Hurco VMX 42Hurco
VMX 42
Hurco VMX 42
Hurco
VMX 42
Lokacija
Nemčija
Podatki o stroju
- Oznaka stroja:
- Hurco VMX 42
- Proizvajalec:
- Hurco
- Model:
- Leto izdelave:
- 2004
- Stanje:
- pripravljen za uporabo (rabljen)
Cena in lokacija
- Lokacija:
- , Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
- Potovalna razdalja osi X:
- 1.060 mm
- Pomik osi Y:
- 610 mm
- Pomik po osi Z:
- 610 mm
- Skupna višina:
- 2.750 mm
- Skupna širina:
- 4.600 mm
- Obremenitev mize:
- 1.100 kg
- Skupna masa:
- 6.500 kg
- Največja hitrost vretena:
- 10.000 obr/min
- Moč vretenovega motorja:
- 15.000 W
- Teža orodja:
- 7.000 g
- Največja dolžina izdelka:
- 3.800 mm
- Število osi:
- 3
Podrobnosti ponudbe
- ID oglasa:
- A21846138
- Referenčna številka:
- DE-MIL-HUR-2004-00004
- Posodobitev:
- nazadnje dne 06.05.2026
Opis
This Hurco VMX 42 3-axis vertical machining center was manufactured in 2004. It features a table clamping surface of 1270 x 610 mm and travel paths of 1060 mm on the X-axis and 610 mm on both the Y and Z axes. The machine supports a maximum table load of 1100 kg and offers a spindle speed range from 10 to 10,000 rpm. If you are seeking high-quality machining capabilities, you should consider the Hurco VMX 42 machine we have available for sale. Please contact us for further details.
• Table clamping surface: 1270 x 610 mm
• Spindle power: 7.5 kW (100% duty cycle), 15.0 kW (30% duty cycle)
• Spindle torque: 238 Nm at 625 rpm (30% duty cycle)
• Programmable feed rate: 3.0 - 7600 mm/min
• Adjustable feed: 3.0 - 11,400 mm/min
• Rapid traverse X/Y/Z: 30 / 30 / 20 m/min
• Pull stud: DIN ISO 7388/11 Type B
• Max. tool diameter (full/adjacent empty): 80 mm / 160 mm
• Maximum tool length: 300 mm
• Tool change time (chip-to-chip): max 14 s
• Tool changer: Automatic, 24 stations
• Control unit: Ultimax 4 with dual screens (text and graphics)
• Software: Plain text and ISO code programming
• Hardware: Pentium technology, 1.6 GB hard drive, 64 MB RAM
• Electrical connection: 38 kVA, 400 V, 42 A
• Compressed air: 6 bar / 0.3 ccm/min
• Z-axis drive fault
Additional equipment
• Coolant system
• Coolant wash-down gun
• Chip flushing system
• Chip enclosure
• Chip conveyor
• Signal light
• Machine light
• Machine feet
Technical Specification
Gbodpfoy I Ad Iex Anfsl
Taper size: SK 40
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
• Maximum tool length: 300 mm
• Z-axis drive fault
Additional equipment
• Coolant system
• Coolant wash-down gun
• Chip flushing system
• Chip enclosure
• Chip conveyor
• Signal light
• Machine light
• Machine feet
Technical Specification
Gbodpfoy I Ad Iex Anfsl
Taper size: SK 40
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Emmelshausen
709 km
Stroji za rezkanje
HurcoVMX 42i
HurcoVMX 42i
Mali oglas
Madžarska
362 km
Vertikalni obdelovalni center
HurcoVMX30
HurcoVMX30
Emmelshausen
709 km
Stroji za rezkanje
HurcoVMX 42i
HurcoVMX 42i
Madžarska
653 km
Hurco VMX 42SR
HurcoVMX 42SR
HurcoVMX 42SR
Oestrich-Winkel
673 km
Univerzalni obdelovalni center
DMGDMU 60 monoblock
DMGDMU 60 monoblock
Szigetszentmiklós
334 km
Vertikalni obdelovalni center
HURCOVMX 42i
HURCOVMX 42i
Weidenthal
272 km
Navpični obdelovalni center
HurcoVMX 42
HurcoVMX 42
362 km
DECKEL MAHODMC 75 V Linear
DECKEL MAHODMC 75 V Linear