SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
VB plus DDV
Leto izdelave
2021
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Vuren Nizozemska
Standard-SZM SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Standard-SZM
Proizvajalec:
SCANIA
Model:
R450 6X2 NB RETARDER
Leto izdelave:
2021
Stanje:
dober (rabljeno)
Cena in lokacija
VB plus DDV
Lokacija:
Vuren, The Netherlands Nizozemska
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Prevoženi kilometri:
626.246 km
Moč:
331 kW (450,03 KM)
Prva registracija:
Vrsta goriva:
dizel
Velikost pnevmatike:
315/70R22,5
Konfiguracija osi:
6x2
Medosna razdalja:
2.950 mm
Gorivo:
dizel
Zavore:
retarder
Barva:
rdeča
Voznikova kabina:
spalna kabina
Vrsta prenosa:
samodejen
Število prestav:
12
Emisijski razred:
Euro 6
Vzmetenje:
zrak
Skupna dolžina:
6.600 mm
Skupna širina:
2.550 mm
Skupna višina:
3.920 mm
Oprema:
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A21825038
Referenčna številka:
Opis
= Further options and accessories =
- Heated mirrors
- CarPlay
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Halogen lamp
- Manual
- Radio/cassette
- Sliding fifth wheel
- Sleeper cab
- Lane departure warning system
- Fabric
- Additional braking system
= Notes =
Number of axles: 3, Configuration: 6x2, Unladen weight: 9083 kg, Gross weight: 26,500 kg, Total fuel tank capacity: 610 liters, Fifth wheel height: 114 cm, Fifth wheel: sliding, Number of differential locks: 1, Suspension type: full air suspension, Cab type: sleeper cab, Cruise control, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Parking heater, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, CarPlay, GPS navigation, Colour: Red, Heated mirrors, Lighting type: Halogen lamp, Lane departure warning system, Air conditioning, Seat heating, Bluetooth, Engine power: 331 kW (444 hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Transmission type: Opti-cruise, Transmission model: Scania, Gears: 12, Additional braking system, Retarder brand: Scania, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Central locking, Seat arrangement: 1+1, Seat upholstery: fabric, Seat adjustment: manual, R 450 A 6X2 NB / RETARDER / SINGLE BOOGIE