Konecranes SMV15-1200C - Kranarm
VB plus DDV
Leto izdelave
2016
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Hamburg Nemčija
Dizelski viličarji Konecranes SMV15-1200C - Kranarm
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Dizelski viličarji
Proizvajalec:
Konecranes
Model:
SMV15-1200C - Kranarm
Leto izdelave:
2016
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Obratovalne ure:
7.300 h
Cena in lokacija
VB plus DDV
najem:
je mogoče
Lokacija prodajalca:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Nemčija Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
15.000 kg
Dvižna višina:
5.000 mm
Prosto dvigovanje:
2.500 mm
Vrsta goriva:
dizel
Tip droga:
dupleks
Gradbena višina:
4.145 mm
Širina nosilnega okvirja vilic:
2.540 mm
Lastna masa:
23.300 kg
Skupna dolžina:
5.455 mm
Vrsta pogona:
Diesel
Gradbena širina:
2.540 mm
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A18857441
Referenčna številka:
Opis
Diesel forklift
Load center: 1200 mm