Kalmar ECG160-12
Leto izdelave
2024
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
Hamburg Nemčija
4-kolesni viličar Kalmar ECG160-12
more Images
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
4-kolesni viličar
Proizvajalec:
Kalmar
Model:
ECG160-12
Leto izdelave:
2024
Stanje:
skoraj kot novo (rabljeno)
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Obratovalne ure:
263 h
Cena in lokacija
Lokacija:
Max-Born-Straße 2, 22761 Hamburg, Deutschland Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
16.000 kg
Dvižna višina:
550 mm
Težišče tovora:
1.200 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip droga:
simpleks
Gradbena višina:
4.445 mm
Širina nosilnega okvirja vilic:
2.500 mm
Dolžina vilic:
2.400 mm
Širina vilic:
250 mm
Debelina vilic:
100 mm
Velikost sprednje pnevmatike:
Velikost zadnje pnevmatike:
Oprema:
bočni pomik, centralizirani mazalni sistem, kabina, osvetlitev
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A18904711
Referenčna številka:
Opis
Kalmar ECG160-12 Li-Ion
Year of manufacture: 2024
Operating hours: 263
Godpfx Ajwa Syienfebl
Mast: Duplex Standard
Lifting height: 5,500 mm
Tyres: 12.00*20
Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.
Ponudnik
Registriran od: 2025
6 Oglasi na spletu
Trustseal icon
Pokliči
Pošlji povpraševanje
Zemljiščeus
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.
Telefon & Faks
+49 40 33... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Električni viličar Kalmar ECG 160-12
more images
Nemčija Crailsheim
497 km
Električni viličar
KalmarECG 160-12
Preverjeni trgovec
Mali oglas
THIBAUT TC 625 – 5-osna CNC mostna žaga THIBAUT TC 625 –
Nemčija Drensteinfurt
822 km
THIBAUT TC 625 – 5-osna CNC mostna žaga
THIBAUTTC 625 –
Nemčija Crailsheim
497 km
Električni viličar
KalmarECG 160-12
Preverjeni trgovec
Električna 4-kolesna Kalmar ECG160-12
Danska Odder
1.144 km
Električna 4-kolesna
KalmarECG160-12
Italija Rimini
300 km
Ciklični stroj za penjenje: ERLENBACH EVD-2500
ERLENBACHEVD-2500
Danska Odder
1.144 km
Električna 4-kolesna
KalmarECG160-12
KalmarECG160-12
Sistem za polnjenje vrečk za cement Rotopacker Zipper 50/400
Nemčija Nemčija
650 km
Sistem za polnjenje vrečk za cement
RotopackerZipper 50/400
Zamenljiva stojala za rezanje (2 kos) COMEC 1.650 x Ø 165 mm
Nemčija Nemčija
796 km
Zamenljiva stojala za rezanje (2 kos)
COMEC1.650 x Ø 165 mm