Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
VB plus DDV
Leto izdelave
2019
Stanje
Rabljeno (popolnoma funkcionalen)
Lokacija
D- Eckental Nemčija
Električni 3 -kolesni viličar Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Električni 3 -kolesni viličar
Proizvajalec:
Jungheinrich
Model:
EFG 115 SP G+E 115-550DZ
Številka stroja:
FN609833
Leto izdelave:
2019
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
popolnoma funkcionalen
Obratovalne ure:
1.633 h
Cena in lokacija
VB plus DDV
najem:
je mogoče
Lokacija prodajalca:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Nemčija Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
1.500 kg
Dvižna višina:
5.500 mm
Prosto dvigovanje:
1.805 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip droga:
triplex
Gradbena višina:
2.355 mm
Širina nosilnega okvirja vilic:
980 mm
Dolžina vilic:
1.150 mm
Lastna masa:
3.293 kg
Skupna dolžina:
1.785 mm
Vrsta pogona:
Elektro
Gradbena širina:
990 mm
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A21914523
Referenčna številka:
347
Posodobitev:
nazadnje dne 13.05.2026
Opis
Chariot élévateur électrique 3 roues
Numéro de châssis : FN609833
Centre de gravité : 500 mm
Largeur des fourches : 100 mm
Épaisseur des fourches : 40 mm
Classe ISO : Classe ISO 2 = 1 000 - 2 500 kg
Type de mât : Triplex
État technique : très bon
Type de pneus avant : Superélastique
Dimension des pneus avant : 18x7-8
État des pneus avant : 80 - 100 %
Type de pneus arrière : Superélastique
Dimension des pneus arrière : 18x7-8
État des pneus arrière : 40 - 60 %
Giedpfx Ajy R E R Nofwjt
Batterie Volts : 24V
Batterie Ah : 1000Ah
Fabricant de la batterie : Jungheinrich
Type de batterie : PzS
Année de fabrication de la batterie : 2019
État de la batterie : 60 - 80 %