Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Fiksna cena plus DDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Nemčija
Vodilni valj Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF  532319
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Vodilni valj
Proizvajalec:
Festo
Model:
DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Stanje:
dober (rabljeno)
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemčija
A20522255
Referenčna številka:
Opis
Vodilni valj, vodilni pnevmatski valj, pnevmatski valj, kompaktni valj
-Proizvajalec: Festo, vodilni valj tip DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
-Bat: Ø 40 mm
Gbsdpfxoxwlkto Anfjl
-Hod: 200 mm
-Maks. tlak: 10 bar