Ssi Schäfer R3000 nakup rabljenega (2.421)
Neukamperfehn Vtični regal
SSI Schäfer PR600 LeichttraverseBezeichnung: BL 3 Gesamtlänge: 1.310 mm
Herrnholz Škatla za zlaganje
SSI Schäfer
Neukamperfehn Pregradne stene Dividers
SSI Schäfer / 365x100 mm (LxH)Fachteiler / verzinkt

+44 20 806 810 84
Borken SSI Schäfer PR 600 vzdolžni nosilec 2700 x 100 x 40 mm, prečka za paletni regal, nosilnost 2,6 t
SSI SchäferTRV1-270-104-30CE
Herrnholz Škatla za zlaganje
SSI Schäfer
Erfurt Transportni trak za stare kartonske škatle / trakasti transporter
SSI-Schäfer
Kaarst Pretokovna polica
SSI SchäferDR 20
Aumühle Regal Schäfer tip R300
130 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R300Höhe 2,5 m Auflast/Fach 250 kg
Aumühle Škatla za zlaganje/Eurobox
SSI SchäferEF6220
Neukamperfehn Zapiralni pokrov Kovinski pokrov Pokrov
SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A
Herrnholz Težka polica
SSI Schäfer7500 Tablare Einlagefächer EF 6420
Neukamperfehn Vtični regal
SSI Schäfer R 3000Regallänge: 47,33 lfm.
Borken SSI Schäfer PR 600 vzdolžna prečka 2700 x 80 x 40 mm, paletni regal, prečka 1,5 t
SSI SchäferTRV1-270-084-30CE
Wietmarschen Regal za težke tovore, industrijski regal, visokoregal
SSI Schäfer PR600 – 14,10 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Neukamperfehn CS Sigma profil jeklenih nosilcev Platforma za shranjevanje
SSI Schäfer / 3.800 mm /CS-Sigma Profil: 300x75x15 mm
Hövelhof Težki regal z vstavljivimi policami
SSI Schäfer
Wietmarschen Visokoregalno skladišče
Tiefenauflage / Tiefensteg SSI Schäferfür Palettenregal – Regaltiefe 1.050 mm
Hövelhof Stojalo za težke obremenitve (sestavljivo stojalo, skladiščno stojalo)
SSI Schäfer
Gātciems Industrijska polica
SSI SchäferBeams 3800mm
Erfurt Najmanj 8 poljčnih pretočnih regalov
SSI-SchäferKDR / Kolli-Durchlaufregal
Neukamperfehn Visokoregalni skladiščni sistem paletnih regalov
SSI Schäfer PR 600Regallänge: 27,99 lfm.
Grammetal Industrijska polica
SSI SchäferPR500
Neukamperfehn Visokoregalni skladiščni sistem paletnih regalov
SSI Schäfer PR 600/ Länge: 16,90 lfm.St.: 8.000x1.100mm / Tr.: 2.700 mm
Neukamperfehn Dolžina: 2.294 mm / CS: 300x75x15 mm
SSI SchäferCS Sigma Profil
Roskilde SSI Schäfer LogiMat 2425-815-9950/300
ConstructorTornado

+44 20 806 810 84









































































































































































































