Avtomatski vijačni stroj
Atlas Copco

Leto izdelave
2022
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Trstená Slovaška
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
Avtomatski vijačni stroj Atlas Copco
more Images
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco

Podatki o stroju

Oznaka stroja:
Avtomatski vijačni stroj
Proizvajalec:
Atlas Copco
Leto izdelave:
2022
Stanje:
rabljeno

Cena in lokacija

Lokacija:
Trstená, Slovaška Slovaška
Pokliči

Podrobnosti ponudbe

ID oglasa:
A22011398
Posodobitev:
nazadnje dne 28.05.2026

Opis

Vijačni sistem Atlas Copco:
PF6000LV IF 14 kos
PF6000 IF 4 kosi
ETF-SL21-01-I06-T25 14 kosov
Nwodpsy U Duhofx Aliji
HLM1690 4230301080 + QST34-8CT-T50-L150-H6 4 kosi

Cena za paket: 30 000 €

Oglas je bil avtomatsko preveden. Možne so napake pri prevodu.

Ponudnik

Registriran od: 2025

10 Oglasi na spletu

Pokliči

Pošlji povpraševanje

Zemljiščeus 
Nemčija
Avstrija
Švica
Združene države Amerike
Združeno kraljestvo
Francija
Belgija
Španija
Mehika
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska federacija
Belorusija (Beloruska republika)
Ukrajina
Estonija
Turčija
Nova Zelandija
Irska
Češka republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčija
Litva
Latvija
Islandija
Portugalska
Brazilija
Venezuela
Argentina
Madžarska
Slovaška
Romunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Črna gora
Albanija
Hrvaška
Bolgarija
Severna Makedonija
Bosna in Hercegovina
Izrael
Egipt
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japonska
Tajska
Malezija
Vietnam
Kitajska, Ljudska republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Opomba: Vaše povpraševanje bo posredovano vsem prodajalcem v kategoriji strojev. S tem lahko prejmete zelo veliko ponudb.
Zahteve ni bilo mogoče poslati. Prosimo, poskusite znova kasneje.

Telefon & Faks

+421 944 ... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Mali oglas
Vijačni kompresor Atlas Copco GA37
Vijačni kompresor Atlas Copco GA37
Vijačni kompresor Atlas Copco GA37
more images
Francija Montigny-en-Ostrevent
992 km
Vijačni kompresor
Atlas CopcoGA37
Preverjeni trgovec
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
Vijačni kompresor GA55FF Atlas Copco GA55FF
more images
Avstrija Hohenems
426 km
Vijačni kompresor GA55FF
Atlas CopcoGA55FF
Preverjeni trgovec
Pokliči
Mali oglas
Mazalni/tesnilni oljni sistem na drsni podlagi Atlas Copco
Mazalni/tesnilni oljni sistem na drsni podlagi Atlas Copco
Mazalni/tesnilni oljni sistem na drsni podlagi Atlas Copco
more images
Nemčija Bremen
890 km
Mazalni/tesnilni oljni sistem na drsni podlagi
Atlas Copco
Preverjeni trgovec
Pokliči
Klik
Vijačni kompresor Atlas Copco GA55VSD+ FF
Vijačni kompresor Atlas Copco GA55VSD+ FF
Vijačni kompresor Atlas Copco GA55VSD+ FF
Vijačni kompresor Atlas Copco GA55VSD+ FF
Nemčija Eitensheim
407 km
Vijačni kompresor
Atlas CopcoGA55VSD+ FF
Preverjeni trgovec
Mali oglas
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
Vijačni kompresor GA45VSDFF Atlas Copco GA45VSDFF
more images
Avstrija Hohenems
426 km
Vijačni kompresor GA45VSDFF
Atlas CopcoGA45VSDFF
Preverjeni trgovec
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
Vijačni kompresor ATLAS COPCO ATLAS COPCO ZA5 VSD
more images
Španija El Prat de Llobregat
1.167 km
Vijačni kompresor ATLAS COPCO
ATLAS COPCOZA5 VSD
Preverjeni trgovec
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
Vijačni kompresor Atlas Copco XAS186
more images
Poljska Stawiec
624 km
Vijačni kompresor
Atlas CopcoXAS186
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G5FF
more images
Poljska Izdebnik
546 km
Vijačni kompresor
Atlas CopcoG5FF
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor Atlas Copco G7FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G7FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G7FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G7FF
Vijačni kompresor Atlas Copco G7FF
more images
Poljska Izdebnik
546 km
Vijačni kompresor
Atlas CopcoG7FF
Pokliči
Mali oglas
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
Vijačni kompresor ZR90VSD Atlas Copco ZR 90 VSD
more images
Avstrija Hohenems
426 km
Vijačni kompresor ZR90VSD
Atlas CopcoZR 90 VSD
Preverjeni trgovec
Pokliči