 m
Bracing: bolted
Beam length: 2.70 m
Compartment load: 3,000 kg
Bay load: 12,000 kg
Pallet spaces: 48
Approval: up to seismic zone 1
Immediately available from stock!
Shipping available upon receipt of delivery address
Also available in large quantities at project prices!
Stock items
Frames: 2,000–12,000 mm
Beams: 190 cm – 270 cm – 360 cm
Compartment load up to 4,000 kg
Accessories such as:
Floor fixings
Connectors
Load warning signs
Gijdsq I R U Dspfx Aa Uou
Collision guards
Guard rails
Wire mesh decks
Rear mesh panels
Depth bars
Partition rails
…and much more. Simply send us your enquiry!
Mali oglas
Neuwied
733 km
Težka polica
StowPalrack
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2024, New item, price plus VAT.
5 uprights, each 3.00m x 1.10m, PLFB 16 solid, pre-assembled
16 beams, each 2.70m PNB 0413
32 locking pins
Results in a racking row with 4 bays and 2 levels + floor storage space = 27 pallet spaces
Manufacturer: Stow
Type: Pallet racking
Condition: NEW
Height: 3.00 m
Length: approx. 11.30 m
Rack depth: 1.10 m
Bracing: bolted
Beam length: 2.70 m
Load per level: 3,000 kg
Load per bay: 6,000 kg
Pallet spaces: 27
Certification: Up to seismic zone 1
Immediately available ex stock!
Shipping available upon providing delivery address
Also available in large quantities at project prices!
Stock item
Gsdpfx Ajq I R T Rja Ueiu
Frames from 2000-12000mm
Beams 190cm - 270cm - 360cm
Load per level up to 4000kg
Accessories such as:
Floor anchoring
Connectors
Load rating signs
Impact protectors
Guide rails
Wire mesh decking
Rear mesh panels
Depth bars
Safety barriers
And much more... Just ask us for a quote!
Mali oglas
Mönchengladbach
838 km
Skladišče z visokimi etažami
StowTraverse 3300 mm PNB 0435 / 1,5
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2025, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: PNB 0435 / 1,5, prosta razpetina: 3.300 mm, obremenitev na par nosilcev (maks.): 3.000 kg, Logiserv 24 GmbH distributes racking systems for industry and trade.
We offer here:
PALLET RACK SPARE PARTS STOW
Currently on offer:
Gedpfx Aasw Hx H Ae Usiu
BRAND NEW Stow beams, 3300mm, load capacity per level 3000KG
Including locking pins / Immediately available!
Pickup possible! Shipping possible, please inquire about shipping costs! On-site assembly by our installation team available on request!
If you require a different configuration or have a project, please contact us! We are happy to advise you!
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Borken
876 km
Paletno regal 3,6 m, višina 6 m, 4 nivoji
StowPal Rack
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2014, 3,6 m Stow Pal Rack paletni regal
Proizvajalec: Stow
Tip: Pal Rack sistem
Dolžina regala: pribl. 3600 mm
Višina stojala: pribl. 6000 mm
Globina stojala: pribl. 1100 mm
Tip stojala: PLFB 16P
Čista širina polja: 3600 mm
Število polj: 1
Število nivojev: 4 (6 prečk + mesto na tleh)
Tip prečke: PNB 0436
Največja teža palete: 1000 kg
Dovoljena nosilnost nivoja: 4000 kg
Dovoljena obremenitev polja: 20000 kg
Površina stojala: modro lakirano (RAL 5015)
Gsdpfx Asydnw Roa Ujiu
Leto izdelave: 2014/2020
Obseg dobave:
2 x stojalo 6000 x 1100 mm, nosilnost polja 20000 kg, modro
6 x prečka 3600 mm z varnostnimi zatiči, nosilnost nivoja 4000 kg, oranžno
Več novih in rabljenih artiklov najdete v naši trgovini!
Stroški mednarodne dostave na zahtevo!
Mali oglas
Borken
876 km
Paletno regalno stojalo 7,2 m, višina 6 m, 4 nivoji
StowPal Rack
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2014, 7,2 m regal za palete Stow Pal Rack
Proizvajalec: Stow
Tip: Pal Rack System
Dolžina regala: pribl. 7200 mm
Višina stebra: pribl. 6000 mm
Globina stebra: pribl. 1100 mm
Tip stebra: PLFB 16P
Svetla širina polja: 3600 mm
Število polj: 2
Število nivojev: 4 (6 prečk + prostor na tleh)
Tip prečke: PNB 0436
Največja teža palete: 1000 kg
Dovoljena nosilnost ravni: 4000 kg
Dovoljena nosilnost polja: 20000 kg
Površina stebra: modro lakirano (RAL 5015)
Leto izdelave: 2014/2020
Obseg dobave:
Gjdpfx Ajydnuvja Usiu
3 x steber 6000 x 1100 mm, nosilnost polja 20000 kg, modro
12 x prečka 3600 mm z varnostnimi zatiči, nosilnost ravni 4000 kg, oranžno
Dodatne artikle – nove in rabljene – najdete v naši trgovini!
Mednarodna dostava po dogovoru!
Mali oglas
Borken
876 km
Paletno regal 14,4 m, višina 6 m, 4 nivoji
StowPal Rack
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2014, 14,4 m Stow Pal Rack paletni regal
Proizvajalec: Stow
Tip: Pal Rack System
Dolžina regala: pribl. 14.400 mm
Višina stebra: pribl. 6.000 mm
Globina stebra: pribl. 1.100 mm
Tip stebra: PLFB 16P
Čista razdalja med stebri: 3.600 mm
Število polj: 4
Število nivojev: 4 (6 prečk + talni prostor)
Tip prečke: PNB 0436
Maks. teža palete: 1.000 kg
Dovoljena nosilnost police: 4.000 kg
Dovoljena nosilnost polja: 20.000 kg
Površina stebra: modro lakirana (RAL 5015)
Leto izdelave: 2014/2020
Obseg dobave:
5 x steber 6.000 x 1.100 mm, nosilnost polja 20.000 kg, moder
24 x prečka 3.600 mm vključno z varovalnimi zatiči, nosilnost police 4.000 kg, oranžna
Gisdpfx Asydnq Rja Usu
Druge artikle – nove in rabljene – najdete v naši trgovini!
Mednarodni stroški dostave na zahtevo!
Mali oglas
Borken
876 km
18 m paletno regal, 6 m visok, 4 nivoji
StowPal Rack
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2014, 18 m paletno regalni sistem Stow Pal Rack
Proizvajalec: Stow
Tip: Pal Rack sistem
Dolžina regala: cca 18000 mm
Višina stebra: cca 6000 mm
Globina stebra: cca 1100 mm
Tip stebra: PLFB 16P
Svetla širina polja: 3600 mm
Število polj: 5
Število ravni: 4 (6 prečk + talni prostor)
Tip prečke: PNB 0436
Največja teža palete: 1000 kg
Dovoljena nosilnost nivoja: 4000 kg
Dovoljena obremenitev polja: 20000 kg
Površina stebra: modro lakirano (RAL 5015)
Letnik: 2014/2020
Giedsydnnvjpfx Aa Uou
Obseg dobave:
6 x steber 6000 x 1100 mm, nosilnost polja 20000 kg, modri
30 x prečka 3600 mm vključno z varnostnimi zatiči, nosilnost nivoja 4000 kg, oranžni
Več novih in rabljenih artiklov najdete v naši trgovini!
Stroški mednarodne dostave na zahtevo!
Olajšamo vam iskanje: "stow 1850mm"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.



















































































































































































