HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Fiksna cena plus DDV
Leto izdelave
2023
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Legden Nemčija
Čelni viličar HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
more Images
Podatki o stroju
Oznaka stroja:
Čelni viličar
Proizvajalec:
HANGCHA
Model:
CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Leto izdelave:
2023
Stanje:
rabljeno
Obratovalne ure:
70 h
Cena in lokacija
Fiksna cena plus DDV
Lokacija prodajalca:
Industriestr. 2, 48739 Legden, Nemčija Nemčija
Pokliči
Tehnične podrobnosti
Nosilnost:
2.500 kg
Dvižna višina:
5.000 mm
Vrsta goriva:
električni
Gradbena višina:
2.366 mm
Oprema:
zaščita za glavo
Podrobnosti ponudbe
ID oglasa:
A14252938
Referenčna številka:
Opis
* Nosilnost: 2.500 kg
* Težišče tovora: 500 mm
* Dvižna višina: 5.000 mm
* Prosti dvig: 1.595 mm
* Gradbena višina: 2.366 mm
* Pogon: Električni
* Dimenzije vilic (D x Š x V): 1.220 x 100 x 45 mm
* Širina nosilca vilic: 1.038 mm
* Kapaciteta baterije: 80 / 202 VAh
* Moč pogonskega motorja: 11 kW
Gjdpfx Aneqw T Rmjfjbl
* Moč dvižnega motorja: 21 kW