Scm Topset Xl Na 6 Głowic nakup rabljenega (71.516)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Štiristranski mokri skobeljnik
SCMTOPSET XL na 6 głowic
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Catalogue number: 7713
TECHNICAL DATA
- Maximum workpiece width: 240 mm
- Maximum workpiece height: 130 mm
- 6 spindles:
1) Bottom horizontal 240 mm, 7.5 kW
2) Right vertical 130 mm, 5.5 kW
3) Left vertical 130 mm, 5.5 kW
4) Top horizontal 240 mm, 7.5 kW
5) Top horizontal 240 mm, 5.5 kW (spindles 4 and 5 electrically adjustable up/down)
6) Bottom horizontal 240 mm, 5.5 kW
- All spindles adjustable vertically and horizontally
- Spindle diameter: 40 mm
Dedpfx Abozab Eyo Hekn
*From above:
- 8 infeed driven metal rollers, toothed (including 3 double)
- 4 outfeed driven smooth rubber rollers (including 2 double)
*From below:
- 3 driven smooth rollers
- 3 side pressure rollers
- Stepless feed speed adjustment via frequency inverter
- Pneumatic pressure rollers
- Feed motor: 7.5 kW
- Feed on Cardan shafts
- Electrically adjustable planing thickness
- Body lifting motor: 0.75 kW
- Infeed table length: 2480 mm
- Pneumatic opening/closing of the cabin
- Pneumatic table blow-off
- Central table lubrication
- Extraction port diameters: 3x120 mm, 3x150 mm
- Dimensions (LxWxH): 5300 x 1700 x 1800 mm
- Weight: 5000 kg
ADVANTAGES
– Italian made
– 6 cutterheads
– Suitable for wet and dry wood
– Pneumatic cabin opening
– Pneumatic table blow-off
– Spindles 4 and 5 electrically adjustable
– Used planer, in very good condition
Net price: 116,900 PLN
Net price: 27,850 EUR (based on an exchange rate of 4.2 EUR)
(Prices may vary depending on fluctuations)
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Široki štiristranski skobeljnik
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), CATALOG NUMBER 7503
TECHNICAL DATA:
- Max planing width: 610 mm
- Max planing height (double-sided): 200 mm
- Max planing height (four-sided): 100 mm
Top section:
- 2 rubber feed rollers
- 2 toothed feed rollers
- 1 metal feed roller
- Toothed infeed roller
- Pawls
- Pressure element
- 2 toothed feed shafts
- Pressure element
- 610 mm, 4-knife planing shaft, 7.5 kW
- Pressure element
- Smooth metal feed roller
- Pressure element
- Profiling spindle, 7.5 kW
- Pressure element
- Rubber feed roller
Bottom section:
- Planing shaft, 35 mm diameter, shaft length 130 mm, 2.2 kW
- 2 guide rails
- Infeed table
- Smooth feed shaft
- 610 mm, 4-knife planing shaft (currently 2 knives installed), 7.5 kW
- 2 smooth feed shafts
- Split metal sliding roller
- Side pressure element
Rear section:
- Side spindles + 2 pressure elements
1) Right vertical spindle 95 mm, 4 kW
2) Left vertical spindle 95 mm, 4 kW
- Spindle diameter: 35 mm
- Spindles adjustable up/down and left/right
- Adjustable rollers in lower table
- Electric thickness adjustment
Dsdjzact Eepfx Ab Hokn
- 6 feed speeds: 7/9/11.5/14/18/23 m/min
- Feed motor: 3.1 kW
- Extraction connection diameters: 3×120 mm, 3×160 mm
- Dimensions (L/W/H): 3150 x 1900 x 1600 mm
- Weight: approx. 3500 kg
ADVANTAGES:
- The best wide planer for both wet and dry wood
- Perfect for processing beams, floorboards, etc.
- Additional profiling shaft and pre-cutter
- 4 horizontal planing shafts + 2 vertical spindles
- Manufactured by the German brand KUPFERMUHLE
- Used planer, condition: very good
Net price: 66,900 PLN
Net price: 15,930 EUR (depending on exchange rate 4.2 EUR)
(Prices may vary with significant currency fluctuations)
Mali oglas
Schwanberg
69 km
Avtomatski oblikovalec, štiristranski skobeljnik
SCMTOPSET XL 323
Pokliči
Stanje: delavnici obnovljeno (rabljeno), Leto izdelave: 2005, Automatic moulder with 9 spindles and SCM Control 100 PC control for all spindles
Max. working width: 240 mm
Min. working width: 25 mm
Max. working height: 120 mm
Min. working height: 10 mm
Minimum workpiece length: 640 mm
Feed speed: 6 - 36 m/min, variable
Spindle speed: 6000/8300 rpm
Spindle diameter: 40 mm
Usable length of vertical spindles: 140 mm
Usable length of horizontal spindles: 250 mm
Axial adjustment of vertical spindles relative to worktable: 0 - 80 mm
Axial adjustment of horizontal spindles relative to right guide: 0 - 45 mm
Min. and max. profile tool diameter: 100 - 220 mm
Min. and max. cutterhead diameter: 120 - 140 mm
Profiling capacity of 2nd lower horizontal spindle with 200 mm tool diameter: 15 mm
Feed motor power: 5.5 kW
Diameter of feed rollers: 140 mm
Infeed table length: 2500 mm
Quick adjustment of infeed table and guide: 10 mm
Extraction capacity: 7500 m³/h
Compressed air supply: 6 - 10 bar
Weight: 6000 kg
Dimensions (L x W x H): 6300 x 1620 x 1655 mm
Spindle configuration:
Lower horizontal spindle
Motor power: 11.0 kW
Spindle speed: 6000 rpm
Right vertical spindle
Motor power: 7.5 kW
Spindle speed: 8300 rpm
Left vertical spindle
Motor power: 7.5 kW
Spindle speed: 8300 rpm
2nd right vertical spindle
Motor power: 7.5 kW
Spindle speed: 8300 rpm
2nd left vertical spindle
Motor power: 7.5 kW
Spindle speed: 8300 rpm
Dedpfx Aeg Umrmeb Hokn
Upper horizontal spindle
Motor power: 11.0 kW
Spindle speed: 8300 rpm
2nd lower horizontal spindle
Motor power: 12.0 kW
Spindle speed: 8300 rpm
2nd upper horizontal spindle
Motor power: 11.0 kW
Spindle speed: 8300 rpm
3rd lower horizontal spindle
Motor power: 7.5 kW
Spindle speed: 8300 rpm
SET - UP quick adjustment system
Work tables with fine adjustment of all units via Control 100 PC system
Axial adjustment range of vertical spindles: 80 mm large tool diameters
Pneumatically operated full safety enclosure
Feed system with full cardan drive
Infinitely variable feed speed
Electric height adjustment of the feed system and spindles with independent control
Segmented pressure shoes after upper horizontal spindles
Fine adjustment of outfeed table
Pneumatic device for spindle locking in working position
Automatically adjustable left vertical spindle
Including ZIWO CL 15 feeder unit
Note for used machines:
• Specifications are subject to errors and prior sale.
• Listed prices are ex works – free loading!
• The machines have been cleaned and function tested.
• All machines are sold as seen, with no guarantee or warranty whatsoever.
Buyers are welcome to inspect the machines at the location.
• Special agreements are only valid in written form.
(We only respond to inquiries with your address and telephone number!)

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Zębowo
708 km
Oblikovalni stroj
SCMTOPSET XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2012, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, delovna širina: 240 mm, premer vretena: 40 mm, delovna višina: 120 mm, skupna masa: 5.050 kg, moč pogonskega motorja podajalnika: 11 W, največja hitrost vretena: 8.300 obr/min, hitrost vretena (min.): 8.300 obr/min, dolžina mize rezkalnega stroja: 2.500 mm, število vreten: 6, Štiristranska skobeljna SCM TOPSET XL:
- Delovna širina: 240 mm
- Delovna višina: 120 mm
- Število vreten: 6
- Razporeditev vreten: spodaj/desno/levo/desno/zgoraj/spodaj
- Vreteno 1 (spodaj): 11 kW - 8300 obr/min
- Vreteno 2 (desno): 11 kW - 8300 obr/min
- Vreteno 3 (levo): 11 kW - 8300 obr/min
- Vreteno 4 (desno): 11 kW - 8300 obr/min
- Vreteno 5 (zgoraj): 15 kW - 8300 obr/min
- Vreteno 6 (spodaj): 11 kW - 8300 obr/min
- Dolžina vstopne mize: 2500 mm
- Premer vretena: 40 mm
- Moč pomika: 11 kW
- Hitrost pomika: 6-60 m/min (brezstopenjski pomik)
- Avtomatska mazalna črpalka za delovno mizo
Dksdpfxeizxf Hj Ab Hjn
- Teža: 5050 kg
- Popolna tehnična dokumentacija
Stroj v zelo dobrem stanju. Prvi lastnik!
Mali oglas
Adlikon bei Regensdorf
518 km
Oblikovalni stroj
SCMTOPSET XL
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2004, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: AA1/014057, naloži fotografijo
Djdoyr R Rvopfx Ab Hjkn
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Štiristranski skobeljni stroj, širok 800 mm
Kupfermühlena 6 głowic
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Catalogue Number 7641
TECHNICAL SPECIFICATION
- Max. planing width: 800 mm
- Max. planing height: 200 mm
From above:
- Powered, toothed infeed roller
Dsdpfxey T Rgzj Ab Hekn
- Pawls
- Pressure unit
- 2 powered, toothed feed rollers
- Pressure unit
- 800 mm, 4-knife planing shaft – 7.5 kW
- Pressure units
- 800 mm, 4-knife profiling shaft (equipped with 3 straight knives, 1 profiling knife)
- Pressure unit
- Smooth, powered outfeed roller
From below:
- Guide rail
- Infeed table
- Smooth feed roller
- 800 mm, 4-knife planing shaft – 7.5 kW
- 2 smooth feed rollers
- Split, smooth sliding roller
- Lateral pressure at outfeed
From the rear:
2 side spindles + pressure units:
1) Right vertical 90 mm, 4 kW
2) Left vertical 90 mm, 4 kW
- Spindle diameter: 35 mm
- Spindles are alternately positioned
- Spindles adjustable up/down, right/left
3) Additional lower horizontal spindle 350 mm, adjustable up/down + right/left – 5.5 kW
- Spindle diameter: 40 mm
At outfeed: 4 upper metal sliding rollers, 2 lower powered rubber rollers
- Adjustable rollers in the lower table
- Electric height adjustment for planing
- 6 feed speeds: 7/14/9/18/11.5/23 m/min
- Feed motor: 2.2 kW
- Extraction port diameters: 3 × 180 mm, 130 mm
- Dimensions (L×W×H): 3100 × 2000 × 1900 mm
- Weight: approx. 3500 kg
ADVANTAGES
– Top-performing wide planing machine for wet and dry wood
– Perfect for beams, flooring, etc.
– 3 planing shafts + 3 spindles
– Made by KUPFERMUHLE – German manufacture
– Used planer, in very good condition
Net price: 64,900 PLN
Net price: 15,450 EUR (based on 4.2 EUR rate)
(Prices may vary depending on currency fluctuations)
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Štiristranski skobeljnik
WEINIG UNIMAT 23 Ena 6 głowic
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Catalogue number: 7289
TECHNICAL DATA
Dodpoy N Ahiofx Ab Hokn
- Maximum workpiece width: 230 mm
- Maximum workpiece height: 170 mm
6 spindles:
1) Bottom horizontal: 230 mm, 5.5 kW
2) Right vertical: 170 mm
3) Left vertical: 170 mm (spindles 2 and 3), 11 kW
4) Top horizontal: 230 mm, 11 kW
5) Top horizontal: 230 mm, 7.5 kW
6) Bottom horizontal: 230 mm, 11 kW
- All spindles adjustable up/down, right/left
- Spindles 4 and 5 electrically adjustable up/down
- Spindle speed: 8,000 rpm
- Spindle diameter: 40 mm
- All spindles equipped with electric brake
- 6 infeed, feed, and toothed rollers from above, including 1 double roller
- Double rubber-coated outfeed feed roller from above
- Double rubber-coated outfeed feed roller from below
- Side pressure
- Feed via cardan shafts
- Pneumatically pressed rollers
- Infinitely variable feed speed: 6–24 m/min
- Feed motor: 4 kW
- Electric thickness adjustment
- Motor for raising machine body: 0.55 kW
- Central lubrication of the table
- Extraction port diameter: 6 x 140 mm
- Dimensions (L x W x H): 4900 x 2400 x 2000 mm
- Weight: approx. 4,000 kg
ADVANTAGES
– German-made, WEINIG brand
– 6 heads
– Unpainted
– Used planer, very good condition
Original photos
Net price: 142,900 PLN
Net price: 34,000 EUR (based on an exchange rate of 4.2 EUR)
(Prices may vary due to currency fluctuations)
Mali oglas
SON EN BREUGEL
915 km
Ploščati dostavnik
Mercedes-BenzVito 114 CDI XL EURO 6 - A/C climate - Navi - C...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 173.326 km, moč: 100 kW (135,96 KM), vrsta goriva: dizel, vrsta prenosa: mehanski, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.430 mm, prva registracija: 05/2019, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 72 l, Izpusti CO₂: 164 g/km, emisijski razred: Euro 6, barva: rdeča, število sedežev: 3, število prejšnjih lastnikov: 2, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, servovolan, sistem za imobilizacijo, spojka prikolice, tempomat, General Information
Number of doors: 5
Model range: June 2016 - Aug. 2019
Cab: single
Technical Information
Torque: 330 Nm
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Transmission: 6-speed manual
Acceleration (0–100): 12.8 s
Top speed: 184 km/h
Dimensions
Length/Height: L3H1
Dkodpfxoyh Nfno Ab Hsn
Dimensions (L x W x H): 537 x 193 x 199 cm
Weights
Unladen weight: 1,974 kg
Payload: 826 kg
Gross vehicle weight: 2,800 kg
Interior
Interior: black
Consumption
Average fuel consumption: 6.4 l/100km
Urban fuel consumption: 8.2 l/100km
Extra-urban fuel consumption: 5.3 l/100km
Maintenance, History and Condition
Periodic Technical Inspection (APK): inspected until 10.2026
Number of keys: 2 (2 remote controls)
Financial Information
Ask about options for finance leasing
Product Safety
Manufacturer: Mazeland Automotive Ekkersrijt 2008 5692BA SON EN BREUGEL, NL
= Additional Options and Equipment =
- Automatic headlight activation
- Heated exterior mirrors
- Passenger airbag
- Bluetooth hands-free kit
- Third brake light
- Electric front windows
- Electrically adjustable exterior mirrors
- Driver airbag
- Remote central locking
- Rear doors
- Wooden interior trim
- Height-adjustable driver’s seat
- Height-adjustable steering wheel
- Air conditioning
- Load area
- Front centre armrest
- Multifunction steering wheel
- Fog lights
- Front and rear parking sensors
- Radio
- Reversing camera
- Right-hand side sliding door
- Start/stop system
- Immobiliser
- Bluetooth phone connectivity
- Partition wall
Mali oglas
SON EN BREUGEL
915 km
Ploščati dostavnik
Mercedes-BenzVito 114 CDI XL - EURO 6 - Airco - Navi - Cruis...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 181.982 km, moč: 100 kW (135,96 KM), vrsta goriva: dizel, vrsta prenosa: mehanski, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.430 mm, prva registracija: 11/2020, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 70 l, Izpusti CO₂: 201 g/km, emisijski razred: Euro 6, barva: rdeča, število sedežev: 2, število prejšnjih lastnikov: 2, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, servovolan, sistem za imobilizacijo, spojka prikolice, tempomat, General information
Number of doors: 5
Model range: Nov. 2019 - Oct. 2021
Cab type: single
Technical information
Torque: 330 Nm
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,750 cc
Transmission: 6-speed manual
Dimensions
Length/Height: L3H1
Dimensions (L x W x H): 537 x 193 x 199 cm
Weights
Unladen weight: 1,937 kg
Payload: 863 kg
Gross vehicle weight: 2,800 kg
Interior
Interior: black
Consumption
Average fuel consumption: 6.8 l/100km
Urban fuel consumption: 7.9 l/100km
Extra-urban fuel consumption: 6.1 l/100km
Maintenance, history and condition
Service booklets: Available (dealer serviced)
APK (technical inspection): Valid until 11.2026
Number of keys: 2 (2 remote controls)
Financial information
Please enquire about finance leasing options
Product safety
Manufacturer: Mazeland Automotive Ekkersrijt 2008 5692BA SON EN BREUGEL, NL
= Additional options and accessories =
Dkodpsx Nqkrofx Ab Hjn
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Automatic dipped headlights
- Heated exterior mirrors
- Passenger airbag
- Bluetooth hands-free kit
- Third brake light
- Front electric windows
- Electrically adjustable exterior mirrors
- Driver airbag
- Remote central locking
- Rear doors
- Wooden interior cladding
- Height-adjustable driver's seat
- Height-adjustable steering wheel
- Loading area
- Front centre armrest
- Multifunction steering wheel
- Front and rear parking sensors
- Radio
- Reversing camera
- Right-hand side sliding door
- Start/stop system
- Immobiliser
- Bluetooth telephone
- Partition wall
Mali oglas
Wymysłów
701 km
Diskasta rezkarja Ø100 mm x 6 mm z rezalnimi ploščicami na držalu SK40
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Profesionalni diskasti rezkar Ø100 mm x 6 mm z izmenljivimi rezilnimi ploščicami, nameščen na držalu SK40 – Izdelano v Nemčiji. Idealno za hitro in natančno utorno rezkanje, rezanje ter bočno obdelavo jekla, litega železa, aluminija in drugih konstrukcijskih materialov. Rezkar je opremljen z večrezilnimi ploščicami – zagotavlja visoko učinkovitost rezkanja in dolgo življenjsko dobo orodja. Celota v dobrem delovnem stanju, pripravljena za takojšnje delo v CNC centru. • Premer rezkarja: Ø100 mm • Širina reza: 6 mm • Izmenljive rezalne ploščice • Priprava: konus SK40 • Stanje: rabljeno – 100% delujoče • Proizvodnja: Izdelano v Nemčiji
Dksdsxllclopfx Ab Hsn
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Štiristranski mokri skobeljnik
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Catalogue number: 7640
FEATURES
– The best wide planer for both wet and dry wood
– Ideal for processing logs, flooring boards, etc.
– 2 planing shafts + 3 spindles
– Manufactured by German brand KUPFERMUHLE
– Used planer in very good condition
TECHNICAL DATA
- Max planing width: 610 mm
- Max planing height: 200 mm
Dkedpfxey Sny Ae Ab Hsn
- Top section:
- Geared infeed roller
- Kickback fingers
- Pressure beam
- 2 geared feed rollers
- Pressure beam
- Planing shaft: 610 mm, 6 knives, 15 kW
- Pressure beams
- Outfeed smooth feed roller
- Bottom section:
- Side pressure at infeed
- Guide rail
- Infeed table
- Geared feed roller
- Planing shaft: 610 mm, 6 knives, 7.5 kW
- 2 smooth feed rollers
- Side pressure at outfeed
- Rear section:
- 2 side spindles + pressure systems:
1) Right vertical spindle 200 mm, 15 kW
2) Left vertical spindle 200 mm, 15 kW (electronically adjustable left/right)
- Spindle diameter: 40 mm
- Spindles adjustable alternately
- Spindles adjustable up/down, left/right
3) Additional lower horizontal spindle 160 mm, adjustable up/down + left/right, 5.5 kW
- Spindle diameter: 35 mm
- Outfeed: 2 upper metal idler rollers, 2 lower rubber-driven rollers
- Adjustable rollers in lower table
- Electric adjustment of planing height
- 6 feed speeds: 12.8 / 16.3 / 20 / 25.6 / 32.6 / 40 m/min
- Feed motor: 8 kW
- Extraction port diameters: 2×120 mm, 2×160 mm
- Dimensions (LxWxH): 2980 x 1980 x 1800 mm
- Weight: approx. 3500 kg
Net price: 66,900 PLN
Net price: 15,920 EUR (subject to 4.2 EUR rate)
(Prices may change with significant exchange rate fluctuations)
Mali oglas
Schwanberg
69 km
Stiskalnica z vročo ploščo, stiskalnica za furnir
SCM SergianiGS 6/90 30-13
Pokliči
Stanje: novo, Electric Heated Platen Press
SCM
Model: gs 6/90 30-13
Dsdefh Tmmepfx Ab Hskn
Offer Type: New machine
Technical Data:
Dimensions of heating platens: 3000 x 1300 mm
Number of platens: 2 pcs
Maximum temperature of platens: 120°C
Recommended operating temperature of platens: 90°C
Number of press cylinders: 6 pcs
Hydraulic pump motor power: 3.0 kW, 400 V, 50 Hz
Pressing force: 90 t (900 kN)
Diameter of press cylinders: 70 mm
Number of levels: 1
Daylight opening (approx.): 400 mm
Connected load: 26.0 kW, 400 V, 50 Hz
Heating Platens:
Electrically heated aluminium sandwich platens from ELKOM, Germany.
Continuously adjustable up to max. 120°C, up to 150°C on request.
Thermal insulation towards the press frame.
Platens are mounted with special brackets to allow for necessary thermal expansion.
Hydraulics:
Compact hydraulic pump, integrated in the press frame, from HAWE Germany.
2-stage design for closing and pressure build-up phase.
Hydraulic cylinders made of high-quality, tempered and ground steel with large diameter.
Press Frame:
The press frame is a heavy-duty, torsion-resistant, stress-relieved welded steel construction.
Presses of the gs series can be loaded from all four sides.
Press tables are constructed from welded HEA profiles.
Precision machining of the assembly components is done on state-of-the-art CNC machines.
Uniform and precise movement of the press table is ensured by rack-and-pinion and self-lubricating slide guides on 2 corners of the frame.
Control:
Side-mounted control panel with SIEMENS 7'' colour touchscreen
Proprietary SCM software enables simple, intuitive operation.
The following parameters can be programmed, called up, and changed:
- Automatic calculation of maximum allowable hydraulic press pressure based on workpiece size.
- Storage of up to 100 programs (temperature, specific pressure, pressing time, platen size) possible.
- Direct hydraulic pressure setting.
- Internet connectivity for remote maintenance service.
- Electronic control of pressing time
- Electronic monitoring of platen temperature
- Automatic pressure recovery
- Complete diagnostics and fault display with messages on the screen
OPTIONAL EXTRAS:
- Electronic flatness control (misfeeding monitoring)
- MYLAR film for protection and easy cleaning of the electric platens
- Surcharge for 120 t press force
- ELKOM platens with gold anodising finish
Mali oglas
Villesse
124 km
Šestvretena skobeljni stroj SCM SUPERSET
scmsuperset xl
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Šestvretenska skobeljna "SCM" model SUPERSET XL V380/50 - "CE" RABLJENA - ZELO DOBRO OHRANJENA, ŠE V DELOVANJU [ID: cvn-088]
Dedoy T Ndlepfx Ab Hjkn
- 6 vreten: SPODAJ/DESNO/LEVO z CNC/ZGORAJ/SPODAJ/UNIVERZALNO
- Delovna širina: 230 mm
- Tandemska naprava za kratke kose
- Motovariator hitrosti
- POPOLNA Z REZKAMI
Na voljo do prodaje.
Mali oglas
Nattheim
457 km
Štiristranska ravnina
SCMSintex XL
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2001, Min./Maks. delovna širina (končna mera): 23 - 180 mm Min./Maks. delovna višina (končna mera): 6 - 105 mm Min. dolžina obdelovanca: 300 mm Hitrost podajanja: 6 - 12 m/min Hitrost vretena: 6000 vrt/min Premer vretena: 35 mm Moč motorja vodoravne vretena: 10 kW Moč motorja navpične vretena: 7,5 kW Moč podajalnega motorja: 1 kW Premer podajalnih valjev: 120 mm Premer odsesovalne priključke 1 kos: 150 mm Premer odsesovalne priključke 2 kosa: 120 mm Teža: cca 950 kg Lokacija skladišča: Dobavitelj
Dkodpfxjym D Eie Ab Hen
Mali oglas
Juszczyn
530 km
Skobeljnik
SCMSintex XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Four-side planer SCM Sintex XL
Working width: 23-180 mm
Working height: 6-100 mm
Number of spindles: 4
Dedpow Hbf Isfx Ab Hskn
Spindle arrangement:
Bottom: 7.5 kW
Right: 5.5 kW
Left
Top
Minimum workpiece length: 300 mm
Spindle diameter: 35 mm
Feed speed adjustable via inverter: 4-12 m/min
Technical documentation
CE certificate
Mali oglas
Juszczyn
530 km
Oblikovalni stroj
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Štiristranska skobeljnica SCM Superset XL
Delovna širina: 15-230 mm
Delovna višina: 6-120 mm
Število vreten: 5
Razpored vreten:
Spodaj
Desno
Levo
Zgoraj
Spodaj
Hitrost vreten: 6000 obr/min
Pnevmatski pritiskači
Dksdsy E S R Espfx Ab Hsn
Podajalna hitrost nastavljiva z variatorjem: 5-25 m/min
Pogon preko kardanske gredi
CE certifikat
Mali oglas
Juszczyn
530 km
Oblikovalni stroj
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Štiristranska skobeljnica SCM Superset XL
Delovna širina: 15-230 mm
Delovna višina: 6-120 mm
Število vreten: 5
Razpored vreten:
Spodaj
Desno
Levo
Zgoraj
Dksdpfx Abjy Ttryo Hjn
Spodaj
Hitrost vreten: 6000 obr/min
Pnevmatski pritiskači
Podajalna hitrost nastavljiva z variatorjem: 5-25 m/min
Pogon preko kardanske gredi
CE certifikat
Mali oglas
Juszczyn
530 km
Oblikovalni stroj
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Štiristranski skobeljni stroj SCM Superset XL
Delovna širina: 15-230 mm
Delovna višina: 6-120 mm
Število vreten: 6
Razporeditev vreten:
Spodaj
Desno
Dkjdpfx Ajy Sr Nnob Hjn
Levo
Zgoraj
Spodaj
Univerzalno/žaga za okenske letev
Obratovalna hitrost vreten: 6000 obr/min
Pnevmatski pritiski
Pomik nastavljiv s frekvenčnim pretvornikom: 5-25 m/min
Pogonski prenos z kardansko gredjo
CE certifikat
Mali oglas
Bakum
882 km
Kamion z zamenljivo nadgradnjo
VOLVOFH 460 XL, Chassi Standklima, Navi,
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 931.046 km, moč: 345 kW (469,07 KM), prva registracija: 06/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 26.000 kg, velikost pnevmatike: 315/80 22,5, stanje pnevmatik: 40 odstotek, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 4.800 mm, naslednji pregled (TÜV): 06/2026, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2020, obratovalne ure: 931.046 h, velikost sprednje pnevmatike: 315/80 22,5, velikost zadnje pnevmatike: 315/80 22,5, Oprema: ABS, airbag, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, registracija tovornjaka, spojka prikolice, Reference number for inquiries: 40587
Volvo, FH 460
* Year of manufacture: 2020
* ABS, Anti-lock braking system
* Trailer coupling
* EBS, electronic braking system
* ESP
* Automatic climate control
* Refrigerated compartment
* Air suspension
* Navigation system
* Lift axle
* Auxiliary heater
* Stationary air conditioning
* Long-haul transport > 7.5 t
* Trailing steering axle
* Distance control assistant
* Airbag
* Lane keeping assistant
* Inspection: General / Emissions 06.2026
* Transmission type: Automatic
* Total permissible weight: 26,000 kg
* Tire condition 1st axle: 30% -- 30% - Tire size: 315/80 R22.5
* Tire condition 2nd axle: 40%|40% -- 40%|40% - Tire size: 315/80 R22.5
* Tire condition 3rd axle: 30% -- 30% - Tire size: 315/80 R22.5
* Wheelbase: 4800 mm
* Tire sizes: 315/80 R22.5
* Chassis no.: LB313234
* We are happy to send you further photos and a video upon request
Disclaimer:
Subject to prior sale, changes and errors excepted
More images and videos are available on our website.
Our comprehensive services include, for example:
* Purchase / sale / rental of commercial vehicles
* Fast and easy financing
* Processing all (export) documentation
* Ordering export / customs license plates
* Vehicle preparation: new tarpaulins, labelling, painting, etc.
* Professional loading and load securing
Dodpfx Aeynrwcob Hekn
* TÜV inspections, registration service
* Transfer of commercial vehicles
Please contact our trained staff, we are happy to advise you.
Mali oglas
Biertowice
548 km
Formier
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Leto izdelave: 2000, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, working width 230 mm
working height 120 mm
6 heads
head configuration: bottom/right/left/top/bottom/universal
spindle speed 6000 rpm
spindle adjustment in two axes
pneumatic feed roller hold-downs
variable feed speed adjustment
Dkjdoy N N T Eopfx Ab Hon
year of manufacture 2000
Mali oglas
Sierakowska Huta
932 km
Štiristranski skobeljnik
SCMSUPERSET Plus 7 głowic
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Catalogue number 6368
TECHNICAL DATA
- Maximum workpiece width: 230 mm
- Maximum workpiece height: 130 mm
7 spindles:
1) Bottom horizontal: 230 mm, 5.5 kW
2) Right vertical: 130 mm, 5.5 kW
Dodjy N Agxjpfx Ab Hekn
3) Left vertical: 130 mm, 5.5 kW
4) Top horizontal: 230 mm, 7.5 kW
5) Top horizontal: 230 mm, 11 kW
6) Bottom horizontal: 230 mm, 18.5 kW
7) Universal: 230 mm, adjustable 360° angle, 5.5 kW
- All spindles adjustable up/down, left/right
- All spindles equipped with an electric brake
- Spindle diameter: 40 mm
- Spindles 4 and 5 electrically adjustable up/down
- Top: 8 driven, swivelling metal feed rollers (including 2 double rollers)
- Top: 4 driven rubber outfeed rollers
- Top: 2 hold-downs
- Bottom: pawls
- Bottom/side: 3 hold-downs
- Bottom: 2 smooth driven metal rollers
- Bottom: 2 double driven rubber rollers
- Pneumatically pressed feed rollers
- Cardan shaft feed drive
- Stepless feed speed adjustment: 5-36 m/min
- Feed motor: 4 kW
- Electric thickness adjustment: 0.75 kW
- Infeed table length: 1980 mm
- Enclosed in cabin
- Central table lubrication
- Extraction nozzle diameters: 5x120 mm, 2x150 mm
- Dimensions (LxWxH): 5500x1840x1900 mm
- Weight: approx. 5000 kg
FEATURES
– Italian manufacture
– Equipped with 7 heads
– Suitable for wet and dry timber
– Final spindle is universal
– Not repainted
– Used planer, in very good condition
Net price: 136,900 PLN
Net price: 32,600 EUR (depending on an exchange rate of 4.2 EUR)
(Prices may vary subject to greater fluctuations)
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
Barntrup
778 km
Oblikovalni stroj
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Leto izdelave: 2003, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, delovna širina: 230 mm, višina skobljanja: 120 mm, širina skobljanja: 230 mm, Avtomatski skobeljni in rezkalni stroj / štiristranski skobeljni stroj
Proizvajalec: SCM
Tip: Superset XL
Leto izdelave: 2003
Skobeljni stroj s 5 vreteni (spodaj-desno-levo-zgoraj-univerzalno), iz parketne proizvodnje.
Delovna širina: 230 mm
Delovna višina: 120 mm
Podajalnik brezstopenjsko nastavljiv, cca 5 - 25 m/min.
Dodpfey Rk Hcsx Ab Hskn
Razporeditev vreten:
Spodaj
Desno
Levo
Zgoraj
Univerzalno vreteno
Teža cca 3000 kg
Mali oglas
Heeslingen Boitzen
896 km
Kombi z visokim stropom
IVECODaily 35C16 MAXI XL AHK Navi Standheizung
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 318.272 km, moč: 115 kW (156,36 KM), prva registracija: 02/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 4.680 mm, širina tovornega prostora: 2.760 mm, višina nakladalnega prostora: 1.900 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, Iveco Daily 35C16 115 kW, auxiliary heater, air conditioning, navigation, tow bar, differential lock, etc.
? Tow bar pre-installation
? Auxiliary heater
? Navigation
? Air conditioning
? Heated seats
? Lane departure warning system
? Electric windows
? Cruise control
? Radio CD
? Parking sensors
? Rear wing doors
? Right-side sliding door
Dedpsy R In Refx Ab Hokn
? 6-speed manual transmission
? 2x airbags
? Central locking with remote control
? Electric windows
? Wheelbase: 4,100 mm
? Body dimensions: L: 4,680 mm W: 1,760 mm H: 1,900 mm
? Financing available through our partner banks - we are happy to assist you.
Please note that we expressly reserve the right to prior sale, as this item is also offered on other platforms. Accessory details provided without guarantee. Subject to changes, prior sale, or errors. We offer and strongly recommend viewing and inspection to ensure there are no misunderstandings about the condition and suitability for the buyer. Viewings and inspections are possible and expressly encouraged by appointment at any time.
Mali oglas
Karsin
887 km
ŠTIRISTRANSKI SKOBELJNI STROJ SCM SUPERSET XL
SCMsuperset xl
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), working width 230 mm
working height 120 mm
5 heads
head arrangement:
bottom 5.5 kW
right 5.5 kW
left 5.5 kW
top 7.5 kW
bottom 5.5 kW
head speed 6,000 rpm
Dksdswlk Ebopfx Ab Hon
2-axis head adjustment
stepless feed speed adjustment
year of manufacture: 2001
power supply: 400 V
Mali oglas
Porażyn
693 km
štiristranski skobelni stroj
SCMSuperset XL
Pokliči
Stanje: rabljeno, • Štiristranski skobeljni stroj s klasičnim vretenom
• Delovna širina do 240 mm
• Delovna višina do 120 mm
• Minimalna delovna višina 6 mm
• Hitrost vrtenja vretena: 6000 vrt/min
• Brezstopenjsko nastavljiv pomik 5–25 m/min (opcijsko do 36 m/min)
Dodpfx Absxxkt Ao Hskn
• Dolga osna nastavitev na vertikalnem vretenu, do 80 mm
• Vsa orodna vretena z neodvisnimi motorji
Olajšamo vam iskanje: "scm topset xl na 6 głowic"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec















































































































































































































































































































































