Opel Hladilni Kombi nakup rabljenega (6.306)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI Koelwagen Bitemp Konvekta +25C...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 201.632 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 253/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bež, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, General Information
Number of doors: 6
License plate: VVH-17-L
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: 9G-TRONIC, 9 gears, automatic
Axle Configuration
Brakes: Disc brakes
Front axle: Tyre size: 253/65R16; Max. axle load: 1,860 kg; Steering; Tread depth left: 70%; Tread depth right: 70%
Rear axle: Tyre size: 235/65R16; Max. axle load: 2,250 kg; Tread depth left: 70%; Tread depth right: 70%; Suspension: Leaf springs
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: B.A.R., rear tailgate, 600 kg
Refrigeration: 25 °C to 25 °C
Body manufacturer: KONVEKTA BITEMP
Refrigeration unit: engine-driven
Wall thickness: 8 mm
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further information
Please contact Moussa or Youssef for further details.
= Additional options and accessories =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- MBUX audio system
- Multifunction steering wheel
Dsdpoyzb Irsfx Ab Hekn
- Multi-temp
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sliding door right
= Notes =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI 9G-Tronic automatic Euro 6
L3H2 Maxi, year of manufacture: 05/2023
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Konvekta Dolphin cooling system
-20/+20 °C (cooling, freezing, and heating)
Multi-temp with movable and removable partition
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
In very good condition, 201,000 km, full service history available
Mali oglas
Vuren
961 km
Hladilni kombi
MERCEDES-BENZSPRINTER 316 aautomaat EURO6
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 238.004 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 11/2016, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 7.000 mm, skupna širina: 2.220 mm, skupna višina: 3.200 mm, dolžina tovornega prostora: 4.200 mm, širina tovornega prostora: 2.100 mm, višina nakladalnega prostora: 2.250 mm, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, nadzor oprijema, = Further options and equipment =
- Heated mirrors
- Halogen headlights
- Tail lift
- Manual
- Radio/cassette
- Fabric upholstery
= Remarks =
Configuration: 4x2, Payload: 343 kg, Curb weight: 3,157 kg, Gross vehicle weight: 3,500 kg, Cab type: single cab, Number of airbags: 1, Parking assistance: rear, Power windows, Electric mirrors, Radio/cassette, Colour: white, Heated mirrors, Lighting: halogen, Bluetooth, Engine power: 120 kW (161 hp), Fuel type: diesel, Euro: 6, Drive technology: timing chain, Transmission: automatic, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Body type: extra high and extended, Side wall lined, Side doors: 1, Central locking, Seating capacity: 2, Seating arrangement: 1+1, Seat upholstery: fabric, Seat adjustment: manual, Refrigeration unit manufacturer: Thermoking, Refrigeration unit model: V_200 max, Refrigeration unit: compressor / electric, Type of refrigeration: cooling, Tail lift, Tail lift configuration: tailgate, Tail lift capacity: 750 kg, Tail lift manufacturer: Dhollandia, Tail lift material: steel and aluminium, Tail lift dimensions: 218x160, Spare wheel, Spare wheel tread: 2%, Tyre type: all-season tyres
= Further information =
General information
Number of doors: 1
Registration number: KLEYN1
Axle configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf spring
Axle 1: Tyre tread left: 4 mm; Tyre tread right: 8 mm
Axle 2: Tyre tread left: 2 mm; Tyre tread right: 2 mm
Weights
Unladen weight: 3,157 kg
Payload: 343 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Dkedpfeyylcqjx Ab Hjn
Functional
Tail lift: Dhollandia, tailgate, 750 kg
Loading platform height: 80 cm
Refrigeration unit: engine-driven
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Damage: none
Number of keys: 2
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI/ L3H2/ Koelwagen/ Konvekta MT ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 196.828 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, General Information
Number of doors: 6
Registration number: VVK-42-N
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: Mercedes, 9-speed, automatic
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steered; Left tire tread: 70%; Right tire tread: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tire tread: 70%; Right tire tread: 70%
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: BAR CARGOLIFT, rear tailgate, 600 kg
Cooling: -20 °C to +20 °C
Body brand: KONVEKTA DOLPHIN
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 10 mm
Condition
Technical condition: Very good
Visual condition: Very good
Further Information
Dkedpoyzax Asfx Ab Hjn
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and accessories =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Keyless Go
- Air conditioning
- Collision avoidance system
- Lane assist
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Rear view camera
- Sliding door on right
- Immobilizer
- Partition wall
= Remarks =
Video of the vehicle in operation:
Well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI refrigerated van in like-new condition
L3H2, year of manufacture 05/2023
EURO 6
Gross vehicle weight 3,500 kg
Konvekta Dolphin
-20/+20 °C
Multi-temp with movable and removable partition wall
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
Very good condition, 196,000 km, fully documented service history

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI/ L3H2/ Koelwagen/ Carrier MT/ ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 215.023 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 08/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, General Information
Number of doors: 6
Registration number: VXL-13-D
Technical Information
Dkodpfx Asyy St Nsb Hjn
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: Mercedes, 9-speed automatic
Axle Configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf spring suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steered; Left tyre tread: 70%; Right tyre tread: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tyre tread: 70%; Right tyre tread: 70%
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: BAR CARGOLIFT, rear tailgate, 600 kg capacity
Cooling: -30 °C to +30 °C
Body make: CARRIER PULSOR 400 MT STBY/ROAD
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 10 mm
Service, History and Condition
APK (main technical inspection): valid until 08/2026
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Further Information
For more information, please contact Moussa or Youssef.
= Additional options and features =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Keyless Go
- Air conditioning
- Collision avoidance system
- Lane assist
- MBUX audio system
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp capability
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Reversing camera
- Sliding door right
- 380V standby
- Immobiliser
= Remarks =
Video of vehicle in operation:
Well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI refrigerated van in like-new condition
L3H2, year of manufacture 08/2023
EURO 6
Gross vehicle weight 3,500 kg
Carrier Pulsor 400 MT Standby/Road
-30/+30 °C
380V connection for overnight cooling
Multi-temp with movable and removable partition wall
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
Very good condition, 215,000 km, full service history available
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Carrier Pulsor 350MT Bitemp +2...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 520.328 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, General Information
Number of doors: 6
License plate: VDH-97-G
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Transmission
Transmission: 7G-TRONIC, 7-speed automatic
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steering; Left tire tread: 40%; Right tire tread: 40%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tire tread: 80%; Right tire tread: 80%; Suspension: leaf spring
Weights
Curb weight: 2,356 kg
Payload: 1,144 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Cooling: +20 °C to -20 °C
Body brand: CARRIER PULSOR 350 MT Bitemp
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 12/2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and equipment =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Rear view camera
- Sliding door right
- Standby 230V
- Partition wall
= Notes =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 Euro 6 163 hp automatic
Dksdpfxoyyygqj Ab Hen
Carrier Pulsor 350 MT Bitemp refrigerating van
2 independently controlled compartments
Compartment 1: L 1247 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Compartment 2: L 2833 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Standby 230V / day and night cooling
Cooling, freezing, and heating up to +20°C / -20°C
The vehicle was used as an international pharmaceutical transporter.
Technically and visually in very good condition.
Mali oglas
Vuren
961 km
Hladilni kombi
RENAULTMASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 98.096 km, moč: 107 kW (145,48 KM), prva registracija: 03/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 225/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.680 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 5.750 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 2.770 mm, dolžina tovornega prostora: 2.950 mm, širina tovornega prostora: 1.850 mm, višina nakladalnega prostora: 1.960 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, parkirni grelec, tempomat, = Additional Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Halogen headlamps
- None
- Manual
- Radio/cassette
- Reversing camera
- Lane departure warning
- Fabric
= Notes =
Configuration: 4x2, Payload: 825 kg, Unladen weight: 2,675 kg, Gross weight: 3,500 kg, Trailer load (unbraked): 750 kg, Trailer load centre axle (braked): 2,500 kg, Cab type: single cab, Cruise control, Air conditioning, Number of airbags: 1, Auxiliary heater, Parking assist: none, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, Colour: White, Heated mirrors, Reversing camera, Lighting type: halogen headlamps, Lane departure warning, Air conditioning, Bluetooth, Engine power: 107 kW (143 hp), Fuel: diesel, Emission standard: Euro 6, Drive technology: timing chain, Transmission type: manual, Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Body type: extended, Rear step, Roof rack: none, Rear lock: single door, Central locking, Seats: 2, Seating arrangement: 1+1, Seat upholstery: fabric, Seat adjustment: manual, Refrigeration unit model: Hwasung ht 350a, Refrigeration unit: compressor / electric, Cooling type: chilling and freezing, Day/night cooling: day/night cooling, Cooling goods, FREEZER, air-conditioning, 98,000 km, Tyre type: summer tyres
= Further Information =
Axle configuration
Tyre size: 225/65R16
Brakes: disc brakes
Axle 1: Tyre tread left: 3 mm; Tyre tread right: 3 mm; Suspension: coil springs
Axle 2: Tyre tread left: 3 mm; Tyre tread right: 3 mm; Suspension: leaf springs
Weights
Curb weight: 2,675 kg
Payload: 825 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Loading bed height: 70 cm
Refrigeration unit: engine-driven
Djdjyiynljpfx Ab Hekn
Maintenance
APK (general technical inspection): valid until 02/2027
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Damages: none
Number of keys: 2
Financial Information
Lease price: €259 per month (bestelbus, 72 months); Please ask for further information and terms
Identification
Registration number: V-71-NZD
Mali oglas
Geffen
931 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 317 Carrier Xarios 350 Koel/Vries/Verw...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 54.160 km, moč: 125 kW (169,95 KM), vrsta goriva: dizel, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, tempomat, Leto izdelave: 2023
Lastna teža: 2.520 kg
Nosilnost: 980 kg
Dovoljena skupna masa: 3.500 kg
Cena: Po dogovoru
DDV/Obdavčitev razlike: DDV je odbitni
= Dodatne možnosti in oprema =
- Airbag
- Alarmni sistem 1. razreda
- Vzmeten sedež
- Zatemnjena stekla
- Klimatska kontrola
- Sprednja sredinska naslonjalo za roke
- Parkirni senzorji
- Radio z Bluetooth
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Imobilizator
= Opombe =
Carrier Xarios 350
Dedsyvt Nqspfx Ab Hskn
Hlajenje/zamrzovanje/ogrevanje
Mali oglas
Roksem
1.040 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 *L3H2*Achteruitrijcamera*Attention...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 55.983 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, Izpusti CO₂: 246 g/km, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 71 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, Leto izdelave: 2023, Oprema: AdBlue, Bluetooth, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, klimatska naprava, servovolan, start-stop sistem, = Additional Options and Accessories =
- 7-inch touchscreen
- 12-volt socket
- Attention assist
- Outside temperature display
- Passenger bench seat
- Car kit
- Stability class 1
- DAB radio
- Third brake light
- Rear bumper entry step
- EURO 6
- Driver airbag
- Remote central locking
- Cup holders
- Height-adjustable steering wheel
- Isofix
- Keyless Go
- Keyless start/go
- Air conditioning
- Front center armrest
- Emergency call system
- Reversing camera
- Immobilizer
- Two rear doors
- Bulkhead without window
= Remarks =
Refrigeration unit brand: Carrier
= Further Information =
General Information
Number of doors: 5
Cab: single
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine capacity: 1,950 cc
Front axle: steered
GVW: 3,500 kg
Functional
Refrigeration engine: Diesel
Consumption
Average fuel consumption: 9.4 l/100km
Urban fuel consumption: 10.7 l/100km
Extra-urban fuel consumption: 8 l/100km
Dksdpfex Swupsx Ab Hsn
Maintenance
Inspection (main technical inspection): New TÜV on delivery
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Damages: none
Warranty
Warranty: 12 months
Further Information
Please contact Lorenz Schoutteet for more information.
Mali oglas
Villagarcía de Arosa
1.924 km
Hladilni kombi
NissanNT 400 CABSTAR
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: VWASVTF24F6182826, prevoženi kilometri: 186.247 km, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.952 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 195/70R15, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 2.900 mm, energetska učinkovitost: C, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 4.000 mm, širina tovornega prostora: 2.100 mm, višina nakladalnega prostora: 2.100 mm, Leto izdelave: 2016, * Financiranje je odvisno od pogojev in odobritve finančne ustanove.
Djdpfxexfkvdo Ab Hjkn
* Hladilna enota THERMO KING V-500 MAX
Mali oglas
Villagarcía de Arosa
1.924 km
Hladilni kombi
IvecoDAILY 35S16
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: ZCFC735BX05400194, prevoženi kilometri: 92.776 km, prva registracija: 05/2021, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.419 kg, največja dovoljena obremenitev: 1.100 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.520 mm, energetska učinkovitost: C, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 12 m³, dolžina tovornega prostora: 3.540 mm, širina tovornega prostora: 1.740 mm, višina nakladalnega prostora: 1.900 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, klimatska naprava, parkirni senzorji, računalnik na krovu, *FINANCIRANJE JE PREDMET POGOJEV IN ODOBRITVE FINANČNE DRUŽBE.
*HLADILNI KOMBI KATEGORIJA FRC-X
*ABS
*ZRAČNA BLAZINA
*KLIMATSKA NAPRAVA
*ODPIRANJE VRAT 270º
*CENTRALNO ZAKLEPANJE
*DIGITALNA ARMATURNA PLOŠČA
*EBS
*ELEKTRIČNA OKNA
*IMOBILIZATOR
*MEGLENKE
*MEGLENKE S FUNKCIJO CORNERING
Dsdpfxswahz Ae Ab Hekn
*KOMANDE NA VOLANU
*POTOVALNI RAČUNALNIK
*RADIO BT
*ELEKTRIČNA ZUNANJA OGLEDALA
Mali oglas
Wymysłów
701 km
NOV hladilni kompresor COPELAND D3RS/1500/EWM7000 – polhermetičen
NOWY kompresor chłodniczy COPELAND D3RS/1500/EWM7000 – półhermetycznyNOWY kompresor chłodniczy COPELAND D3RS/1500/EWM7000 – półhermetyczny
Pokliči
Stanje: novo, New refrigeration compressor (compressor) from renowned manufacturer Copeland.
Condition: new – old stock, never used. Factory-prepared, protected, with warning labels.
Identification data (from nameplate):
• Manufacturer: Copeland
• Model: D3RS/1500/EWM7000
• Part no.: 606.110.14
• Serial no.: 356784 (BBC-YORK)
• Design: semi-hermetic
• Application: refrigeration or air conditioning systems
• Configuration: Block 1
• Start type: U. Direct start (direct-on-line)
• Equipment: oil sump heater (Kurbelwannenheizung)
Electrical data (from Copeland nameplate):
• Supply: 3~ 50 Hz
• Speed: 1450 rpm
• Displacement: 49.90 m³/h
• Voltage: 380–420 V (Y)
• Starting current (LRA): 117–129 A
• Max running current (MRA): 28.8 A
• Max working pressure H/L: 25 / 20.5 bar
• Test pressure H/L: 27.5 / 22.6 bar
Dedpfx Aeyga Utob Hjkn
• Protection class: IP54
• Year: 1996
Recommended oil:
• Mineral: Fuchs KM / Suniso 3 GS / Capella WF 32 / Shell 22-12
The compressor is ideal as a new spare part or for upgrading refrigeration or air-conditioning installations.
Sale as shown in the photos.
Mali oglas
Rende
763 km
Kombi hladilnik
IvecoEurocargo 80E 220 Frigo con sponda
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 350.700 km, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 215/75 R 17.5, konfiguracija osi: 4x2, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 5.300 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), Tahograf, USB priključek, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, hladilna enota, klimatska naprava, kompresor, meglenke, nadzor oprijema, nadzor tlaka v pnevmatikah, popolna servisna zgodovina, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojler, start-stop sistem, tempomat, vozilo za nekadilce, Single-owner vehicle, Italian origin, always and exclusively serviced at an official IVECO dealership, with complete certified invoices and documentation.
Equipped with:
- Euro 6d vehicle
- Insulated van body with ZANOTTI FZ248 refrigeration unit, FRCX certified, ATP valid until April 2027, refrigerated cell setup with 1,000 kg DHOLLANDIA hydraulic tail lift and right-side door
- VEHICLE DOWNGRADED TO 7.5T GVW
- PAYLOAD: 2,000 kg
- BODY LENGTH: 5,300 mm
Regularly serviced with guaranteed and certified mileage.
Leasing and/or financing available up to 60 installments at the most competitive rates on the market.
Optional additional warranty on driveline and/or comprehensive coverage for 12 months.
Please note: The description may contain details that differ from the actual specifications, which should be verified on site. This listing does not constitute a contractual commitment.
Dkjdpoywth Ajfx Ab Hen
For more information and clarifications, please call the numbers provided, also available on WhatsApp.
Mr. Paolo Antonio Gorgoni
The photo book is created onsite at our premises; the images are real and reflect the current condition of the vehicle. Please note that the system may automatically include certain features and accessories, occasional discrepancies may occur.
Therefore, for maximum accuracy, we invite you to always verify these details directly with us.
Mali oglas
Dresden
549 km
Hladilni termostat za kopel
HuberKISS K25
Pokliči
Stanje: rabljeno, KISS K25, Pilot ONE, Huber, Refrigerated Circulating Bath Thermostat
Model: KISS K25
Type: Pilot ONE
Dsdpfx Abour R U Ho Hekn
Condition: Used
Mali oglas
Emmerich am Rhein
899 km
Copeland hladilni kompresor R449A Helpmann
Copeland Emerson HelpmannKühlkompressor mit Verdampfer
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, Hladilni kompresor Emmerson Coppeland Tip: OLTQ -36V-TFD
Hladilni uparjalnik Helpman LEX 26230
Naprava deluje s hladilnim sredstvom R449A
Uporabljeno kot šok zamrzovalnik za zamrzovanje kosov mesa
Helpman LEX 26 230
Specifikacije
Proizvajalec: Helpman
Tip: LEX 26 230
Hladilna moč: 23,4 kW
Hladilno sredstvo: Freon
Število ventilatorjev: 3
Premer ventilatorja v mm: 7
Odtaljevanje: Električno
Pretok zraka: 14.000 m³/h
Dsdev Efxqjpfx Ab Hekn
Dimenzije: 2660x760x800 mm (D x Š x V)
Opombe: Leto izdelave 2013 / Ventilator: 0,22 kW / 1330 RPM / Ø = 500 mm / 17500 m³/h
Prodaja brez garancije, brez jamstva, brez vračila, samo za poslovne uporabnike.
Mali oglas
Obertraubling
379 km
Ploščati dostavnik
OpelOpel Combo 1,5 KLIMA, Tempomat
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: RGO8123, prevoženi kilometri: 71.624 km, moč: 75 kW (101,97 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 1.468 kg, največja dovoljena obremenitev: 572 kg, skupna masa: 2.040 kg, stanje pnevmatik: 100 odstotek, naslednji pregled (TÜV): 05/2026, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 4.403 mm, skupna širina: 1.848 mm, skupna višina: 1.880 mm, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, registracija vozila, servovolan, start-stop sistem, tempomat, Dodatna oprema:
Električni podizači prednjih prozora sa zaštitom od priklještenja
Obloga poda prtljažnika/teretnog prostora (plastična)
Sistem parkirnih senzora pozadi
Sistem za kontrolu pritiska u gumama
Signalizacija za sigurnosni pojas, suvozačeva strana
Pogon: prednji pogon
Audio upravljanje na volanu
Audio sistem BT (Bluetooth/USB interfejs)
Elektronski program stabilnosti (ESP)
Sistem asistencije pri kretanju uzbrdo (HSA, Hill Start Assist)
Dksdpfx Abozbit Ie Hen
Tempomat
6-stepeni menjač
Zadnja krilna vrata bez stakla
Karoserija/nadgradnja: Van
Klima uređaj
Pregrada teretnog prostora - zatvorena
Volan (sport/koža – 3 kraka, donji deo ravan) sa multifunkcijom
Motor 1,5 l – 75 kW CDTI DPF
Maglenke
Ratkape
Međuosovinsko rastojanje 2785 mm
Filter za čestice čađi
Niska emisija prema normi Euro 6d
Halogena svetla
Bočna klizna vrata desno
Mali oglas
Obertraubling
379 km
Visok in dolg zabojni tovornjak
OpelMovano Kasten FACELIFT L4H2 Kamera. Nav
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 45.368 km, moč: 103 kW (140,04 KM), vrsta goriva: dizel, vrsta prenosa: mehanski, medosna razdalja: 4.035 mm, skupna masa: 3.500 kg, lastna masa: 2.235 kg, največja dovoljena obremenitev: 1.265 kg, prva registracija: 09/2024, naslednji pregled (TÜV): 05/2028, dolžina tovornega prostora: 4.070 mm, širina tovornega prostora: 1.870 mm, višina nakladalnega prostora: 1.932 mm, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 90 l, emisijski razred: Euro 6, barva: bela, število sedežev: 3, število prejšnjih lastnikov: 1, Leto izdelave: 2024, dovoljena obremenitev prikolice s zavoro: 3.000 kg, Oprema: ABS, Android Auto, Apple CarPlay, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, celoletne pnevmatike, centralno zaklepanje, dodatne luči, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, garancija za rabljena vozila, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, registracija vozila, servovolan, sistem za imobilizacijo, tempomat, Model update
Engine: 2.2 L – 103 kW Blue-HDI FAP catalytic converter (2184 cc), Euro 6e
Manual transmission (6-speed)
Permissible gross weight: 3,500 kg
Towing capacity (braked): 3,000 kg
Length: 6,363 mm
Width: 2,050 mm
Height: 2,522 mm
Load area length: 4,070 mm
Wheelbase: 4,035 mm
Navigation system
Rear view camera
Rear parking assist
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Halogen headlights with daytime running function
Rear wing doors (opening angle 270 degrees)
Wooden floor in the cargo area with wheel arch covers and side panels
Door trim
Passenger airbag
Driver airbag
Electrically adjustable exterior mirrors
Dsdpfx Aoy Uv Sxjb Hjkn
On-board computer
Digital roof antenna (short)
Intelligent speed assistant
Drowsiness detection sensor
Emergency brake assist with pedestrian and cyclist detection
Lane keeping assistant (with edge-of-road monitoring)
Traffic sign recognition
Cruise control
Speed limiter
Fuel tank: 90 L
Painted radiator grille
Bulkhead partition (no window)
Sliding door, right (cargo/passenger compartment)
Electronically controlled power steering
Seat upholstery: Fabric
Mali oglas
Wien
258 km
Kombi z visokim stropom
OpelOpel Movano Kühlwagen L3H2
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 79.000 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 04/2020, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 1.207 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 16 Zoll, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 3.460 mm, širina tovornega prostora: 1.570 mm, višina nakladalnega prostora: 1.750 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), hladilna enota, klimatska naprava, nadzor oprijema, popolna servisna zgodovina, računalnik na krovu, servovolan, vozilo za nekadilce, Vozilo je v tehnično in vizualno vrhunskem stanju.
Prodajna vozila so pregledana in popravljena v naši avtomehanični delavnici z mojstrskim certifikatom.
Nekadilsko vozilo
Oprema:
Prvi lastnik, sveža dostava, hladilna enota Carrier Viento2 s hlajenjem med vožnjo do približno 2 stopinj, pritrditev tovora s tirničnim sistemom, protizdrsna epoksi tla, klimatska naprava, udoben voznikov sedež z naslonjali za roke, navigacija na dotik s prostoročnim telefoniranjem, vzvratna kamera + parkirni senzorji zadaj, LED dnevne luči, blatniki spredaj, polno rezervno kolo, električna okna in ogrevana ogledala, drugi ključ, servisna knjižica.
1 leto garancije Auto Helle po garancijskem listu.
Djdpfx Aboyh Nuve Hokn
Menjava olja opravljena
Aktualen tehnični pregled
Brezhibna servisna zgodovina oz. digitalni servisni zapis
Nova sklopka vključno z dvomasnim vztrajnikom
Stroški popravila, servisa in priprave so vključeni v ceno.
Možnost bančnega kredita.
Pridržujemo si pravico do sprememb in napak.
Mali oglas
Cazzago di Pianiga - Ve
240 km
Ploščati dostavnik
OpelVIVARO 2.0 145 L2H1
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 28.760 km, moč: 106 kW (144,12 KM), prva registracija: 04/2024, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 2.734 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, Dovoljena skupna masa: 2734 kg
Dksdpfxsy U Apqs Ab Hen
Mali oglas
Ruhstorf
283 km
Ploščati dostavnik
OpelMovano Kasten L4H2 3.5t 2.3D*AHK Navi Temp R-Kam
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 146.850 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 02/2020, vrsta goriva: dizel, gorivo: dizel, barva: bela, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, spojka prikolice, tempomat, * Na naši spletni strani najdete še 1500 vozil, možen je leasing in financiranje tudi brez pologa! *Naše cene so cene pri plačilu z gotovino, torej se dodatna dela kot so npr. naknadna vgradnja vlečne kljuke, drugi komplet pnevmatik, servis, garancija, paketi brezskrbnosti ipd. zaračunavajo posebej. *Kljub največji skrbnosti napak v oglasih ni mogoče izključiti, zato so brez garancije! Pridržujemo si pravico do napak pri vnosu, vmesne prodaje in zmot. Podatki o opremi in porabi temeljijo na poizvedbi podatkov VIN prek sistema DAT SilverDAT. Podatki VIN ne postanejo del prodajne pogodbe. *Naša nova vozila: Zaradi različnih zahtev proizvajalcev se lahko zgodi, da imajo ta vozila že enodnevno ali kratkotrajno registracijo ali jo bodo pred prodajo še pridobila.* ... Spremembe, vmesna prodaja in napake pridržane.
Djdsxmd Hxopfx Ab Hskn
Mali oglas
Nembro
406 km
Hladilna izolirana dostavna vozila
OPELCOMBO VAN COIBENTATO FRIGO
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 176.000 km, prva registracija: 12/2017, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 538 kg, skupna masa: 2.098 kg, gorivo: dizel, energetska učinkovitost: B, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, Leto izdelave: 2017, Oprema: ABS, USB priključek, airbag, klimatska naprava, računalnik na krovu, OPEL COMBO IZOTERMIČNO HLADILNO VOZILO
Ta rabljeni hladilni kombi OPEL COMBO VAN je registriran decembra 2017, motor 1600 cc, 107 KM, EURO 6B, 176.000 km, obnovljen menjalnik, izotermična izolacija z ATP FNAX 0°C, veljavnost ATP do 02/2027, hladilna enota LAMAR LMK 1.2, nosilnost 538 kg.
TIP: Van
EURO NORMATIVA: EURO 6B
SKUPNA MASA: 2098 kg
MOTOR: 1600 cc
ZNAČKA: Opel
NOSILNOST: 538 kg
MOČ: 107 KM
MODELI: Combo
KILOMETRI: 176.000 km
MENJALNIK: Ročni
OPREMA: Izotermično hlajenje
Dksdpfx Asx Tuxbsb Hsn
GORIVO: Diesel
Mali oglas
Eilenburg
617 km
Ploščati dostavnik
OPELVivaro Kasten 177PS Autm. XL Navi Winter
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 19.689 km, moč: 130 kW (176,75 KM), prva registracija: 03/2025, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.100 kg, barva: siv, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, skupna dolžina: 5.331 mm, skupna širina: 1.924 mm, skupna višina: 1.910 mm, Leto izdelave: 2024, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, Errors and prior sale excepted!
Internal Number: 0779. Z074871
----EQUIPMENT
* Alloy wheels
* Seats: Driver’s seat height-adjustable, with armrest and lumbar support – single passenger seat with armrest
* Cargo area lighting – reinforced LED, 5W + 10W
* Package: Connect Nav – IVI high audio system, navigation system, 10" touchscreen, DAB, Bluetooth, WiFi, USB-C, Android, Apple CarPlay, voice assistant – Package: Sight & Light (fog lights, electrically adjustable, heated and folding exterior mirrors, 12V socket, 120W in glove compartment and left D-pillar) – Digital instrument cluster, 10", multicolor
* Package: Winter – heated seats for all positions in row 1 – side and head airbags in row 1 – leather steering wheel – heated steering wheel
* Headlights: LED headlights, LED daytime running lights
* ABS including brake assist and adaptive brake lights
* Airbags: Driver and front passenger
* Exterior mirrors, electrically adjustable and heated
* Hill start assist
* Third brake light
* Connect Box – emergency and assistance system
* ESP, electronic stability program
* Rear parking sensors (acoustic)
* Seats: driver’s seat height-adjustable, with armrest and lumbar support – double passenger bench with storage under the seat
* Windows: electric front windows
* Cruise control and speed limiter
* Transmission: 8-speed automatic
* Belts: 3-point seat belts in the front
* Air conditioning
* Monochrome instrument cluster
* Front headrests
* Paint: solid color
* Steering wheel controls
* Light and rain sensor
* Increased payload
* Package: Drive Assist – lane keep assist – collision warning and emergency braking – speed limit recognition – driver attention alert – automatic high-beam assist
* Upholstery: fabric
* Tire pressure monitoring system
* Particulate filter: diesel particulate filter with SCR – AdBlue
* Power steering
* Start/Stop system
* 12V socket, 120W in glove compartment
* Partition wall, panelled
* Doors: rear wing doors 50/50, 180° opening, panelled
* Door: manual right sliding door
* Immobilizer
* Central locking … and much more.
----Vehicle is unsanitized/unprepared!
Dkjdpfx Abszbpdmj Hjn
Nationwide delivery available for an additional fee.
Errors and prior sale excepted.
We are happy to consider your vehicle as a trade-in.
Financing / leasing possible even with zero down payment!
Do you have any questions? We would be glad to advise you!
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri Machineseeker

Mali oglas
München
348 km
Ploščati dostavnik
OPELVivaro C`*Cargo M Edition L2*Würth*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 117.000 km, moč: 75 kW (101,97 KM), prva registracija: 02/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 2.635 kg, naslednji pregled (TÜV): 05/2028, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, skupna dolžina: 4.956 mm, skupna širina: 1.920 mm, skupna višina: 1.881 mm, dolžina tovornega prostora: 2.512 mm, višina nakladalnega prostora: 1.290 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, Attractive and well-maintained Opel Vivaro Panel Van, Long Version L2H1, 75 kW, with Würth workshop installation and optimal equipment for trades and commercial use.
Vehicle from 1st owner, TÜV valid until 05/2028.
Würth workshop fit-out / racking system in the cargo area (details below).
2-zone automatic climate control with pollen filter
Alarm system
3 seats (multifunctional front passenger twin bench)
Leather multifunction steering wheel
Driver assistance package 1, assistance systems:
- Cruise control
- 360-degree reversing camera
- PDC Park Distance Control / parking assistance system front and rear, optical and acoustic indication
- Blind Spot Assistant (BLIS)
- Lane keeping assist
- Hill start assist
- Fatigue warning
- Automatic headlight control
- Automatic high beam
- Automatic wipers
- Brake assist
- ABS, ASR, ESP
On-board computer
Audio Pro with color touchscreen
- Media: radio, Bluetooth music streaming, USB
- Mirror Link, Android Auto
- Hands-free Bluetooth system for mobile phone
Djdoy Hlwnepfx Ab Hekn
- Driver and front passenger front airbags
Electric windows
Exterior mirrors electrically adjustable, heated, and foldable
Central locking with remote control
Fog lights
Spare wheel and jack
Vehicle speed limited to 130 km/h
Rear wing doors without windows, opening angle 180 degrees
Sliding door in cargo area, right side
Body style: panel van L2H1, long version
Wheelbase: 3,275 mm
Driver's cab flooring: plastic
Adjustable steering wheel
Driver's seat with fold-out armrest, multiple adjustments:
- Seat height, backrest, lumbar support
6-speed manual gearbox
Privacy glass/heat-insulating glazing
Cargo area fit-out:
Würth workshop installation (similar to Aluca, Bott, Sortimo). Shelving units with compartments and two drawers on the left, shelving with storage compartments on the right, cargo partition, robust wooden floor. Special securing rails and lashing rings for load securing. Bright LED interior lighting. Walls partially clad in plastic panels. Two tension rods included.
Tires fitted: Goodyear all-season tires 215/60 R17 on steel rims with approx. 7 mm tread front, approx. 5 mm rear.
Service history (fully documented):
07.2021 / 46,003 km: Inspection + oil change
12.2022 / 65,618 km: Inspection + oil change
02.2024 / 86,608 km: Inspection + oil change
02.2026 / 117,332 km: Inspection + oil change, new brake discs and pads front and rear replaced
Despite careful processing, input and data transmission errors may occur in the vehicle description and images. Subject to errors and prior sale. The vehicle can gladly be inspected by Dekra or TÜV on request.
Mali oglas
Obertraubling
379 km
Ploščati dostavnik
OpelOpel Combo 1,5 KLIMA, Tempomat
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: RCF145, prevoženi kilometri: 76.709 km, moč: 75 kW (101,97 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 1.468 kg, največja dovoljena obremenitev: 572 kg, skupna masa: 2.040 kg, stanje pnevmatik: 100 odstotek, naslednji pregled (TÜV): 05/2028, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 4.403 mm, skupna širina: 1.848 mm, skupna višina: 1.880 mm, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, registracija vozila, servovolan, start-stop sistem, tempomat, Dodatna oprema:
Električni podizači prednjih prozora sa zaštitom od priklještenja
Obloga poda prtljažnika/teretnog prostora (plastična)
Sistem parkirnih senzora pozadi
Sistem za kontrolu pritiska u gumama
Signalizacija za sigurnosni pojas, suvozačeva strana
Pogon: prednji pogon
Audio upravljanje na volanu
Audio sistem BT (Bluetooth/USB interfejs)
Elektronski program stabilnosti (ESP)
Sistem asistencije pri kretanju uzbrdo (HSA, Hill Start Assist)
Tempomat
6-stepeni menjač
Zadnja krilna vrata bez stakla
Karoserija/nadgradnja: Van
Klima uređaj
Pregrada teretnog prostora - zatvorena
Volan (sport/koža – 3 kraka, donji deo ravan) sa multifunkcijom
Motor 1,5 l – 75 kW CDTI DPF
Maglenke
Ratkape
Međuosovinsko rastojanje 2785 mm
Djdpfxsy Twlko Ab Hekn
Filter za čestice čađi
Niska emisija prema normi Euro 6d
Halogena svetla
Bočna klizna vrata desno
Mali oglas
Castel S. Pietro Terme BO
328 km
Minibus
OPELVivaro II 29 E6 2016 - Vivaro 29 L2H2 1.6 bit. 145cv Edition S&S E6
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 109.121 km, moč: 107 kW (145,48 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.040 kg, največja dovoljena obremenitev: 1.205 kg, prva registracija: 12/2016, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, Oprema: ABS, klimatska naprava, servovolan, Za informacije
Djdpfjv T D Dzsx Ab Hekn
Mali oglas
Eilenburg
617 km
Pick-up kombi
OPELMovano B Doka Pritsche L3H1 150PS Navi
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 89.986 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 04/2021, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 7, skupna dolžina: 6.498 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 2.350 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, navigacijski sistem, Errors and prior sale excepted!
Internal number: 1292. B225471
----EQUIPMENT
- Cruise control
- Air conditioning with pollen filter
- Navi 50 IntelliLink Pro DAB+
- Package: Cool & Sound-Package 1
- ABS (electronic)
- Storage compartments
- Driver airbag
- Electrically adjustable and heated exterior mirrors
- On-board computer
- Maintenance-free diesel particulate filter
- Tachometer
- ESP and ASR
- Front electric windows
- Transmission: 6-speed gearbox
- Front 3-point safety belts
- Headrests (3)
- Solid paint
- Height-adjustable steering column
- Particle and odor filter
- Upholstery: Fabric
- Flatbed with steel body
- Quickheat rapid heating system
- Interface for conversions
- Side marker lights
- Power steering
- Visibility equipment
- Seat: Single passenger seat
Dkodpfxozax Rtj Ab Hjn
- Seat: Driver's seat, 6-way adjustable
- Seats: Rear bench seat with 4 seats
- Start/Stop system
- 12-volt socket, front
- LED daytime running lights
- Blind-spot mirror (anti-dazzle)
- Partition wall: solid with window
- Immobilizer
- Heat-insulating, green-tinted glazing
- Central locking with remote control ... and much more.
----The vehicle is unprepared (not detailed)!
Nationwide delivery available at extra cost.
Errors and prior sale excepted.
We are happy to accept your vehicle in trade-in.
Financing/leasing also possible with no down payment!
Do you have any questions? We would be happy to advise you!
Olajšamo vam iskanje: "opel hladilni kombi"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.

Izvedite več zdaj
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas zdaj
*na oglas/mesec






































































































































































































































































































































































































