IPG Laser YLS-3000-CT
Leto izdelave
2013
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Nemčija Nemčija
Laserski vir IPG Laser YLS-3000-CT
more Images
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Laserski vir
Proizvajalec:
IPG Laser
Model:
YLS-3000-CT
Leto izdelave:
2013
Stanje:
pripravljen za uporabo (rabljen)
Cena in lokacija
Lokacija:
Deutschland Nemčija
A20772722
Referenčna številka:
INNO30517
Posodobitev:
nazadnje dne 16.12.2025
Opis
Na voljo je laserski vir IPG s perifernimi napravami. 1) IPG laser YLS-3000-CT, letnik 2013, valovna dolžina: 1070 nm, modulacija: 0kHz-5kHz, območje regulacije moči: 10%-100%, stabilnost moči: +/-1%. Dimenzije stroja X/Y/Z: pribl. 800mm/800mm/560mm, teža: pribl. 400kg. 2) Industrijski hladilnik IPG Laser LC 170.01-A.3.5, letnik 2013, hladilna moč: 17kW, maks. delovni tlak: 28 bar, hladilno sredstvo: R407C, količina hladilnega sredstva: 3,5kg. 3) Naprava za podajanje žice Dinse DIX WD 300, hitrost podajanja: 20m/min, območje premera žice: 0,8mm-1,6mm, dimenzije stroja X/Y/Z: pribl. 300mm/250mm/250mm. 4) Glava za lasersko obdelavo. Dokumentacija je na voljo. Ogled na lokaciji je mogoč.
Godpfx Asx H S Nwonfoit
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Ponudnik
Nazadnje na spletu: prejšnji teden
Registriran od: 2017
2.000 Oglasi na spletu
Pokliči
Pošlji povpraševanje
Zemljiščeus
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.
Telefon & Faks
+49 30 58... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
CNC stružnica HEYLIGENSTAEDT - NDC 71 HEYLIGENSTAEDT NDC 710 / 1800
more images
Nizozemska Babberich
908 km
CNC stružnica HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Preverjeni trgovec
Mali oglas
Laserski stroj za rezanje TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
Slovaška Slovaška
289 km
Laserski stroj za rezanje
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Stroj za lapiranje Wolters AC 500 F
Nemčija Empfingen
535 km
Stroj za lapiranje
WoltersAC 500 F