Beiji Visoko natančen polavtomatski valjčni brusilni stroj MGB1320E
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD Grinding Machine MGB1320E
Leto izdelave
2010
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
厦门市 Kitajska, Ljudska republika
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Proizvajalec:
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD
Model:
Grinding Machine MGB1320E
Številka stroja:
MGB1320E
Leto izdelave:
2010
Stanje:
zelo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Cena in lokacija
Lokacija:
Tongan District, 361000 厦门市, China Kitajska, Ljudska republika
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Višina središča:
180 mm
Teža obdelovanca (maks.):
100 kg
Dolžina brušenja:
500 mm
Premer brusilnega koluta:
400 mm
Skupna širina:
14.150 mm
Skupna dolžina:
18.000 mm
Skupna višina:
14.750 mm
Premer brušenja:
320 mm
Dolžina obdelovanca med konicami:
350 mm
Širina brusilnega kolesa:
50 mm
Največja hitrost vretena:
3.000 obr/min
Dolžina podajanja os X:
500 mm
Dolžina podajanja os Z:
150 mm
Hitrost pomika os X:
10 m/min
Hitrost podajanja os Z:
1 m/min
Skupna masa:
2.100 kg
Največja hitrost vretena obdelovanca:
400 obr/min
Oprema:
vrtilna hitrost brezstopenjsko nastavljiva
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A16210600
Referenčna številka:
MGB1320E
Posodobitev:
nazadnje dne 27.01.2025
Opis
Beijing No.2 Machine Tool Works (BEIER)
Semi-Automatic High-Speed External Cylindrical Grinder MBS1320E
Currently in online production; test run possible; roundness tolerance within 0.001 mm
Manufacturer: BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD
Online production equipment
Machine testing available
Roundness accuracy within 0.001 mm