Festo DN-80-100-PPV
Fiksna cena plus DDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Nemčija
Pnevmatični valji Festo DN-80-100-PPV
more Images
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Pnevmatični valji
Proizvajalec:
Festo
Model:
DN-80-100-PPV
Stanje:
rabljeno
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
Lokacija prodajalca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemčija Nemčija
A4334413
Referenčna številka:
Opis
Pneumatic cylinder, air cylinder, standard cylinder, clamping cylinder
Gbedpfx Asffk Iqonfel
-Festo type: DN-80-100-PPV
-Piston diameter: 80 mm
-Piston rod: Ø 25 mm
-Stroke: 100 mm
-Max. pressure: 12 bar