Still Rx 60-20 nakup rabljenega (48.063)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Lennestadt
753 km
Viličar
STILLRX 60-30
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2012, vrsta goriva: električni, Dvojni dvižni steber, brez stranskega pomika, vendar s hidravličnim vodom, 13.795 delovnih ur (lahko se spremeni z uporabo). Baterija iz leta 2014 je bila leta 2023 regenerirana pri specializiranem serviserju, zamenjani so bili tudi nekateri členi. 80 V, dvižna višina 3.300 mm, dolžina vilic 1.600 mm. Krmiljenje naprej/nazaj prek nožnega pedala kot pri Linde. Z okvarjeno krmilno enoto; trenutno ni vozno. Možnost odkupa Still RX 50-13 ali primerljivega viličarja Linde E12.
Dedpfx Afoiqpp Sjaeuu
Mali oglas
Pulheim
806 km
E-viličar - baterija 92 % - višina dviga 6,65 m
STILLRX 60-35
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2019, obratovalne ure: 3.435 h, nosilnost: 3.500 kg, dvižna višina: 6.640 mm, prosto dvigovanje: 2.150 mm, vrsta goriva: električni, gradbena višina: 2.950 mm, kapaciteta baterije: 775 Ah, preostala kapaciteta baterije: 92 odstotek, napetost baterije: 80 V, Certificirano po DGUV do: 06/2026, dolžina vilic: 1.500 mm, Oprema: CE označba, UVV varnostni pregled, bočni pomik, kabina, osvetlitev, popolna servisna zgodovina, Still RX 60-35 Electric Forklift with the following specifications:
Operating hours: 3,435
Lifting capacity: 3,500 kg
Lifting height: 6,650 mm
Overall height: 2,925 mm
Year of manufacture: 2019
STILL 3.5 ton electric forklift with full cabin and heating, low hours, 2023 battery with 92% capacity, very good front tires, new rear tires, triplex mast with full free lift, fork positioner with side shift, single-pedal control, joystick 4+, road-legal lighting according to StvZO, fork length 1,500 mm, battery charger included.
Dujdpfx Afoy Swmxjaeu
The following options/upgrades are available upon request (price on enquiry):
- Two-pedal system instead of single-pedal
- Different fork tine lengths
Price ex-works, including 1,000 hours service in accordance with STILL manufacturer guidelines and valid UVV safety inspection.
Viewing, demonstration, and test drives available by prior telephone appointment.
Sale is strictly to commercial customers only. Subject to prior sale, errors and typographical mistakes reserved.
We can deliver your new forklift cost-effectively with our own ramp low-loader (transport costs on request).
For more information and other offers, please visit our website!
Mali oglas
Schwarzenfeld
417 km
Viličar
STILLRX 60 - 30
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2010, vrsta goriva: električni, Viličar Still RX60 - 30
Letnik: 2010
Gradbena višina: 2,85 m
Dolžina vilic: 1,2 m
Višina dviga: 4620 mm
Stranski pomik
Duedpfx Afsy Rfcfoasu
Prilagoditev vilic
z polnilcem
Baterija:
Obnovljena v 19. tednu leta 2026 s preskusnim protokolom
Test kapacitete (C5 test praznjenja)
Preostala kapaciteta: 96 %

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Burghaun
637 km
Viličar
StillRX 20-14 / Triplex: 4,3m / nur 1.445h! / SS
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 1.445 h, dvižna višina: 4.300 mm, vrsta goriva: električni, proizvajalec motorjev: Elektro, vrsta prenosa: samodejen, Still RX20-14 electric forklift, year of manufacture: 2016, operating hours: only 1,445 h! Previous owner: German Armed Forces, rated lifting capacity: 1,400 kg, fork length: 1,200 mm, lift height: 4,300 mm, triplex mast, hydraulic side shift, scale with printer, motor: [9 kW/12 HP], weight: 3,063 kg, in very good condition, immediately ready for use.
On request, we are happy to provide you with a leasing or financing offer. Mr. Mihm (Tel. ...) will be pleased to assist you. Further information available on our website. Subject to errors and prior sale!
Power steering, cabin.
= Further information =
Lifting capacity: 1,400 kg
Height: 200 cm
For additional details, please contact Tobias Ebert.
Dujdpfx Aoy Ttltsfaou
Mali oglas
Burghaun
637 km
Viličar
StillRX 20-14 / Triplex: 4,3m / nur 1.704h! / 2022
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 1.704 h, dvižna višina: 4.300 mm, vrsta goriva: električni, proizvajalec motorjev: Elektro, vrsta prenosa: samodejen, Still RX20-14 electric forklift, year of manufacture: 2016, operating hours: only 1,704 h! Previous owner: German Armed Forces. Battery: 45/2022. Rated load capacity: 1,400 kg. Fork length: 1,200 mm. Lifting height: 4,300 mm. Triplex mast. Hydraulic side shift. Motor: [11 kW/15 hp]. Scale with printer. Weight: 3,080 kg. Very good condition! Immediately operational!
On request, we can provide a leasing or financing offer. Mr. Mihm (Tel. ...) will be happy to assist you. For further details, please visit our website. Subject to errors and prior sale!
Djdpjy Ttlmefx Afaouu
Power steering. Cabin. Rental available.
= Further Information =
Lifting capacity: 1,400 kg
Overall height: 200 cm
For further information, please contact Tobias Ebert.
Mali oglas
Burghaun
637 km
Viličar
StillRX 20-14 / Triplex: 4,3m / nur 2.328h / SS
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 2.328 h, dvižna višina: 4.300 mm, vrsta goriva: električni, proizvajalec motorjev: Elektro, vrsta prenosa: samodejen, Still RX20-14 electric forklift, year of manufacture: 2016, operating hours: only 2,328h, previous owner: German Armed Forces, rated load capacity: 1,400kg, fork length: 1,200mm, lift height: 4,300mm, triplex mast, hydraulic sideshift, engine: [11kW/15hp], weight: 3,250kg, in very good condition, immediately ready for use!
On request, we can provide you with a leasing or financing offer. Mr. Mihm (Tel.) will be happy to assist you. For more information, please visit our website. Subject to errors and prior sale.
Dusdpfx Aey Ttlaofaju
Power steering, cab, rental available.
= Further information =
Load capacity: 1,400 kg
Overall height: 200 cm
For further information, please contact Tobias Ebert.
Mali oglas
Burghaun
637 km
Viličar
StillRX 20-14 / Triplex: 4,3m / nur 1.212h! / SS
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 1.212 h, dvižna višina: 4.300 mm, vrsta goriva: električni, proizvajalec motorjev: Elektro, vrsta prenosa: samodejen, Still RX20-14 electric forklift, year of manufacture: 2016, hours: only 1,212h! Previous owner: German Armed Forces. Rated load capacity: 1,400kg, fork length: 1,200mm, lift height: 4,300mm, triplex mast, hydraulic side shift, engine: [9W/12HP], weight: 3,191kg. Very good condition, immediately ready for use!
Dusdpjy Ttkcefx Afaeu
On request, we will be happy to provide you with a leasing or financing offer. Mr. Mihm (phone: ...) will be happy to assist you. Further information is available on our website. Subject to errors and prior sale!
Power steering, cabin
= Additional information =
Lifting capacity: 1,400kg
Construction height: 200cm
For more information, please contact Tobias Ebert.
Mali oglas
Burghaun
637 km
Viličar
StillRX 20-14 / Triplex: 4,3m / nur 1.187h! / SS
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2017, obratovalne ure: 1.187 h, dvižna višina: 4.300 mm, vrsta goriva: električni, proizvajalec motorjev: Elektro, vrsta prenosa: samodejen, Still RX20-14 electric forklift, year of manufacture: 2017, operating hours: only 1,187h! Previous owner: German Armed Forces, nominal load capacity: 1,400 kg, fork length: 1,200 mm, lift height: 4,300 mm, triplex mast, hydraulic side shift, motor: [9kW/12HP], weight: 3,188 kg, very good condition, immediately ready for use.
On request, we will be happy to provide you with a leasing or financing offer. Mr. Mihm (tel.) will be happy to assist you. Further information available on our website. Subject to errors and prior sale.
Power steering, overhead guard
= Additional information =
Dsdpfx Aoy Tti Sjfaouu
Lifting capacity: 1,400 kg
Overall height: 200 cm
For further information, please contact Tobias Ebert.
Mali oglas
Pulheim
806 km
E-viličar - prosto-vidni steber - 4. ventil
STILLRX 60-40
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2010, obratovalne ure: 8.806 h, nosilnost: 4.000 kg, dvižna višina: 4.450 mm, prosto dvigovanje: 150 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: drugo, gradbena višina: 3.150 mm, kapaciteta baterije: 870 Ah, preostala kapaciteta baterije: 80 odstotek, napetost baterije: 80 V, Certificirano po DGUV do: 06/2027, dolžina vilic: 2.400 mm, Oprema: CE označba, UVV varnostni pregled, bočni pomik, kabina, osvetlitev, popolna servisna zgodovina, Still RX 60-40 Elektro Gabelstapler mit folgenden Daten:
Hubkraft: 4.000 Kg
Hubhöhe: 4.450 mm
Bauhöhe: 3.150 mm
Baujahr: 2010
Betriebsstunden: 8.806
STILL 4,0 Tonnen Elektro Stapler mit Vollkabine und Heizung, Batterie 80%, gute Reifen (hinten neu), Teleskop - Freisichtmast, Seitenschieber, 4. Ventil, Beleuchtung StVZO fähig, Gabellänge 2.400mm (auf Wunsch andere Gabellänge möglich), Ladegerät
Zusätzliche Anbaugeräte wie Zinkenverstellgerät, Drehgerät usw. auf Anfrage
Preis ab Werk, incl. 1.000 Stunden Service nach STILL Herstellervorschrift und gültiger FEM (UVV) - Prüfung bei Verkauf
Dujdpeyuaglefx Afaeu
Besichtigung, Vorführung und Probefahrt gerne nach tel. Terminvereinbarung.
Verkauf erfolgt ausschließlich an Gewerbetreibende, Zwischenverkauf sowie Irrtümer und Tippfehler vorbehalten.
Ihren neuen Gabelstapler können wir kostengünstig mit unserem eigenem Rampen-Tieflader anliefern (Transportkosten auf Anfrage).
Weitere Informationen und Angebote finden Sie auf unserer neu gestalteten Website!
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-80
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2019, nosilnost: 8.000 kg, dvižna višina: 4.060 mm, - Operation: Seated operator
- Load capacity: 8,000 kg
- Load center distance: 900 mm
- Axle load with load front/rear kg: 21,306 / 2,124
- Axle load without load front/rear kg: 7,097 / 8,333
- Track width front/rear mm: 1,561 / 1,432
- Tilt of mast/fork carriage forward/backward α/β: 5 / 8°
- Mast height, lowered: 2,710 mm
- Coupling height mm: 520 / 670
Dodpfoy E Ui Dex Afasuu
- Fork carriage ISO 2328, Class/Type A, B: ISO IV A
- Aisle width with pallet 1,000 x 1,200 crosswise mm: 4,999
- Aisle width with pallet 800 x 1,200 lengthways mm: 5,199
- Turning radius mm: 3,049
- Minimum pivot distance mm: 877
- Travel speed with/without load km/h: 14 / 17 // 18 / 20.4
- Lifting speed 5 with/without load m/s: 0.28 / 0.37 // 0.36 / 0.48
- Lowering speed 5 with/without load m/s: 0.53 / 0.42
- Tractive force with/without load N: 27,997 / 28,295
- Max. tractive force with/without load N: 44,000
- Gradeability with/without load %: 15.5 / 22.5
- Max. gradeability with/without load %: 16.0 / 23.0
- Acceleration time (15 m) 5 with/without load s: 7.9 / 6.8 // 6.9 / 6.1
- Service brake: Mechanical/Hydraulic
- Battery according to DIN 43531/35/36 A, B, C, no: DIN 43536 A
- Battery voltage V: 80
- Battery capacity K5 Ah: 1,120 (–1,240) // 1,085
- Energy consumption 45 VDI cycle/hour kWh/h: 17.7
- Throughput 5 t/h: 456 // 476
- Energy consumption at throughput kWh/h: 17.2 // 21.9
- Hydraulic pressure for attachments bar: 250
- Oil flow for attachments l/min: 60
- Sound pressure level LpAZ (operator’s position) 2 dB(A)
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-80
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2023, nosilnost: 8.000 kg, dvižna višina: 6.570 mm, dolžina vilic: 1.800 mm, skupna dolžina: 6.150 mm, - Operation: Seated operator
- Load capacity: 8,000 kg
- Load center distance: 900 mm
- Axle load with load front/rear kg: 21,306 / 2,124
- Axle load without load front/rear kg: 7,097 / 8,333
- Track width front/rear mm: 1,561 / 1,432
- Tilt of mast/fork carriage forward/backward α/β: 5 / 8°
- Mast height, lowered: 2,710 mm
- Coupling height mm: 520 / 670
- Fork carriage ISO 2328, Class/Type A, B: ISO IV A
- Aisle width with pallet 1,000 x 1,200 crosswise mm: 4,999
- Aisle width with pallet 800 x 1,200 lengthways mm: 5,199
- Turning radius mm: 3,049
- Minimum pivot distance mm: 877
- Travel speed with/without load km/h: 14 / 17 // 18 / 20.4
- Lifting speed 5 with/without load m/s: 0.28 / 0.37 // 0.36 / 0.48
- Lowering speed 5 with/without load m/s: 0.53 / 0.42
- Tractive force with/without load N: 27,997 / 28,295
- Max. tractive force with/without load N: 44,000
- Gradeability with/without load %: 15.5 / 22.5
- Max. gradeability with/without load %: 16.0 / 23.0
- Acceleration time (15 m) 5 with/without load s: 7.9 / 6.8 // 6.9 / 6.1
- Service brake: Mechanical/Hydraulic
- Battery according to DIN 43531/35/36 A, B, C, no: DIN 43536 A
- Battery voltage V: 80
- Battery capacity K5 Ah: 1,120 (–1,240) // 1,085
- Energy consumption 45 VDI cycle/hour kWh/h: 17.7
- Throughput 5 t/h: 456 // 476
- Energy consumption at throughput kWh/h: 17.2 // 21.9
Dedpfxsy E Uiqo Afaeuu
- Hydraulic pressure for attachments bar: 250
- Oil flow for attachments l/min: 60
- Sound pressure level LpAZ (operator’s position) 2 dB(A)
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-80/900
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2022, nosilnost: 8.000 kg, dvižna višina: 4.500 mm, skupna dolžina: 5.600 mm, Električni viličar
Still RX 60-80/900
Dsdpfx Ajy E Uh Hjfaouu
Pogon: Električni
Letnik proizvodnje: 2022
Dvižna višina (mm): 4.500
Nosilnost (kg): 8.000
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-50
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2007, nosilnost: 4.990 kg, dvižna višina: 6.450 mm, skupna dolžina: 5.045 mm, - Operator seat
- Load capacity 5.0 t
- Load centre 535 mm
- Axle load front with load 11,547 kg
- Axle load rear with load 1,154 kg
- Axle load front without load 3,845 kg
- Axle load rear without load 3,866 kg
- Tyres SE (superelastic)
- Number of wheels, front (x = driven) 2x
- Number of wheels, rear (x = driven) 2
- Track width front mm 1,104
- Track width rear mm 920
- Mast/carriage tilt, forward ° 3
- Mast/carriage tilt, backward ° 6
- Coupling height mm 546/421
- Aisle width with pallet 1000 x 1200 mm (across) 4,284
- Aisle width with pallet 800 x 1200 mm (lengthways)
- Turning radius 2,549 mm
- Smallest pivot point 638 mm
- Travel speed with load km/h 18
- Travel speed without load km/h 19
- Lifting speed with load m/s 0.31
- Lifting speed without load m/s 0.44
- Lowering speed with load m/s 0.55
- Lowering speed without load m/s 0.46
- Tractive force with load N 3,600
- Tractive force without load N 4,400
- Max. tractive force with load N 15,670
- Max. tractive force without load N 16,090
- Acceleration time with load s 5.4
- Acceleration time without load s 4.7
- Service brake electric/mechanical
- Drive motor output S2 60 min kW 15
- Battery voltage V 80
- Energy consumption (VDI cycle, 60/h) kWh/h 12.1
- Working pressure for attachments bar 250
- Oil flow for attachments l/min 30
- Sound level at operator’s ear dB(A)
Duedpfjy E Ugvex Afaeu
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 20-20 PL
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2022, nosilnost: 2.000 kg, dvižna višina: 4.245 mm, skupna dolžina: 3.340 mm, - Seat operation
- Rated capacity/load 2000 kg
- Load center distance mm 500
- Axle load with load front/rear 4851/598 kg
- Axle load without load front/rear 1696/1754 kg
- Tyres Superelastic
- Track width front/rear 942/807 mm
- Mast/fork carriage tilt forward/backward α/β ° 5/6
- Seat height/stand height mm 1058
- Coupling height mm 537
- Fork carriage DIN 15173, class/type A, B ISO II A
- Aisle width for pallet 1000 x 1200 crosswise 3483 mm
- Aisle width for pallet 800 x 1200 lengthwise 3609 mm
- Travel speed (Blue-Q/Normal/Sprint) with load km/h 16/16/20
- Travel speed (Blue-Q/Normal/Sprint) without load km/h 16/16/20
- Lifting speed with load m/s 0.45
Dujdpfx Aoy E Ufrsfaou
- Lifting speed without load m/s 0.63
- Lowering speed with/without load m/s 0.48/0.41
- Drawbar pull with/without load N 4800/5000
- Max. drawbar pull 4 with/without load N 11900/8800
- Gradeability 4 with/without load % 15/18.1
- Max. gradeability 4 with/without load % 23.1/27.2
- Acceleration time/15 m (Blue-Q/Normal/Sprint) with load s 5.8/5.5/5.3
- Acceleration time/15 m (Blue-Q/Normal/Sprint) without load s 5.4/5.1/4.8
- Service brake Electric/mechanical
- Battery voltage V 48
- Battery capacity Ah 625
- Battery weight kg 1014
- Energy consumption according to EN 16796 kWh/h 4.5
- Handling performance t/h 154
- Energy consumption at handling performance kWh/h 6.1
- Working pressure for attachments bar 240
- Oil flow for attachments l/min 26.5
- Sound pressure level LpAZ (operator’s position) dB(A)
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-80
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2022, nosilnost: 8.000 kg, dvižna višina: 6.620 mm, skupna dolžina: 5.910 mm, - Operation: Seated operator
- Load capacity: 8,000 kg
- Load center distance: 900 mm
- Axle load with load front/rear kg: 21,306 / 2,124
- Axle load without load front/rear kg: 7,097 / 8,333
- Track width front/rear mm: 1,561 / 1,432
- Tilt of mast/fork carriage forward/backward α/β: 5 / 8°
- Mast height, lowered: 2,710 mm
- Coupling height mm: 520 / 670
- Fork carriage ISO 2328, Class/Type A, B: ISO IV A
- Aisle width with pallet 1,000 x 1,200 crosswise mm: 4,999
- Aisle width with pallet 800 x 1,200 lengthways mm: 5,199
- Turning radius mm: 3,049
- Minimum pivot distance mm: 877
- Travel speed with/without load km/h: 14 / 17 // 18 / 20.4
- Lifting speed 5 with/without load m/s: 0.28 / 0.37 // 0.36 / 0.48
- Lowering speed 5 with/without load m/s: 0.53 / 0.42
- Tractive force with/without load N: 27,997 / 28,295
- Max. tractive force with/without load N: 44,000
- Gradeability with/without load %: 15.5 / 22.5
- Max. gradeability with/without load %: 16.0 / 23.0
- Acceleration time (15 m) 5 with/without load s: 7.9 / 6.8 // 6.9 / 6.1
Dusdpfjy E Uffjx Afaou
- Service brake: Mechanical/Hydraulic
- Battery according to DIN 43531/35/36 A, B, C, no: DIN 43536 A
- Battery voltage V: 80
- Battery capacity K5 Ah: 1,120 (–1,240) // 1,085
- Energy consumption 45 VDI cycle/hour kWh/h: 17.7
- Throughput 5 t/h: 456 // 476
- Energy consumption at throughput kWh/h: 17.2 // 21.9
- Hydraulic pressure for attachments bar: 250
- Oil flow for attachments l/min: 60
- Sound pressure level LpAZ (operator’s position) 2 dB(A)
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-25
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2023, nosilnost: 2.500 kg, dvižna višina: 4.670 mm, dolžina vilic: 1.200 mm, skupna dolžina: 3.650 mm, - Equipment type: Electric
- Operation: Seated
- Load center: 500 mm
- Load distance: 420 mm
- Front axle load with load: 6,335 kg
- Rear axle load with load: 816 kg
- Front axle load without load: 2,393 kg
Dsdpfx Afsy E Ud Ieasuu
- Rear axle load without load: 2,258 kg
- Tyres: Superelastic
- Track width front: 992 mm
- Track width rear: 900 mm
- Mast/fork carriage tilt forward: 3°
- Mast/fork carriage tilt backward: 9°
- Seat height/standing height (SRP): 1,139 mm
- Coupling height: 485/365 mm
- Aisle width with 1000 x 1200 mm pallet crosswise: 3,654 mm
- Aisle width with 800 x 1200 mm pallet lengthwise: 3,852 mm
- Turning radius: 2,032 mm
- Smallest turning point: 539 mm
- Travel speed with load: 19 km/h
- Travel speed without load: 20 km/h
- Lift speed with load: 0.46 m/s
- Lift speed without load: 0.55 m/s
- Lowering speed with load: 0.52 m/s
- Lowering speed without load: 0.45 m/s
- Traction force with load: 8,000 N
- Traction force without load: 8,110 N
- Max. traction force with load: 17,440 N
- Max. traction force without load: 17,220 N
- Gradeability with load: 21.3 %
- Gradeability without load: 29.5 %
- Max. gradeability with load: 25.5 %
- Max. gradeability without load: 29.7 %
- Acceleration time with load: 4.5 s
- Acceleration time without load: 4.2 s
- Service brake: electric/mechanical
- Drive motor output S2 60 min: 15 kW
- Lift motor output at 15% duty cycle: 16.3 kW
- Battery voltage: 80 V
- Working pressure for attachments: 250 bar
- Oil flow rate for attachments: 30 l/min
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-50
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2023, nosilnost: 4.990 kg, dvižna višina: 4.700 mm, dolžina vilic: 1.600 mm, skupna dolžina: 4.470 mm, - Operation: Seated
- Load centre distance: 525 mm
- Axle load with load front/rear: 11,475/1,283 kg
- Axle load without load front/rear: 3,814/3,954 kg
- Tyres: Superelastic
- Track width front/rear: 1,104/932 mm
- Mast tilt (forward/backward) α/β: 7/5°
- Seat height based on SIP (low version): 1,342 mm
- Aisle width with 1000 x 1200 mm pallet (across): 4,370 mm
- Aisle width with 800 x 1200 mm pallet (lengthwise): 4,570 mm
- Turning radius: 2,645 mm
- Minimum pivot point distance: 729 mm
- Travel speed with load: 20 km/h
- Travel speed without load: 20 km/h
- Lifting speed (Plus//Standard-Performance) with load: 0.39/0.31 m/s
- Lifting speed without load: 0.45 m/s
- Lowering speed with load: 0.5 m/s
- Lowering speed without load: 0.5 m/s
- Traction force with load: 6,750 N
- Traction force without load: 7,430 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) with load: 22,590/19,000 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) without load: 22,560/19,090 N
- Gradeability with load: 8.9%
- Gradeability without load: 15.5%
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) with load: 20.4/13.8%
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) without load: 27.5/27.5%
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) with load: 6.3/7.4 s
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) without load: 5.7/6.2 s
- Service brake: Hydraulically actuated wet disc brake
Dusdpfxsy E Udne Afaju
- Battery voltage: 80 V
- Handling performance (Plus//Standard-Performance): 324/315 t/h
- Working pressure for attachments: 250 bar
- Oil flow for attachments: 50 l/min
- Sound pressure level (operator’s position): 66 dB(A)
- Human vibration: Acceleration per EN 13059: 0.42 m/s²
- Trailer coupling type: Pin
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-45
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2016, nosilnost: 4.500 kg, dvižna višina: 7.000 mm, skupna dolžina: 5.400 mm, Drive: Electric
Operation: Seated
Load capacity: 4,500 kg
Load centre: 600 mm
Load distance: 525 mm
Wheels, number (x = driven): 2x/2
Track width front/rear: 1,104/920 mm
Mast tilt forward/backward: 7/7 degrees
Dedpey E Udbsfx Afasuu
Mast height lowered/extended: 2,300/3,987 mm
Height above overhead guard (low variant): 2,333 (2,243) mm
Seat height relative to SIP (low variant): 1,342 mm
Coupling height: 540/415 mm
Aisle width with pallet 1,000 x 1,200 crosswise: 4,275 mm
Aisle width with pallet 800 x 1,200 lengthwise: 4,475 mm
Turning radius: 2,550 mm
Smallest pivot point distance: 725 mm
Travel speed with load: 20 km/h
Travel speed without load: 20 km/h
Lifting speed without load: 0.45 m/s
Lowering speed with load: 0.5 m/s
Lowering speed without load: 0.5 m/s
Lift motor, rated power at 15% duty cycle: 25 kW
Battery voltage: 80 V
Battery capacity: 840 (-930) Ah
Battery weight: 2,196 kg
Hydraulic pressure for attachments: 250 bar
Hydraulic flow for attachments: 50 l/min
Sound pressure level LpAZ (operator's position) 2 dB(A): 66
Human vibration: acceleration per EN 13059: 0.42 m/s²
Trailer coupling, type: Pin
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-50
Pokliči
Stanje: novo, Leto izdelave: 2023, nosilnost: 4.990 kg, dvižna višina: 4.710 mm, dolžina vilic: 1.600 mm, skupna dolžina: 4.470 mm, - Operation: Seated
- Load centre distance: 525 mm
- Axle load with load front/rear: 11,475/1,283 kg
- Axle load without load front/rear: 3,814/3,954 kg
- Tyres: Superelastic
- Track width front/rear: 1,104/932 mm
- Mast tilt (forward/backward) α/β: 7/5°
- Seat height based on SIP (low version): 1,342 mm
- Aisle width with 1000 x 1200 mm pallet (across): 4,370 mm
- Aisle width with 800 x 1200 mm pallet (lengthwise): 4,570 mm
- Turning radius: 2,645 mm
- Minimum pivot point distance: 729 mm
- Travel speed with load: 20 km/h
- Travel speed without load: 20 km/h
- Lifting speed (Plus//Standard-Performance) with load: 0.39/0.31 m/s
- Lifting speed without load: 0.45 m/s
- Lowering speed with load: 0.5 m/s
- Lowering speed without load: 0.5 m/s
- Traction force with load: 6,750 N
- Traction force without load: 7,430 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) with load: 22,590/19,000 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) without load: 22,560/19,090 N
Dusdpfx Afey E Ubteaeu
- Gradeability with load: 8.9%
- Gradeability without load: 15.5%
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) with load: 20.4/13.8%
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) without load: 27.5/27.5%
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) with load: 6.3/7.4 s
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) without load: 5.7/6.2 s
- Service brake: Hydraulically actuated wet disc brake
- Battery voltage: 80 V
- Handling performance (Plus//Standard-Performance): 324/315 t/h
- Working pressure for attachments: 250 bar
- Oil flow for attachments: 50 l/min
- Sound pressure level (operator’s position): 66 dB(A)
- Human vibration: Acceleration per EN 13059: 0.42 m/s²
- Trailer coupling type: Pin
Mali oglas
Crailsheim
497 km
Električni viličar
StillRX 60-50
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2022, nosilnost: 4.990 kg, dvižna višina: 7.230 mm, skupna dolžina: 5.300 mm, - Operation: Seated
- Load centre distance: 525 mm
- Axle load with load front/rear: 11,475/1,283 kg
- Axle load without load front/rear: 3,814/3,954 kg
- Tyres: Superelastic
- Track width front/rear: 1,104/932 mm
- Mast tilt (forward/backward) α/β: 7/5°
- Seat height based on SIP (low version): 1,342 mm
- Aisle width with 1000 x 1200 mm pallet (across): 4,370 mm
- Aisle width with 800 x 1200 mm pallet (lengthwise): 4,570 mm
- Turning radius: 2,645 mm
- Minimum pivot point distance: 729 mm
- Travel speed with load: 20 km/h
- Travel speed without load: 20 km/h
- Lifting speed (Plus//Standard-Performance) with load: 0.39/0.31 m/s
- Lifting speed without load: 0.45 m/s
- Lowering speed with load: 0.5 m/s
- Lowering speed without load: 0.5 m/s
- Traction force with load: 6,750 N
- Traction force without load: 7,430 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) with load: 22,590/19,000 N
- Max. traction force (Plus//Standard-Performance) without load: 22,560/19,090 N
- Gradeability with load: 8.9%
- Gradeability without load: 15.5%
Dodpfxey E Ua Nj Afaeuu
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) with load: 20.4/13.8%
- Max. gradeability (Plus//Standard-Performance) without load: 27.5/27.5%
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) with load: 6.3/7.4 s
- Acceleration time 15 m (Plus//Standard-Performance) without load: 5.7/6.2 s
- Service brake: Hydraulically actuated wet disc brake
- Battery voltage: 80 V
- Handling performance (Plus//Standard-Performance): 324/315 t/h
- Working pressure for attachments: 250 bar
- Oil flow for attachments: 50 l/min
- Sound pressure level (operator’s position): 66 dB(A)
- Human vibration: Acceleration per EN 13059: 0.42 m/s²
- Trailer coupling type: Pin
Mali oglas
Vöcklabruck
229 km
Električni 4 -kolesni viličar
StillRX 20-20 P - TRIPLEX 6,1 m
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2020, obratovalne ure: 9.769 h, nosilnost: 2.000 kg, dvižna višina: 6.130 mm, prosto dvigovanje: 2.000 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: triplex, gradbena višina: 2.610 mm, dolžina vilic: 1.150 mm, vrsta pogona: Elektro, Električni 4-kolesni viličar
Težišče nosilnosti: 500
Tip stebra: Triplex
Stanje: Pripravljen na uporabo in popolnoma delujoč
Tehnično stanje: dobro
Vrsta pnevmatik spredaj: Superelastične
Vrsta pnevmatik zadaj: Superelastične
Baterija Volt: 48V
Baterija Ah: 625Ah
Letnik baterije: 2018
Opis:
Stranski pomik,
3. ventil, delovne luči spredaj, strešna zaščita, popoln prosti dvig, CE certifikat, Safety Light,
Dusdpjyauw Nefx Afaeu
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Vöcklabruck
229 km
Električni 4 -kolesni viličar
StillRX 60-25 - TRIPLEX 4,6 m - BATT. 80 % !!!
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2013, obratovalne ure: 4.737 h, nosilnost: 2.500 kg, dvižna višina: 4.630 mm, prosto dvigovanje: 1.500 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: triplex, gradbena višina: 2.250 mm, dolžina vilic: 1.200 mm, vrsta pogona: Elektro, Električni 4-kolesni viličar
Težišče tovora: 500
Tip droga: Triplex
Stanje: Pripravljen za uporabo in popolnoma delujoč
Tehnično stanje: zelo dobro
Sprednje pnevmatike tip: Superelastik
Zadnje pnevmatike tip: Superelastik
Napetost baterije: 80V
Kapaciteta baterije: 620Ah
Letnik baterije: 2022
Stanje baterije: 80 - 100%
Opis:
Bočni pomik,
Dodpsy Eupdofx Afajuu
Podaljški vilic 1400 mm, baterija letnik 2022 – z 80 % zmogljivosti!!!
3. ventil, delovna luč zadaj, delovna luč spredaj, polkabin, popoln prosti dvig,
Mali oglas
Pulheim
806 km
Električni viličar - 1.686 ur - popolna kabina
STILLRX 60-25
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Leto izdelave: 2017, obratovalne ure: 1.686 h, nosilnost: 2.500 kg, dvižna višina: 5.180 mm, prosto dvigovanje: 1.750 mm, težišče tovora: 600 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: triplex, gradbena višina: 2.380 mm, kapaciteta baterije: 560 Ah, napetost baterije: 80 V, Certificirano po DGUV do: 06/2027, dolžina vilic: 1.200 mm, Oprema: CE označba, UVV varnostni pregled, bočni pomik, kabina, osvetlitev, popolna servisna zgodovina, Still RX 60-25 Elektro Gabelstapler mit folgenden Daten:
· Betriebsstunden: 1.686
· Hubkraft: 2.500 Kg
· Hubhöhe: 5.180 mm
· Bauhöhe: 2.380 mm
· Baujahr: 2017
STILL 2,5 Tonnen Elektro Stapler mit Vollkabine und Heizung, gute Batterie, nicht kreidende Reifen, Triplex-Mast mit Vollfreihub, Seitenschieber, Beleuchtung StVZO-fähig, Gabellänge 1.200mm (andere Gabellänge auf Wunsch möglich), Ladegerät
Incl. 1.000 Stunden Service nach STILL Hersteller Vorschrift und gültiger UVV Prüfung bei Verkauf
Djdpey Rh Evefx Afaouu
Besichtigung, Vorführung und Probefahrt gerne nach telefonischer Terminvereinbarung.
Verkauf erfolgt ausschließlich an Gewerbetreibende, Zwischenverkauf sowie Irrtümer und Tippfehler vorbehalten.
Diese Maschine können Sie auch mieten. Fragen Sie nach unseren attraktiven Frühjahrs-Mietangeboten!
Ihren neuen Gabelstapler können wir kostengünstig mit unserem eigenem Rampen-Tieflader anliefern (Transportkosten auf Anfrage).
Weitere Informationen und Angebote finden Sie auf unserer Website.
Mali oglas
Wijchen
924 km
RX 60-35 L * Triplex FFL !!
STILLRX 60-35 L * Triplex FFL !!
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), Leto izdelave: 2020, obratovalne ure: 6.486 h, nosilnost: 3.500 kg, dvižna višina: 6.600 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: triplex, gradbena višina: 2.930 mm, Proizvajalec + model: STILL RX 60 - 35 L
Dvižni drog: 3F6600
Dujdpfx Aszaf Hbofaju
ID: 26041.67378
Kategorija: Rabljeno
Dvižni drog: 3F6600
Vilične vilice: 1150 mm
Spuščena višina: 2930 mm
Višina dviga: 6600 mm
Nosilnost: 3500 kg
Leto: 2020
Delovne ure: 6486 ur
Kapaciteta: 80v / 775ah
Oprema: Popolna cestna razsvetljava
Nove NON-marking pnevmatike!
E-L-M * Razširitve vilic in bočni pomik
Zračno vzmeten sedež!
Bleu spot (modra varnostna luč)
Prvi originalni LAK! Popolnoma KOT NOVO!
Mali oglas
Wijchen
924 km
RX 60 - 50 / 600
STILLRX 60 - 50 / 600
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2020, obratovalne ure: 10.713 h, nosilnost: 5.000 kg, dvižna višina: 3.850 mm, vrsta goriva: električni, tip droga: dupleks, gradbena višina: 2.850 mm, Fabrikant + model: STILL RX 60 - 50 / 600
Djdpfszaft Usx Afasuu
Mast: 2W3850
ID: 25011.6088
Categorie: Gebruikt
Mast: 2-wiel
Vorken: 2400 mm
Doorrijhoogte: 2850 mm
Hefhoogte: 3850 mm
Hefvermogen: 5000 kg
Bouwjaar: 2020
Bedrijfsuren: 10.713 uur
Accucapaciteit: 80 V / 930 Ah
Opties:
- LINDE besturing
- Duo-pedaal
- Nieuwe non-marking banden
- Voorruit & achterruit
Olajšamo vam iskanje: "still rx 60-20"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec



























































































































































































































































































