M 3232 S 6X4 WITH LOGLIFT F105Z 27A & LEEBUR HO...
Sistem ročice s kavljem
Ginaf
VB plus DDV
Lokacija
Meerkerk
Podatki o stroju
- Oznaka stroja:
- Sistem ročice s kavljem
- Proizvajalec:
- Ginaf
- Leto izdelave:
- 2001
- Stanje:
- zelo dobro (rabljeno)
Cena in lokacija
VB plus DDV
- Lokacija:
- Meerkerk, Nizozemska
Pokliči
Tehnične podrobnosti
- Prevoženi kilometri:
- 483.500 km
- Moč:
- 315 kW (428,28 KM)
- Prva registracija:
- Vrsta goriva:
- dizel
- Velikost pnevmatike:
- 385/65R22,5
- Konfiguracija osi:
- 6x4
- Medosna razdalja:
- 6.650 mm
- Gorivo:
- dizel
- Kapaciteta rezervoarja za gorivo:
- 430 l
- Barva:
- zelen
- Voznikova kabina:
- spalna kabina
- Vrsta prenosa:
- mehanski
- Število prestav:
- 16
- Emisijski razred:
- Euro 3
- Vzmetenje:
- drugo
- Število sedežev:
- 2
- Skupna dolžina:
- 9.310 mm
- Skupna širina:
- 2.530 mm