Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010
JCB 926

Fiksna cena plus DDV
17.500 €
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wijchen Nizozemska
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010 JCB 926
more Images
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926
JCB 926

Osnovni podatki

Oznaka stroja:
Viličar na dizelski pogon JCB 926, letnik 2010
Proizvajalec:
JCB
Model:
926
Stanje:
rabljeno
Obratovalne ure:
5.686 h

Cena in lokacija

Fiksna cena plus DDV
17.500 €
Lokacija:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Nizozemska
Pokliči

Tehnične podrobnosti

Dimenzije in teža

Skupna dolžina:
3.600 mm
Skupna širina:
2.250 mm
Skupna višina:
3.010 mm
Dvižna višina:
5.440 mm

Motor in menjalnik

Vrsta goriva:
dizel

Priključki

Dolžina vilic:
1.200 mm
Širina vilic:
1.000 mm

Dodatne podrobnosti

Barva:
rumena
Tip droga:
triplex

Podrobnosti ponudbe

ID oglasa:
A21841523
Referenčna številka:
WKH10.701
Posodobitev:
nazadnje dne 19.10.2026

Opis

Year of manufacture: 2010
Empty weight: 5.805 kg
Lifting capacity: 2.600 kg


- Year: 2010
- Serial number: U0674210
- Operating hours: 5686
- Lifting capacity: 2600kg
- Lifting height: 5440mm
- Overhead clearance: 3010mm
- Free lift: 0mm
- Fork length: 1200mm
- Maximum fork width: 1000mm
- Minimum fork width: 300mm
- Number of wheels: 4 Wheels
- Options: Work lights, Heating, Full cabin, Air tires
Iedpfoy Ivxxjx Ah Ueih
- Mast: Triplex
- Drive: Diesel
- Motor brand: Chalwyn
- Transport dimensions: 3600mm x 2250mm x 3010mm (l x w x h)
- Transport weight [kg]: 5805kg
- Transport packages [pcs.]: 1

Financial information
VAT: The price shown is exclusive of VAT
VAT/margin: VAT deductible for entrepreneurs

Delivery and trade-in always possible for everything in the industrial sectors

Koen van Lent

Ponudnik

Registriran od: 2017

684 Oglasi na spletu

Trustseal icon
Pokliči

Pošlji povpraševanje

Zemljiščeus 
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Opomba: Vaše povpraševanje bo posredovano vsem prodajalcem v kategoriji strojev. S tem lahko prejmete zelo veliko ponudb.
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.

Telefon & Faks

+31 487 2... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007 JCB 926 4x4
more images
Nizozemska Wijchen
922 km
Viličar na dizelski pogon JCB 926 4x4, letnik 2007
JCB926 4x4
Preverjeni trgovec
Pokliči
Dražba
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
čelni viličar JCB 926
Dražba zaključena
Nizozemska Nizozemska
969 km
čelni viličar
JCB926
buyer-protection